Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

o sranje, presisao sam juce, nije mi bilo dobro kad sam legao da spavam...uzas :(

satju da se oshisham, pa jedno 2 sata u teretanu da izbacim alkohol iz organizma :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juce bio malo sa ortakom na kalisu vatali zjale ali je bilo ok :) El neko primetio ali gradom se setaju ribe koje hronicno imaju 1.50m ono gde su bre te visoke cice :/

Opet si bio ispred obdanista...

E moj statore

Link to comment
Share on other sites

spremam se da lagano zapalim do grada, kaze drugarica da je videla rokerice u robnoj kuci za nekih 6-7 K dingera.. sto je meni extremno sumnjivo, al ipak vredno proveravanja [:D]

pa posle toga da cujem info o nasipima... pa ako se ne ide do faxa da vidim jel sam prosao, pa da qpim zeni poklon, pa ne znam ni ja vise sta sve danas treba da odradim..

neka.. bolje da mi je tako pun dan.. al je jedino sranje sto sve stizem da odradim za nekih cirka 2 sata uz maximalno sporo kretanje centrom :P

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Juce bio malo sa ortakom na kalisu vatali zjale ali je bilo ok :) El neko primetio ali gradom se setaju ribe koje hronicno imaju 1.50m ono gde su bre te visoke cice :/

Znaci moram da dodjem u grad odma sada odma :))) Small chickz pwnz!

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

jebo helanke, kacketi su usli na velika vrata. uhuh. pa kad proture onako repitj. jaojao

Uh, uh, uh, i ja sam to primetio, bice ovo lepo leto :)

Sto je dobro raditi u firmi koja ima veze sa drzavom, dolazim na posao, a ono u prostorijama ukupno 5 ljudi od nekih 20 koliko bi trebalo da bude. Sta je bilo? Pa ovaj bolestan, ovaj uzeo godisnji, ovome se ne dolazi... [roflmao] Koja smo mi drzava...

Edit: E da, a ovi koji su dosli igraju sah! FTW!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zvace se Aleksandar! :)

Eto i to smo reshili. Sada josh samo da registrujem username na phorumu ;)

Da mu ga neko ne rezervise dok ne poraste =)

Super ime, bash je pravo rusko/srpsko [^]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bio na Tashu malo sa Sharuljom i jos jednim ortakom i sad dosao gajbi...

ima sad da izedem celog vola :P

veceras,ako me ne bude mrzelo cu da izblejim na kalishu (O yeah,im sooo cool)

pa sabajle da izvadim neko lekarsko uverenje da mogu da polazem A kategoriju...

a onda kad polozim....ima tako da iskuliram par riba sto nece da mi se jave kad me vide,a prve ce da pridju kad budem poceo da vozim [}:)]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...