Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma pushite ga ja se lepo budim ne setjajutji se nicega sem da sam nekoj maloj drndao sisu i kacim se na icq i ove budale mi sve ispricaju sta smo pravili .... uh

ali bilo zlo :D pivo+tekila zlo ... :D

btw migsa da kreno si na dvojicu pandura :D al ko sto reche moj wingmen :P no comment :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa ozbiljno ti kazem, kapiram da nije neka razlika, jedino u procentu taurina/kofeina/shetjera

ne mogu da izmisle ne znam sta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

- Danima se nerviram sto mi ne radi usb na kompu i onda posle detaljnog trkeljisanja kernela svatim da nisam ukljucio SCSI podrsku (da dobro ste procitali treba vam SCSI storage podrska da bi vam radio USB stik [:D] )

- Inace danas smo na treningu radili sa katanama i vezanih ociju i ono sta da vam kazem pravi sam dzedaj [:D] Statistiki gledano postojalo je otprilike oko 33% sanse da predvidim udarac a kod mene je to bilo preko 50%, prosto sam ponosan na sebe [:)]

- Inace tradicionalno sam za uskrs banuo kod babe na vec tradicionalni rucak (Krompirici i neka gica) ima li potrebe da pricam da sam se prekinuo od klope [:)]

Link to comment
Share on other sites

Kontam da ce sada svi taurin/niacin znalci da me ispljuju, ali ja ne kontam koja je razlika izmedju guarane i boostera....

Sve je isto, jedino sto booster ima vise kofeina, i to nesto onako, solidno vishe.

Volim kad dodjem na forum posle nekoliko dana, a ono nema puno spama/hejta, plus se neke vesele stvari dogodile, pa u skladu sa tim:

- Srecan praznik

- Srbo, cestitke, sve najbolje, da je zivo i zdravo!

A i fino vreme napolju, sve kul ... Danas sam se najeo onoliko za ruchak, vise ne znam ni sta sam sve pojeo :) Dobro mi je dosao ovaj "odmor" od par dana, i nastavice se sad u cetvrtak, pa i tamo u ponedeljak i utorak, taman da ponesto pozavrsavam, iskuliram, i to.

Mislio sam da cu stici da instaliram i igram Auto Assault za ove praznike, ali plasim se da od toga ipak nece biti nista ... videcemo.

Link to comment
Share on other sites

- Danima se nerviram sto mi ne radi usb na kompu i onda posle detaljnog trkeljisanja kernela svatim da nisam ukljucio SCSI podrsku (da dobro ste procitali treba vam SCSI storage podrska da bi vam radio USB stik [:D] )

za usb shtik je potrebna podrshka za scsi emulaciju :D a ne sam scsi drajver al je sve to skupa ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Odigrao malo cod2 pa gledam uzeo da čitam neke tekstove.

jesu tekstovi o "lost" ili si sad presao na tekstove o mafiji :P

@topix...danas sam jeo kao stoka...uostalom kapiram da je ceo forum to radio :)

toplo pecenje,ljuta paprika i pivo u hladu FTW :))

i jeo sam neke opasne princes krofne ;P

Sharulja siso,sto ne kazes da imas tetke?:P

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

danas vakcinacija... druga doza protiv Hepatitisa B...

uf... kako mi se ne ide...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jesu tekstovi o "lost" ili si sad presao na tekstove o mafiji :P

nutricionizam za defku [^]

[:p]

izgleda da sam jedini koji se juče nije prekinuo od hrane...

Bio na trčanju,hasao neke ovsene pahuljice i mislim se kako će danas biti extra vreme....raspust

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

danas vakcinacija... druga doza protiv Hepatitisa B...

uf... kako mi se ne ide...

kojim povodom se vakcinises:)...znam da je od pre par godina vakcina protiv b uvedena kao obavezna za sve novorodjene kod nas, ali ti si ipak malko stariji:)...prosle godine kod nas na faxu organizovali dz vakcinaciju, ali ja propustio...a i ovako su bile nege shugave koreanske vakcine:)

btw, ako me ne bude mrzelo danas mozda odem na trcanje

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Danas malo odmaram posle nekoliko opichenih dana. Ishao sam ujutru da kupim kolica (ako se to shto sam kupio moze nazvati kolicima poshto je spisak opcija kao kod mercedesa S klase [:D]), sada sedim kod kuce, skidam drugu sezonu Battlestar Galactica sa net-a i gledam prvu sezonu. Video sam juche svog klinca, bash je simpa [:)], sada josh samo da se dogovorim sa zenom kako cemo da ga zovemo.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

sada josh samo da se dogovorim sa zenom kako cemo da ga zovemo.

Pazi samo k'o Homer da ga ne nazovete tako da se rimuje sa nekom ruznom ili pogrdnom rechju ;))

Lep dan danas, volim kad je lepo vreme. Lagane neke obaveze, pa koje sastanche, pa onda opet nesto posla, i tako. Moram da izvadim bajs ovih dana napolje, da ga ocistim i sve, vidim kako radi, pa mozhda i odnesem na "generalku".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...