Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ево ме на послу, ушинуће леве плећке не јењава, једва дишем, а не смем да се закашљем, јер осећам да ћу да се распаднем. јуче сам спавао цео дан, данас сам оран за нове радне победе. у суботу сам, због неких компликација у планирању, пропустио да одем на неки распад који сам дуго планирао, где је требало поново да видим једну изузетну Даму, тако да се разматрају нове опције... [:I]

Дота на 19-ици изгледа као нека нова игра. [:D]

радим само до четвртка, па сам лепо расположен, али има да се ради, а дан је рајски.

лалалалалала

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ustao, bole me vrat i ramena... a sinoc nista nisam nosio.. samo sam cirkao..

doduse, mene zna da boli vrat od piva (sto mi nikako nije jasno, al jbg, tako je..)

inace, dosao malo na net, cisto da vidim shaima, pa palim na ucenje..

sutra izjutra kod zubara, a preksutra the ispit...

kontam da je vreme da ga dam posle 2 godine [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kako da mi ne bude dobro sa lekicima? [:D]

elem, odvalila sam prednji zub o kasicicu koja je bila u solji, nesto se zablentavila po obicajju i opalim zub tako jako, da me vec 2 dan bas boli, zub utrnuo kao posle anestezije, a glava otkida .. naravno, sve na mestu, ali ne da boli .. u pm!

ne znam jel ovaj brufen vec gubi dejstvo ili je slab (400mg) .. pise da moze 3-4 dnevno ..my savior!

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

www.google.com - linux

www.yahoo.com - bsd

Sedi jedan :)

Aha znaci web pretrazivaci su velike firme ? Nisu bile kad sam zadnji put proveravao i kao sto rekoh doticni os-ovi mogu da potkrepe potrebe web servera.

Mnogo losh pogled imas na kompjuterski biznis svet kad ti je gugl vrhunac poslovanja, oni su napravili super stvar ali je to serverside veoma smesno, a trenutno je najvise marketing i pomodarstvo.

*hint* banke, arhive, razne vrste postrojenja, vojska ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

u cilju izbegavanja kontrolnog iz fizike u sredu.... planiram da odem na Adu i da punim dzakove i branim grad od poplava... dakle sjajno :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

chudan dan....probudim se kasno za kolokvijum, ali ipak stizem postizuci novi rekord od batajnice do vuke, na kolokvijumu ne briljiram, ali se oraspolozim kada mi lepo ocene neki seminarski o utvrdjenjima u srbiji.POsle se vracam kuci sa bivshom devojkom [crap], ajde ok, to nekako i mogu, a i moram da podnesem. Svratimo do one chudne plastichne hemisfere pod pritiskom kod skuspstine grada gde mi ona baci neverovatan hejt - pozoveme da odem sa njom i nekim zajednickim drustvom sa faksa, do novog sada za prvi maj. A nikada necu produziti dalje, ako se stalno i dalje budemo motali zajedno, a i nazad ne mozemo...

ali ok, sad sam kuci, malo vezbao na spravi, sad cu sredim neku polugotovu picu, ima cetvrt litre koka kole u frizideru - ja sam sada hepi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Danas prvi dan posta,prilično dobro prošao :) mmm...tunjevina...jedini bedak je što sir ne smem da jedem,a za ostalo mi seva.

Došao ranije kući,gubili jedan čas,saznao da u sredu gubimo prva tri :))....barem ću se fino odmoriti.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e da....

brojim minute do trenutka kada cu da krenem ne DIF da djuskam basket... 94...93...92 minuta. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jedva cekam ovaj malecni prolecni raspust, nadam se da ce biti lepo vreme...ili ipak bolje ne, lakse cu zavrsitu 4567 stvari koje imam u vezi skole...al bar jedan da bude lep da pravimo piiikniiik

: ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Google bi do kraja ove godine trebao da vredi oko 100 miliarde dolara to je oko 5 puta vise od godisnjeg Srpskog GDP-a kapiram da moze da se okarakterise kao veliko :)

da, google je vec nekoliko godina gigant kompjuterne industrije.

Sedim na poslu, razmishljam o tome kako cu preziveti milion poslova i radjanje sina u jednoj nedelji...

ne kapirate poentu price

moze baja mali knindza da bude gigant svetske muzicke industrije i da vredi milijarde dzaba mu kad je sve sto je njemu u informatickom smislu potrebno staje u jedan p4 koji kosta 400jura

da jos vise pojednostavim doticni operativni sistemi su low duty kao sto imas busilicu sa kojom mos da busis kucni namestaj i slicne gluposti al kad oces da proburazis zidchinu koja ima u sebi kamen ili onu matoru pechenu ciglu onda lepo uzmes makitu ili hilti i gg

evo jos jedan primer :D eto i mikrosoft je gigant pa koristi svoje proizvode (koji su realno qrton) za svoje sajtove i baze i slicne gluposti. Zasto ? Zato sto posao web servera moze i moja baba da odradjuje

tako da shta da vam kazem niste informatichari vetj ste ekonomisti i ne kapirate sushtinu poente razloga :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

[:D]

prezivam se lekic :))

ju ju :D

btw. vozio bajk iskulirao par stvari, iskrsle nove opcije lalala:)

voznja bajka  rula, smao mi se ispumpala guma kod bezanije pa sam morao da peshachim do 22 bloka... smor al dobro :)

( [;)] )...

siso aj vozimo bajk! zovem te sutra ako bude lepo vreme

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...