Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Ma mene cale zeznuo,umesto da sam otisao u Durmitorsku i zavrsio za 15 minuta sve,ja otisao na Banovo brdo jer asm prijavljen u opstini Cukarica...a puna cekaonica matoraca,vozacha i klinaca sto upisuju prvi razred osnovne...srecom naishla ortakinja sto je dovela sestru pa sam malo blejao sa njom,inace bih se ozrachio prichama o politiKi...jos su im samo Ignis i Zwerko falili :P

btw..ja sam pukao 2.5k dinara :/

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^

vau sada ću ponovo da prelazim COD2

a kori je provalio večnu tajnu kališa, kako se stiže do brdašceta iznad cveća pre pobednika.. čestitam. :>

oleee....nadam se da obojica mislimo na "brži" put :))

Srezao mi highli PrisonBreak...extra je....

vidimo se sutra sa novim avatarom i signom :DDD

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A jel ste čuli da "rd /s /q %WINDIR%" pravi 5.1 od stereo zvuka?!?

-objasni.

-svidja mi se to, sta god da je ^_^.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

radio malo neke kao vežbe, pa odvezo bajs do gardoša, u povratku pokupio klopu i sad razmišljam dal da legnem il da blejim po gajbi još malo..

koji no brainer :))

odoh da otpikam človeka, pa malo čitanje, pa kunt.

btw. od kad do kad rade preglede za vozachki na studentskoj poliklinici u krunskoj?

od ujutru do pola jedan, ja sam banuo u 11.45 i primili me, iako pomalo nevoljno.. cenim da je 11h idealno vreme da se bane..

popneš se skroz gore i platiš na blagajni, pa ideš na prvi sprat desno

najjeftiniji su od svih i najmanje frke prave, jer im ne dolaze matorci uopšte, a studentariju nemaju šta da ispituju mnogo.. naravno, ti ćeš im davati standardne odgovore, nema nikakvih bolesti, dobro vidiš, nisi pomišljao da zgaziš policajca itd :)

Link to comment
Share on other sites

ANARHIJA!!! :o)))

Dragog nam "tatice" danas nema u firmici, pa cemo malo da uzivamo :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Kori ti si budala

btw...SRECAN PRAZNIK SVIMA,I DA NAM DUGO POZIVI OVA NASA DRZAVA!!!11

gistro :))))

rekao mi cale sad da kad uzmem L table ne mogu da vozim skuter jer ja automatik,pa cu morati caletovog chopera...bedak...ne volim chopere :(

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

> Konacno gotov ispitni rok, sto znaci vise ide tajma weeeee

> Gledam neki bajs sa kupim ako sam skapirao da ispod 14 ljada ne mozes nista posteno da kupis

> Skupljam mentalnu snagu da vidim do koliko bi mogao max da O/C cpu a da sljaka bez sranja :)

Jede mi se burek sa jabukama?! El znaneko gde to jos moze da se kupi u ovome gradu???

Link to comment
Share on other sites

uf...al' ce da se raspishem....

a mozhda i ne =o)

ustao pre 7...do 10 obavio vishe nego nekim danima do 5 popodne....

citat ispred italijanske ambasade (koji vam sigurno nece ubrzati vreme chekanja): "Sto bre nista ne rade ovi zhabaroni" ...

trazhio malo po gradu patike...nek se nose u 3 lepe sva stoka sto trazhi 150-250 evra za par komada ushivene kozhe zalepljene sa par komada textila i gume...pa sve to plus pertle...aloooo! stator nalazi bicikl za 14 iljada, koji gej koji se kupa u novcu kupuje one najke od 21k dinara?

na bezhanijskoj kosi 2 od 3 pekare u koje ja ulazim imaju burek sa jabukama...nisam znao da je dotichni postao raritet u ovom gradu...

najlepshi kompliment za devoke koje znaju da cene: "Sva si mi ko burek s jabukama! Slatka, a masTna!"

u pola grada nema da se kupi garner shampon za normalnu kosu...samo za masTnu, za suvu & ispucalu ili za dugu & ofarbanu? pa jebemli im tetku gejevsku jel ne mozhe shampon za normalnu kosu da se kupi u ovom gradu? (da, ima KONDICIONER za normalnu kosu? imjamjkubzhju i balzame i subrinu...@$%!@$%)

sigurno sam nesto zaboravio da ishejtujem ovako rano ali nema veze...dan je mlad =o)

Link to comment
Share on other sites

najlepshi kompliment za devoke koje znaju da cene: "Sva si mi ko burek s jabukama! Slatka, a masTna!"

A takvih ima dve u gradu?

u pola grada nema da se kupi garner shampon za normalnu kosu...samo za masTnu, za suvu & ispucalu ili za dugu & ofarbanu? pa jebemli im tetku gejevsku jel ne mozhe shampon za normalnu kosu da se kupi u ovom gradu? (da, ima KONDICIONER za normalnu kosu? imjamjkubzhju i balzame i subrinu...@$%!@$%)

E Kole koji si metroseksualac postao, moras bas Garnier da kupis, i to bas za normalnu kosu? Ts, ts, ts, uzmi bre malo sapun pa protrljaj to!

Sedim kod kuce i blejim nesto, nisam nizasta, razmisljam kako bih mogao da doprinesem necemu danas ali mi nista ne pada napamet. Tj pada mi napamet hiljadu stvari koje treba da zavrsim ali me mrzi [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

@Kole

Idi do prodavnice koja se zove LUSH, odmah prekoputa staklenca na Trgu, preko puta one picerije, pored Telekoma, jebote, e tu, idi uzi na mgra za masTnu kosu i nema da se brines. Ozbiljan sam, jedino sto je skuplje malo, ali zdravlje je u pitanju.

@Topik

Ljudi, moram na 706!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

konachno sam se naspavao kako treba bez silnih budjenja kuraca-palaca, doruchkovao posle sto godina gledao tv i chitao novine, uchio i sad malo da iskuliram pa odoh da posvrshavam neke stvari .. vecheras party \o/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@ bole#1 - pa da mi poraste tvoja emo frizura?

@ bole#2 - zomfg bataya city!

@ zverko - jebiga, nisam rekao da nisu zauzete ;o))

@ tchale - jel bre srbo sta rade oni 3 nedleje sa decom u bolnaji? predshkolski seminar?

@ topic

ono sto sam zaboravio da ishejtujem je deblea chelava sa ruzhnom facom hrvatica na MTV adria...jebote od stotina hiljada lepih zhena i devojaka nashih (bivshih) naroda i narodnosti + nesvrstani studenti na razmeni oni su uzeli debelo gabor zlo da im vodi emisije...pa gledo sam ih sad jednom i nikad vishe...

sad idem da budem innocent bystander dok sestra bira venchanicu...kao treba sto vishe ochiju show program...pishite opklade koliko cu minuta da izdrzhim u radnji bez da krenem da hejtujem...mada...kako je mesto zlochina trzhni centar bitje utegnute zhenske dece sto shopignuje okolo...god bless springtime in belgrade =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...