Jump to content

trade golda


killYg0r

Recommended Posts

ma nisam bre baja (u stvari jesam :P) ali me iznervira, samo ocu da skapira da mnogi mogu da kupuju ali to nije ono sto ih zanima i da igraju wow zato sto vole da se igraju i gotive igru a ne da bi se nesto dokazivali i lecili svoje psihicke probleme i frustracije preko igrice

jebote nije mu dovoljno sto place 13e mesecno da bi igrica radila normalno (mada ni to nije ono sto bi trebalo pored cestih padova servera) nego jos daje pare da bi nesto napredovao, alo covece dao si 50e za par pixela i pricas kako si dobro prosao?!??

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

jebote nije mu dovoljno sto place 13e mesecno da bi igrica radila normalno (mada ni to nije ono sto bi trebalo pored cestih padova servera) nego jos daje pare da bi nesto napredovao, alo covece dao si 50e za par pixela i pricas kako si dobro prosao?!??

Ma ne ni to sto ti kazes, nego je ceo koncept itema i para takav, da je ta kupovina para cisto izdrkavanje, tj. realno ti ne pruza nista sto ne mozes relativno lako sam da zaradis/osvojis.

Migeneralno zelimo 'leba bez motike...ali nesto ne vidim da je prostom kupovinom casha moguce ostvariti neki extra napredak u WoWu...samo za lvlovanje mozda, ali i to mozes bez toga skroz opusteno, osim ako neces da obaras neke rekorde.

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

e samo da vam kazem ,boli me bas qrac a da neko od vas ima pare da qpi vilu od milion$ i za vas sto hejtujete qpovinu golda i lvl-a ako to unistava "draz lvlovanja".

pitao sam jednostavno pitanje ako oce neko da se trejduje za g sa servera na server ,ako niko nece

nemojte da se proseravate.

kktnxby

Link to comment
Share on other sites

Killy, da je to legalan nacin da se dodje do ingame golda bilo bi na blizzardovom sajtu da kupis.

Pazi, sa svoje nepune 22 godine verovatno mogu da kupim tebe, pola tvoje familije, tvoju dusu i tvoj acc ali to nije poenta, ako ne mozes sam da izlevelujes treceg, petog ili kog vec lika onda nemoj u opste, ako ne mozes sam da skupis za neki item, onda nemoj da ga imas. Jel si ti postigao nesto u svom zivotu ako imas nesto sto neko drugi nema u igrici? Oces biti bolji covek, imati lepsu zenu, biti cenjeniji u drustvu? Bolje kupi sebi nesto, izvedi ribu ili izadji i provedi se, a igricu igraj iz uzivanja a ne zbog lecenja kompleksa.

Ladyes and gentlman.....the motherfucker himself [jupi]

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

o boze, pa ako covek hoce da kupi gold neka kupi, sta vas boli kita da li je to moralno (rofl) ili nije, da li covek ima milione ili daje svoj dzeparac za to???

Ja nebi to radio nikada ali ne zato sto nemam kesha ili mislim da to nije uredu vetj jednostavno zato sto imam dovoljno kesha na ovom serveru gde igram i end of story!!!

A ako mi nekad nedaj boze zafali (sto se nece desiti).... Ma boli me 'i_ta da izlazim iz Orgrimara i gubim sate na farmovanje i sl.

P.S. slazem se sa leekom sto je rekao da posle 60tog u principu osim na epixa i nemas na sta da trosis kesh

Edited by mija...

...

Link to comment
Share on other sites

Killy, da je to legalan nacin da se dodje do ingame golda bilo bi na blizzardovom sajtu da kupis.

Pazi, sa svoje nepune 22 godine verovatno mogu da kupim tebe, pola tvoje familije, tvoju dusu i tvoj acc ali to nije poenta, ako ne mozes sam da izlevelujes treceg, petog ili kog vec lika onda nemoj u opste, ako ne mozes sam da skupis za neki item, onda nemoj da ga imas. Jel si ti postigao nesto u svom zivotu ako imas nesto sto neko drugi nema u igrici? Oces biti bolji covek, imati lepsu zenu, biti cenjeniji u drustvu? Bolje kupi sebi nesto, izvedi ribu ili izadji i provedi se, a igricu igraj iz uzivanja a ne zbog lecenja kompleksa.

[roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao]

Link to comment
Share on other sites

ja znam decka koji leveluje za pare, npr.. neko odabere da oce nekog lika (roga,prista,paladina,...) i ovaj decko uzme igra do lvl60 i uzme za to oko 350-500 eura... sve zavisi na kakvu budalu naleti, trenutno sada pravi tanderfury ili kako se vec pise ne znam nit me zanima onaj ledzendari item ... ima rok 2 meseca da mu napravi sve to i ako uradi,uzima 2500 eura. .. nije laz ni prevara ... do sada sam ja licno video da je uzeo 1800 eura za 4 lika koja je levelovao od lvl1 do 60 ... sa 1,2,3 epic-a ... and da ... imam drugara jednog jos koji valja gold ... on za 7,8 sati grindanja moze da uzme oko 400-500g , prodaje 1000g za 20 eura ... sto je ono kao most cheap price .... tako da neki ljudi rade to i shvataju kao posao i zive od toga ... dok mi neki uzivamo u igrici kao i u svakoj drugoj ...jer za to sluze igrice :)

p.s. mojne me pitate koji su to likovi itd.. (oba momka su iz bgd-a) ... necu vam reci koji su itd... samo sam hteo da vam kazem sta neki ljudi rade ... :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

ja znam decka koji leveluje za pare, npr.. neko odabere da oce nekog lika (roga,prista,paladina,...) i ovaj decko uzme igra do lvl60 i uzme za to oko 350-500 eura... sve zavisi na kakvu budalu naleti, trenutno sada pravi tanderfury ili kako se vec pise ne znam nit me zanima onaj ledzendari item ... ima rok 2 meseca da mu napravi sve to i ako uradi,uzima 2500 eura. .. nije laz ni prevara ... do sada sam ja licno video da je uzeo 1800 eura za 4 lika koja je levelovao od lvl1 do 60 ... sa 1,2,3 epic-a ... and da ... imam drugara jednog jos koji valja gold ... on za 7,8 sati grindanja moze da uzme oko 400-500g , prodaje 1000g za 20 eura ... sto je ono kao most cheap price .... tako da neki ljudi rade to i shvataju kao posao i zive od toga ... dok mi neki uzivamo u igrici kao i u svakoj drugoj ...jer za to sluze igrice :)

p.s. mojne me pitate koji su to likovi itd.. (oba momka su iz bgd-a) ... necu vam reci koji su itd... samo sam hteo da vam kazem sta neki ljudi rade ... :)

ma da,neko u bg uzima 500e za lvl 60 i jos 2500e....jel ti znas koje su to pare u pitanju?Siguran sam da bi 75% ljudi odavde rado lvl do 60 nivo-a za 250e

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ma ljudi mashite koncepciju.

To bi bilo kao da pustih nekog drugog da ti zadovolji devojku a ti samo dodjesh na vrhunac.

Uvrnuto zar ne?!?

I BTW nashao bi se neko i za 50 evrica.

pa da,i za 50evrica,slazem se...sto bi onda neko davao 500e za to:))kad moze da da 10-tinu od toga..i ono 2500e,to je kao cisto baronisanje..to je bre vise novca nego plata premijera ove drzave..ajmo malo realno o tim ciframa:)))) [:p][:p]

ps.a sad..sta da radi neko ko ima problema sa brzom ejak* :)?onda mora neko drugi da "pomogne":)))))) [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

a inace kakva bre koncepcija?:)zamisli da imas platu 3000e mesecno..ali radim 10 sati dnevno,imas zenu(devojku), decu... i recimo pola sata dnevno za wow...a zelis da igras MC sa lvl 60 war i lock i mage i rogue...i sta radis onda?lvl ih naredih 2-5 godina? ili platis nekom 50 tricavih evrica?:)mislim ipak nisi lud da das 500,ali "sicu" od 50 sigurno da:))

i jos ti ostane da vracas kredit za stan "dacha da uzme kredit...DA da:)"

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

mnogo hejtujete... dechko nije trazio da mu drugi kupi pare i slicno... samo je mislio da ce neko da se nadje ko je zainteresovan... a naleteo je na vas... zajebao se sto je izabrao ovaj forum...

Moj savet...

Idi po glavnom gradu i inspektuj likove lvl 60, nadji eBay playere: nacin za prepoznavanje Darkmoon trinketi, Darkmoon ogrlica, kupljene BoE epic stvari i slicno... ponudi mu da trejdujete pare... po nekom rate-u...

Pre nekog vremena moja ekipa je prestala da igra na Lightnings Blade-u i zarolali smo hordu na Xaviusu... Nikad nismo kupovali pare... ali jednostavno, greota je ostaviti pare da ti stoje na mestu gde se ne igras (pare koji si sam nagrindovao), secam se kad smo otisli sa Dunemaula, vratio sam se tamo i dao skoro 100g prvom kog sam nasao online sa friends liste...

Devojka koja igra na LB i za koju znam da pazari pare na eBay-u, nasao sam je i jednostavno joj ponudio da joj dam 150 na LB za 100 na Xaviusu... poznajem je vec neko vreme, sredio pare sa altova poslao joj pare, ona kupila 100g tamo i poslala mi... smatram te pare svojima a ne kupljenim...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...