Jump to content

Naočare za sunce


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proshetaj Knezom.. pre par nedelja sam video odlichne cvike u raznim prodavnicama. Shto se tiche cene i kvaliteta, tu ti ne mogu pomotji.. nadamo se da ima na forumu "naochare za sunce" freak-ova pa ti oni mogu preporuchiti dobre modele (cena-kvalitet) i prodavnice gde ih mozesh natji, videti i kupiti.

Link to comment
Share on other sites

брате, нађи неког шанера, по продавницама су overpriced фалсификати, преко 10.000...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Proshetaj Knezom.. pre par nedelja sam video odlichne cvike u raznim prodavnicama. Shto se tiche cene i kvaliteta, tu ti ne mogu pomotji.. nadamo se da ima na forumu "naochare za sunce" freak-ova pa ti oni mogu preporuchiti dobre modele (cena-kvalitet) i prodavnice gde ih mozesh natji, videti i kupiti.

To mi je i trip, ne mogu da znam da mi neće uvaliti neke fal

Link to comment
Share on other sites

laza postavlja topic, tjira odgovara bez hejta,a onda opet laza, zamislite takodje bez hejta

ljubav na pomolu, ili su obojica pod utiscima posle projekcije "brokeback mountain" u panchevu?

nastavak sledi...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jeb'o ?anere, kad kupim cvikere, i posle mesec-dva po?nu da se raspadaju.

Ivane, sine, koji su ti to saneri? koji su orobili Kineza na pancevackom buvljaku? [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

brate, naochare od 600 dinsa ftw, i nije mi zhao kad ih izgubim/polomim :P

FYI

naocare od 600 dinara ne treba kupovati, barem iz zdravstvenih razloga jer obichno nemaju nikakav sistem UV protekcije (a sama crna boja to nije) a zbog zatamnjenja tebi se extra shire zenice, sto na duze staze dovodi do ostecenja roznjache itd....

nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Imash u Knezovoj firmu "Oculus" (ona je vishe za obichne naochare) ali dobra je po tome shto kada sam ja uzimao naochare pravili su mi ram po mojoj zhelji + mozhesh da birash cesh titanijumska stakla ili ona obichna stakla i koje cesh papuchice (preporuchujem ti slikonske jer one ti ne stvaraj rane na nosu niti ozhiljke)...

Kada sve poruchish stizhu ti naochare za 2 nedelje (odprilike). Ja sam moje platio 150 E (titanijumska stakla/ram po zhelji i silikonske papuchice).

P.S. Mislim da je na 4-om spratu firma.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

u svakoj malo boljoj privatnoj optichkoj radnji ima dobrih naochara za sunce, chak i sochiva koja shtite ochi od istog...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam bash za cene, ali ima ona radnja sa ok primercima sto je prekoputa Vukovog spomenika, bash je velika radnja. Onda jedna sa nesto manjim izborom u Maestro & Maestro trznom na Lionu i u Mileshevskoj blizu Sveti Sava osnovne ima "Sole", isto fin izbor. Ja sam nesto razmisljao gde su te radnje jer treba i sebi da pazarim neke, pa zato znam.

Link to comment
Share on other sites

ta preko puta vukovog spomenika - Diopta (ako na nju mislish) ne postoji jedno vec tri meseca od kako je obijena i kada je pokradeno oko 500 pari naocara...posle toga su samo prodali lokal nekom butiku

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...