Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad si se shishao za avatar budalo :))))

Reci koliko je dobar avatar.Bas me opisuje [8D]

za ovo cu ti jebati mamu malu pun mi te je kurac tebe i te tvoje dvolicnosti na netu si kao normalan a ako ovako pokusavas da budes duhovit onda si retardiran do jaja kao sto i jesi...

Frenzy!!!!!! [impact]

zeroxe, ae mi reci ko josh nije dvolican na netu i ovako :), osim hajlija i satana, ali oni su budale icon_smile_big.gif

Nadam se da se nisi osisao.Znas da me palis sa tom kosicom... kiss ljubavi

p.s. namazi guzu da ne bi bilo ko prosli put ono crvenilo.

[:D]

Na turniru nece :)

Pokazacu mu ja gde ispred deusa [:)] .A mozda ako se ne pojavim moze i Gera da mu pokaze [:)] .

ja nisam dvolican na forumu bre :) hehe gogo za pravu sumu branicu te :)hehe

Ako ti uletis u Gogu ja ulecem u tebe [:)]

Igore sjebavash nam svu zabavu, zabranio si alkohol, prirodne omamljivace i sada nam branish da gledamo uzivo ultimejt fajt izmedju vinimena i sheka, na kraju cemo piti kiselu i gledati vladicinu helms deep trilogiju. icon_smile_tongue.gif

To samo zvanicno [:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

2 5 i 10 ne idu do merkatora :) nemojte da vas satan lozi :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nije meni problem da nadjem Novi Beograd :) i cudno da niste pomenuli 88-icu,

vec imam osecaj da ako pitam vozaca gde se nalazi stari merkator samo

ce hladnokrvno pokazati na znak ne pricati sa vozacem...

Koliko stanica posle sava centra ili tako nesto mi recite da mogu da se orjentisem

Link to comment
Share on other sites

Odjavljujem mene i Broly-ja, docicemo ali necemo igrati ...

E sad sto se tice tog prevoza, recite koji sve autobusi idu do starog merkatora...

Jel prosli put smo jedva nasli sava centar, tj zeleni venac, vodali nas ko lude one bakute i dede tamo...2-3 sata smo trazili, a i bili smo se izgubili u Knez Mihailovoj, trebali da nadjemo onog konja i vrteli se u krug , pocela da hvata panika,a najgore je bilo kad smo dosli do neke crkve,e onda smo poceli da trcimo onuda od muke, i na kraju smo lepo i na vreme dosli u Sava cenar:) Ako ima neko ljubazan kobi nas odveo do S.M. nek se javi , svaka pomoc dobrodosla...

Link to comment
Share on other sites

a najgore je bilo kad smo dosli do neke crkve,e onda smo poceli da trcimo onuda od muke

[:D][:D][:D][:D]

Ovako... ako stizete u bg na glavnu autobusku stanicu samo pitajte za Zeleni Venac(blizu je) i sedite na 16-icu(one idu jedna za drugom) u pravcu Novog Beograda i stari merkator ti je predzadnja stanica.

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Nisu mi jasni ljudi koji ce da dodju da "obzuju" u Deus, koji je ionako mali da primi sve koji bi igrali. Pa, da li je 300 din. toliko puno kesha? Realno, ako necete da igrate, bolje da ne dolazite, poshto neshto ne verujem da ce bash moci da se stoji iznad glava ljudi koji igraju i tako to...

disclaimer: ovo nije bio hejt.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...