Jump to content

Recommended Posts

Pa necemo ga uzeti posto necemo ni doci  kupili smo karte za Derbi  [8D]

I mi smo ustvari iz Lacarka selence pored SM-a  ....  Druzimo se sa Ristom izlazimo zajedno u NoX . 

Treniramo svaki dan wara u  Play-u  kod GAZE mi smo prokletinje svaki dinar tu dajemo  skidamo repove gledamo , (sandalice skacu ) prokletinje kove taktike

Pamtimo VALDICINE reci  "Uzecu ovaj turnir sve pare i popicu , sve cu da popijem "-----------a u stvari bilo glabachine.... [xx(]  (sorry) 

"MI NISMO LJUDI MI SMO PRASICI! "

shlemove, bejzbolke i pancirnu opremu mozete kupiti ispod brankovog mosta :))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja zelim srecu vladidi jer je 1 ko ji je nesto izmuvo na bnetu cuo sam za cheat-ove i neke laggarije kako je ca6ujo macy gadnu|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4gl icon_smile_sad.gif o0o0o0o icon_smile_evil.gif

Imam neki osecaj da je ovo isti lik kao i onaj "radovac" i onaj sto je napusavao "radovca" i sad ovaj debil...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

ja zelim srecu vladidi jer je 1 ko ji je nesto izmuvo na bnetu cuo sam za cheat-ove i neke laggarije kako je ca6ujo macy gadnu|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

4gl  [:(]                  o0o0o0o [}:)]

dacu sve od sebe :) thx na podrsci :P

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

najace kad se 2 klinca svadja ispod ristinog prozora ko igra bolje warcraft i jedan govori ja sam bolji drugi isto ja sam bolji i tako 10minuta i nakraju ovaj drugi dobro dobro mozda jesi bolji od mene ali nisi od riste :) hehehehehe :)

A Rista kao u onoj glupoj reklami za kaladont... "To mi kazi" ili mozda ne...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...