Jump to content

Recommended Posts

Da , sto se tice obzovanja, najrealnije je da ljudi ostanu kutji, a oni koji ne igraju partije, neka ostanu ispred deusa. Posto je retardirano gledati partije u kojima lik ne moze da pogodi staffom heroja zato sto mu 20 likova kace lakat sa kolenom/jaknom/pivom i dr. :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da , sto se tice obzovanja, najrealnije je da ljudi ostanu kutji, a oni koji ne igraju partije, neka ostanu ispred deusa. Posto je retardirano gledati partije u kojima lik ne moze da pogodi staffom heroja zato sto mu 20 likova kace lakat sa kolenom/jaknom/pivom i dr. :)

Brate opusteno relaksiracu te ja onako lepo pisom po glavi dok igras.Valja za koncentraciju [:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Vladice ne kenjaj... Ja putujem 2 dana do BG-a pa cu da stignem na vreme... Lepo krenesh u petak :)

da ali ti moras da izdriz do 5 jel ces tad i da ides kuci :) a ja igram do 12 do finala i posle moram u grad da pijem da budem odmoran btw dolazimo ja i goga 100% a yurica ce da javi jos ~!!!~

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Valjda caliju, ili zekiju...?

E moj brdjanine, pa vi u Zarkovu ni video bim niste videli... [:(]

hm ni caliju ni zekiju, vec meni lichno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

de za njih nismo chuli, samo neka dodju, da neko sa strane konachno uzme turnir

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa nisu ih pustili da wc3l ne bude monoton, neshto ko salary cap u nba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

najace kad se 2 klinca svadja ispod ristinog prozora ko igra bolje warcraft i jedan govori ja sam bolji drugi isto ja sam bolji i tako 10minuta i nakraju ovaj drugi dobro dobro mozda jesi bolji od mene ali nisi od riste :) hehehehehe :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Pa necemo ga uzeti posto necemo ni doci kupili smo karte za Derbi [8D]

I mi smo ustvari iz Lacarka selence pored SM-a .... Druzimo se sa Ristom izlazimo zajedno u NoX .

Treniramo svaki dan wara u Play-u kod GAZE mi smo prokletinje svaki dinar tu dajemo skidamo repove gledamo , (sandalice skacu ) prokletinje kove taktike

Pamtimo VALDICINE reci "Uzecu ovaj turnir sve pare i popicu , sve cu da popijem "-----------a u stvari bilo glabachine.... [xx(] (sorry)

"MI NISMO LJUDI MI SMO PRASICI! "

Link to comment
Share on other sites

Pa necemo ga uzeti posto necemo ni doci  kupili smo karte za Derbi  [8D]

I mi smo ustvari iz Lacarka selence pored SM-a  ....  Druzimo se sa Ristom izlazimo zajedno u NoX . 

Treniramo svaki dan wara u  Play-u  kod GAZE mi smo prokletinje svaki dinar tu dajemo  skidamo repove gledamo , (sandalice skacu ) prokletinje kove taktike

Pamtimo VALDICINE reci  "Uzecu ovaj turnir sve pare i popicu , sve cu da popijem "-----------a u stvari bilo glabachine.... [xx(]  (sorry) 

"MI NISMO LJUDI MI SMO PRASICI! "

kupili ste karte za derbi bravo :) samo pazite bice guzva

Link to comment
Share on other sites

Pa necemo ga uzeti posto necemo ni doci  kupili smo karte za Derbi  [8D]

I mi smo ustvari iz Lacarka selence pored SM-a  ....  Druzimo se sa Ristom izlazimo zajedno u NoX . 

Treniramo svaki dan wara u  Play-u  kod GAZE mi smo prokletinje svaki dinar tu dajemo  skidamo repove gledamo , (sandalice skacu ) prokletinje kove taktike

Pamtimo VALDICINE reci  "Uzecu ovaj turnir sve pare i popicu , sve cu da popijem "-----------a u stvari bilo glabachine.... [xx(]  (sorry) 

"MI NISMO LJUDI MI SMO PRASICI! "

VALADICINE a nemoj reci :)Hehehe vladica je bio drugi i jeste uzeo neke pare 2000 tako nesot i popio ....

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...