Jump to content

I ja sam zavrsio sa wow ...


coll

Recommended Posts

12.03.2006 sam "uspesno" disenchatovao sav equip koji sam imao i obrisao sve likove. Na drakthulu su tog dana umrli lvl 60 troll warrior, lvl 60 troll rogue, lvl 60 troll priest, lvl 57 Undead Warlock, lvl 60 Tauren shaman (green equip)

Isto tako sam obrisao i lvl 60 Human Warriora na Ravencrestu kog sam pri kraju svoje wow karijere igrao :) Iz horde likova je palo oko 137 Nexus crystala (u to i racunam nekoliko komada koje sam imao i pre), tako da mislim da ce to biti dovoljan boost guildi u nastavku raidovanja (AQ+Naxx) :)

Jebiga, sta da se radi ... u ovom momentu imam puno posla, puno problema oko faksa, ljubavne afere na vidiku :p Odlucio sam da se wowa oslobodim jednom za uvek i ovo je najbolje resenje ... em sam free, em guilda ima nesto od toga.

Jedini char koji mi je ostao je onaj gimped lvl 36 Tauren shaman na Haomarushu :D Ko zna ... mozda za par meseci ga konacno izlevelujem na 60 ;)

yah, I'm crazy ... I know that.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pa da mi wow jos pravi zazubice, igrao bi ga :) Fora je u tome sto sam ga poslednij mesec dana igrao iz navike, ne zato sto mi se igralo. Kad to covek shvati, shvati i da je vreme da prestane ...

Mada, moram da priznam da me taj shaman na haomu nervira, moram da ga bacim na 60 :D

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Na drakthulu su tog dana umrli lvl 60 troll warrior, lvl 60 troll rogue, lvl 60 troll priest, lvl 57 Undead Warlock, lvl 60 Tauren shaman (green equip)

Isto tako sam obrisao i lvl 60 Human Warriora na Ravencrestu kog sam pri kraju svoje wow karijere igrao :)

[gilja]

[cutout]

[come]

samo cu reci.....ti nisi normalan

Link to comment
Share on other sites

Resio je da batali, ne igra mu se vise, oce da JEBE da IZLAZI da LUDUJE, sta je tu lose?

pa brate, mozhe i pored wowa da jebe, izlazi i luduje veruj mi

ja sam zhiv primer [:p]

btw, najbolje bi bilo da si prodao wow sa likovima

usrao bi se od para :)

ali o5, treba imati muda za tako neshto

Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo da prodajem account ... neki danac mi je ponudio oko 800 dolara, i iskreno da kazem razmisljao sam o tome, ali na kraju sam odustao. Prvenstveno zato sto momentalno imam dobar posao i 800 dolara mi nije toliko neophodno. Kada bi samo studirao, prodao bi to sigurno. A drugi razlog je sto ne volim kad neko igra za moje likove, ipak sam u njih ulozio godinu dana truda. Ovako sam zatvorio krug, i pomogao drugovima u gildi sa crystalima ... i osecam se dobro :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Odlican potez. RF je ipak RF.

Zasto jednostavno ne zamrznes nalog, de-instaliras igru sa kompa, dikskove posaljes babi ili dedi na selo ili ih sakrijes negde u orman i to je to.

Zasto brises likove???!?!?!

Pa onda bolje da nisi uopste kupovao WOW i pocinjao da ga igras.

Izgubio si godinu dana da nabudzis likove i posle ih izbrisao.

Nije mi jasno.

Link to comment
Share on other sites

Odlican potez. RF je ipak RF.

Zasto jednostavno ne zamrznes nalog, de-instaliras igru sa kompa, dikskove posaljes babi ili dedi na selo ili ih sakrijes negde u orman i to je to.

Zasto brises likove???!?!?!

Pa onda bolje da nisi uopste kupovao WOW i pocinjao da ga igras.

Izgubio si godinu dana da nabudzis likove i posle ih izbrisao.

Nije mi jasno.

Heh. "Bio si sa ribom godinu dana, voleli ste se, dru

Link to comment
Share on other sites

Odlican potez. RF je ipak RF.

Zasto jednostavno ne zamrznes nalog, de-instaliras igru sa kompa, dikskove posaljes babi ili dedi na selo ili ih sakrijes negde u orman i to je to.

Zasto brises likove???!?!?!

Pa onda bolje da nisi uopste kupovao WOW i pocinjao da ga igras.

Izgubio si godinu dana da nabudzis likove i posle ih izbrisao.

Nije mi jasno.

sta je tu nejasno?? decko je uzivao dok je levelovao likove... nece on da reklamira na Pinku svoj char. Igrao je za sebe.

Link to comment
Share on other sites

Odlican potez. RF je ipak RF.

Zasto jednostavno ne zamrznes nalog, de-instaliras igru sa kompa, dikskove posaljes babi ili dedi na selo ili ih sakrijes negde u orman i to je to.

Zasto brises likove???!?!?!

Pa onda bolje da nisi uopste kupovao WOW i pocinjao da ga igras.

Izgubio si godinu dana da nabudzis likove i posle ih izbrisao.

Nije mi jasno.

A zasto bi je cuvao ? Valjda kad jednom covek odluci da zavrsi, zavrsio je ... koji ce mi likovi na account? Meni je bolji feeling da pomognem ovako gildi kad vec necu moci (hteti) da igram i pomognem im aktivno (ipak od 120 ljudi koji su tamo, 80 znam irl vise od 3 godine - UO pvp server )

Ja nisam prestao zato sto su mi roditelji/devojka/zena zabranili da igram da bi poravio ocene/jebanje, ja neprestajem silom da igram ... prestao sam zato sto me iz igre vise ne mogu da izvucem zabavu, koja bi me drzala toliko za kompom. that's all.

EDIT: Kao sto kazu momci, dovoljno mi je sto sam se zezao dok sam igrao ... :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

A zasto bi je cuvao ? Valjda kad jednom covek odluci da zavrsi, zavrsio je ... koji ce mi likovi na account? Meni je bolji feeling da pomognem ovako gildi kad vec necu moci (hteti) da igram i pomognem im aktivno (ipak od 120 ljudi koji su tamo, 80 znam irl vise od 3 godine - UO pvp server )

Ja nisam prestao zato sto su mi roditelji/devojka/zena zabranili da igram da bi poravio ocene/jebanje, ja neprestajem silom da igram ... prestao sam zato sto me iz igre vise ne mogu da izvucem zabavu, koja bi me drzala toliko za kompom. that's all.

EDIT: Kao sto kazu momci, dovoljno mi je sto sam se zezao dok sam igrao ... :)

Pa ne traze leba na serveru.

Kada prestanem da igram WOW, oni ostaju na serveru. Nema brisanja.

Ludo me interesuje sta ce da bude kada izadje expanzija.

Da li ce vecina starih igraca, definitivno napustiti WOW, smoreni ili ce oni koji su prestali da se ponovo aktiviraju?????

Link to comment
Share on other sites

ni ja ne kapiram brisanje charova, unishtavanje opreme i ostalo. Samokontrola ftw !

btw, ae bezi sad sa foruma [:D] . Stvarno, shalji ticket i trazi charove nazad, bice ti zao [;)]

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, nekome to nista ne znaci, nekom znaci puno ... neko igra i dosta mu je zabava koji mu ti likovi pruzaju, neko mora po svaku cenu da izvuce iz toga sto vise materijalnih stvari kako to igranje ne bi bio waste, neko kapira da je to samo igra, nekome je to ceo zivot ... razliciti smo :)

U svakom slucaju, i dalje stoji iza toga sto sam uradio, i nije mi krivo, niti ce biti :)

Respekt/sreca ljudi kojima sam pomogao time sto sam svoj equip pretvorio u nesto od cega imaju korist je za mene vaznije nego 800 dolara. 2 cents.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Naravno svako ima svoje ... za moj guild to nebi znacilo jel disenchantujemo svaki mc run i zadnjih par nedelje pola bwl-a :DDD tako da ima se nexusa :D

130 Nexusa je 130 Nexusa ... mi disenchantujemo MC vez dobrih par meseci ali uvek moze vise ... inace, osim toga podelio sam i gold koji sam imao, skupa nekih 2.300 kao i surovine (Arcanite bars, cvece, ingots, repairbots ...)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...