Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ej jelena

nisam ja jelena

nego

ivana

ej ivana

molim

kako si

_______

kako ne znate da je to fora... ffs

inace, muskarci su u globalu laksi od zena. mene su par puta startovale ribe i bio sam sa njima a npr da sam sam biro nebi verovatno tu izabro... ali sta sad...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

mislim da ipak....zene imaju najbolje lajnove za startovanje...bilo da su tipovi ili ribe.

Zato sto u proseku startuju 1.7 puta u zivotu. Naravno da ce se onda potruditi da smisle nesto dobro.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam tupsoje kad je startovanje riba u pitanju ... jednom sam se gadno nalozio na jednu komsinicu, i ono mesec dana sam kovao opaki plan kako da je startujem (u stvari to sam vec uradio mada nije proslo) itd. Na kraju kad sam bio na tacki 13a zovem ja nju kad se javlja njena sestra koja je 3 godina mladja i kao: Alo bre odustani vise, smorio si Jelenu! Na sta sam ja ispao najveci smeker (do sada), i odgovorio: ok, sa njom je to znaci propalo. Inace, kako si mi ti? Jel radsi nesto specijalno veceras? [:D]

Tako da sam se bar zadovoljio sa sestrom (godinu dana sam bio sa njom) ... ali od tada nikakvi planovi - ili uspes ili ne. kraj :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Juce na 18. neka cica stoji sama i prosto bleji. Ja joj pridjem malo nacirkan i krene spika:

-Zasto dama stoji sama?

-Pa eto...

-To nije razlog da tako ljupka devojka ne igra:)

I tu krenemo da igramo, i zavrsi se lepo:)

inace, riba je stajala pola zurke tako blejuci...

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

mislish, imate statisticki vishe uspeha. ako se to uspehom uopste moze nazvati posto zavrshite sa nama....

budalo ..

@topic: za potrebe ovog foruma bi mozda moj najbolji lajn bio:

"O's da vidis moj krastavac?"

been there, done that [:D]

trebao bih da te upoznam sa jednom mojom ortakinjom hejterkom. Diplomirani menadzer hejta. NIgger i Drasko to znaju najbolje

zar se nismo dogovorili da necemo to vishe da spominjemo .. mislim chemu

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

dobar hejt...prava si rospija. Just the way i like it.

trebao bih da te upoznam sa jednom mojom ortakinjom hejterkom. Diplomirani menadzer hejta. NIgger i Drasko to znaju najbolje

ja hejter ?:)

ma idi bre ;)

pa znas da volim latino-batino dizajnere... mojne tako ;) upoznacu te sa drugaricom , nije hejterka a isto je frckava ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Meni je problem sto moram mnogo da se userem da bih startovao ortakinju, ali se slazem da je to zajebana situracija. Desilo mi se samo jednom kad se i ta ortakinja bila odvalila zestoko, ali je sva sreca pa sam posle kraceg muvanja pao na ledja i nisam mogao vise da ustanem koliko sam bio janpi :) tako da nije bilo vece stete. I sutradan smo se pravili da se ne secamo [:D]

@topic: za potrebe ovog foruma bi mozda moj najbolji lajn bio:

"O's da vidis moj krastavac?"

Bre ti i kad si trezan ako se izvalis na ledja ne mozes da ustanes bez pomoci trojice :)

Link to comment
Share on other sites

Lepo pridjesh devojci i sednesh (ako sedi za stolom):

"E, da sad ja ne bih ispao neoriginalan sa nekim provaljenim startom, a da ti zajedno samnom ne bi gubila vreme dok ja smishljam originalan, ajde ti mene malo muvaj za promenu"

istina nisam probao, al' ima vremena...

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...