Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svakog je... skoro...

bar mene jeste... vise mi je stalo do mog ega (da ne bude povredjen mogucim odbijanjem) nego da pamprcim... naravno, alkoholom se prevazilazi strah ali koja bi se riba skontala sa pijanim tipom... to je opet druga stvar...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

у ствари, истина је да жене увек највише цене оне који могу највише да попију, иако то ни мртве не би признале. ако си пијан, али се контролишеш (ниси се усвињио), шансе су ти велике...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

у ствари, истина је да жене увек највише цене оне који могу највише да попију, иако то ни мртве не би признале. ако си пијан, али се контролишеш (ниси се усвињио), шансе су ти велике...

hahahahahaha

znachi koji smo shmekeri .. budalo [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

svakog je... skoro...

bar mene jeste... vise mi je stalo do mog ega (da ne bude povredjen mogucim odbijanjem) nego da pamprcim... naravno, alkoholom se prevazilazi strah ali koja bi se riba skontala sa pijanim tipom... to je opet druga stvar...

PA ONA STO JE PIJANA

@TOPIC

skoro sam ovo provalio ,zanci prilazim ribi i kao neka spika 5 min i ona mi kaze kao izvini ali ja imam decka ,a ja na to pa imam i ja bicikli ali ga ne vozim i 10 sec kasnije lize mi krajnike

posle toga na istu foru skontam drugu ...

Link to comment
Share on other sites

skoro sam ovo provalio ,zanci prilazim ribi i kao neka spika 5 min i ona mi kaze kao izvini ali ja imam decka ,a ja na to pa imam i ja bicikli ali ga ne vozim i 10 sec kasnije lize mi krajnike

posle toga na istu foru skontam drugu...

klasika [:D]

Jednom tako moj drugar krene da muva neku ribu, ova sa drugaricom. Ja otishao sa strane, djuskam, cirkam, ono scaning mode, ql. Posle pola sata vidim ja njemu ne ide. Dodjem do njih, drugarica od ove cepa fliper. Ja tu direkt, ovo, ono, igram ja loptitzu jednu, igra ona. Posle pet minuta nestane zetona. Napadnem i odma krene zvalavljenje, drp za sisu, velika. Vatamo se, u trenutku se okrenem da vidim shta rade ovo dvoje. Ortak je i dalje ubedjuje. Rekoh: "mora da smo ih smorili". Kaze ova moja: "a ona ima dechka". Nastavim dalje. Posle par minuta se okrenem, vidim Dule zabo ovu :) "Ima dechka a?" Samo se nasmejala.

Nisam vishe u tom fazonu, smorilo me to uvatish neshto tek tako, ali eto, lupila me sujeta i pomogao sam drugaru ako nishta drugo...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...