Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne nego finansijska situacija :)

Bas da vidim kad pocnes da imash kesha dal ces ici u KST :)

Inace, malo offtopica oko tog KST-a, ima nesto sto me je uvek uzasavalo tog mesta, neka uzasno jadna atmosfera i likovi. Znaci iako mi je brat radio tehniku tamo, imao sam ufure kad ocu, zezanje, uvek mi je mesto bilo ogavno.

Dok smo recimo na akademiju obozavali da idemo.

A u ocima nekog neutralnog oba mesta su rupetine.

Link to comment
Share on other sites

pa to je to odprilke, tj. onaj deo mama tata =]

a i pored toga, to je jedino mesto gde mozhesh da spavash u na onim ormaricima/kutijama shtagod, da se zhvalavish sa "ribom" na podu u hodniku u onim udubljenjima od vrata, da povratish u hodniku, padnesh na sred podijuma u blato i prljavshtinu, unesesh alkohola koliko hotjesh i slushash tr00 ziku (u slepom crevu, ponekad samo) i pravish se da si najpametniji i muzichki najzreliji metalac, a da ti niko rech ne kazhe ili chudno pogleda...

Edited by Spu [RuR]

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Inace, malo offtopica oko tog KST-a, ima nesto sto me je uvek uzasavalo tog mesta, neka uzasno jadna atmosfera i likovi. Znaci iako mi je brat radio tehniku tamo, imao sam ufure kad ocu, zezanje, uvek mi je mesto bilo ogavno.

Dok smo recimo na akademiju obozavali da idemo.

A u ocima nekog neutralnog oba mesta su rupetine.

I meni je potpuno isti filing. Rupe su oba mesta, ali Akademija ima neki vetji intelektualni fazon, ako nishta drugo. Uvek sam se bolje zezao na Akademiji. Jesu padavichari i na jednom i na drugom mestu ali KST je ipak vishe predvorje pakla...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Jebote mnogo si promasio!

jbg matori nismo kompetentni da pricamo na tu temu... iz moje perspektive klinke padaju na spiku... ali to je relacija 25+ vs 20-... ;))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Znam samo jedno - dok sam "bio mlad zelen i neukusan" i visio u 'demiji (u kst-u nikada nisam bio!?) nisam imao ribu [:D]

Uostalom, kao shto lepo reche Igor, video bih vas kuda bi izlazili da imate kinte [;)]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Znam samo jedno - dok sam "bio mlad zelen i neukusan" i visio u 'demiji (u kst-u nikada nisam bio!?) nisam imao ribu [:D]

Uostalom, kao shto lepo reche Igor, video bih vas kuda bi izlazili da imate kinte [;)]

A znas sta je do jaja srbo :) ?

Ono, oko 24-25 se napunis kesom, pocnes da radis, odes na akademiju, kupis hajneken, zapalis marlboro, gledas one padavicare kako se gube i viknes :"e pogani narkomani smrdite na marihuanu " :)

Dobar osecaj !

Link to comment
Share on other sites

Ali to jesam uradio sa bratom.

Verovatno je to od frustracije kada smo bili mladji i bez novca i gledali 2 EEXXTTRRAA ribe u bundicama kako to isto rade i snishodljivo gledaju oko sebe. Cak se i secam da je isao "i had a dream joe"

Link to comment
Share on other sites

Ono ni kst nije mesto ko sto jeenkada bilo zadnji put kada sam bio i uleteo u sitku izaso sam sa svim rebrima na mestu i bez izcasenih zglobova ono samo sam popio prst u koo ali to se ne racuna jer je bilo od ortaka sa kojim sam uleteo u sutku :)))

Link to comment
Share on other sites

jebes lajn, ako se ne konzumira :)))

ko kako shvati ...

ocu da kazem da mi je bas trip kad ne moram da izmisljam nekakav idiotluk da bi pricao sa ribom. najjace mi je kad i ja i ona hocemo da pricamo, mada me nervira sto sam lep u faci, pa me svaka druga kucka pohlepno gleda.

karanje je do jaja ako me kapirate, al ja sam u fazonu i da se probudim pored nekog koga mogu i da zagrlim u nedelju ujutru i da pozelim, filmski, da joj spremim dorucak samo zato sto je sa mnom i sto me trpi.

naravno, sve to mora biti uzajamno.

po meni najblji lajn je da uhvatis ribu za dupe:

ako se ne opire, dobra je ko kresnuta,

ako se opire, jace je zelim,

ako krene da mi lupi samar, e jebi ga sta stavljaju u to pivo, treba da joj bude kompliment

i vrhunski: naisao sam na ribu koja je htela da me siba sto sam je uhvatio za dupe

- nedojebane i isfrustrirane ...

sve bi ja to po konu masku i DOBRO sibanje po guzi konjickim bicem :)))))))

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...