Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bre bre...

pa nisam tebi rekla bjeli...:P

a to da ribe startuju tipove koje imaju ribe...paaaa...ako riba nije sa njima, onda cice ne znaju da on ima ribu :)

a kad sam rekla da ne startuju tipove sa ribama mislila sam na urosev slucaj jer on uglavnom izlazi sa dunjom...

oke saD?!

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

bre bre...

pa nisam tebi rekla bjeli...:P

a to da ribe startuju tipove koje imaju ribe...paaaa...ako riba nije sa njima, onda cice ne znaju da on ima ribu :)

a kad sam rekla da ne startuju tipove sa ribama mislila sam na urosev slucaj jer on uglavnom izlazi sa dunjom...

oke saD?!

ne :)))))

Link to comment
Share on other sites

zasto zasto?

ako to mislis zbog toga st te ne startuju odacu ti malu tajnu...

imas ribu :)

nece cice na takve :D

bssshhh

бшшшшшшш! [:)]

bssshhhh ne bsssshhh...

realno...

dunja i uros su uglavnom tugedr...zasto bi i jedna cica startovala lika sa ribom?!?!?!

ajde mi ti lepo to objasni posto ja ne znam.

рибе НАЈВИШЕ воле да стартују заузетог лика, капирам да имају неки трип да је то проверена роба...

знам да ме никад у животу нису стартовале рибе као кад сам био у вези.

поента је да знају да си у вези, а ако ти је риба још ту, онда ситуација постаје перверзна и урнебесна. [:D] и онда још и љубомора, кад те рођена риба у тим приликама спопада као помамна... [:p]

a to da ribe startuju tipove koje imaju ribe...paaaa...ako riba nije sa njima, onda cice ne znaju da on ima ribu :)

a kad sam rekla da ne startuju tipove sa ribama mislila sam na urosev slucaj jer on uglavnom izlazi sa dunjom...

oke saD?!

оке, Малена... [:D][:D]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mene su do sada ribe startovale 3 puta. Jednom dok sam bio u vezi, u druga dva slucaja sam bio free. Dva puta su bili totalni smeh, razlog da se covek upisa od smeha ... samo jednom mi je devojka prisla i pokusala nesto iz recimo neke simpatije ili sta ja znam

Poor me, nisam darijan :/

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

рибе НАЈВИШЕ воле да стартују заузетог лика, капирам да имају неки трип да је то проверена роба...

знам да ме никад у животу нису стартовале рибе као кад сам био у вези.

поента је да знају да си у вези

ovo je bila i moja poenta.

Link to comment
Share on other sites

Osetjam miris zagorelosti u ovom topic-u :)

[roflmao] ae da apstiniramo neko vreme da budemo dovoljno kvalifikovani [:D]

nije nego u cetinju ima 2000ljudi pa je jebo par riba i to mu dodje vec pola:D

[roflmao] true

@topic: dobar je [:D]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

рибе НАЈВИШЕ воле да стартују заузетог лика, капирам да имају неки трип да је то проверена роба...

знам да ме никад у животу нису стартовале рибе као кад сам био у вези.

поента је да знају да си у вези, а ако ти је риба још ту, онда ситуација постаје перверзна и урнебесна. [:D] и онда још и љубомора, кад те рођена риба у тим приликама спопада као помамна... [:p]

nije toliko u ribama i njihovim tripovima da startuju likove koji imaju ribu; mada ima dosta i toga po principu tudje - sladje; nego koliko u nama koji smo sigurniji, zadovoljeni, zrachimo pozitivom i sl.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ahahaha .. ne verujem kako ste se rasprdeli :)))

a sto se tice riba koje muvaje tipove za koje znaju da su u vezi .. pa nemam sta drugo da kazem ,sem da sam se i ja nasla u toj situaciji .. i da me je bolelo dupe .. a sad kad sam sa druge strane price... :P

mada , ono , dok ga startuju ..to valjda znaci da jos uvek valja ;))

a za zajednicko izlazenje ...

ma on je penzos ..

a shiroko mu polje nek ide de oce... ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ahahaha .. ne verujem kako ste se rasprdeli  :)))

a sto se tice riba koje muvaje tipove za koje znaju da su u vezi .. pa nemam sta drugo da kazem ,sem da sam se i ja nasla u toj situaciji .. i da me je bolelo dupe .. a sad kad sam sa druge strane price... :P

mada , ono , dok ga startuju ..to valjda znaci da jos uvek valja ;))

a za zajednicko izlazenje ...

ma on je penzos ..

a shiroko mu polje nek ide de oce... ;)

ahaha, pa ja dok sam imao toliko godina nisam ulazio na gajbu od zaebancije, imao zenu ili ne. samo se ti provodi, ja moram da zavrsim faks, a posle cemo da vidimo ko pije, a ko placa, kad bude bilo - ne mogu, imam ispit =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ahaha, pa ja dok sam imao toliko godina nisam ulazio na gajbu od zaebancije, imao zenu ili ne. samo se ti provodi, ja moram da zavrsim faks, a posle cemo da vidimo ko pije, a ko placa, kad bude bilo - ne mogu, imam ispit =)

Ti ces placati [V]

Link to comment
Share on other sites

jel' probao neko lajn iz "kako je propao r'n'r" - pricha dva:

- "shta mislish, da joj uletim jedan klizetji i da je pitam: mala, koji ti je broj?"

edit/ offtopic: iva, ti se djasvi smajli u signaturi???

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ahaha, pa ja dok sam imao toliko godina nisam ulazio na gajbu od zaebancije, imao zenu ili ne. samo se ti provodi, ja moram da zavrsim faks, a posle cemo da vidimo ko pije, a ko placa, kad bude bilo - ne mogu, imam ispit =)

ma...znamo se ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ti kao da si sad otkrio da mozhesh da koristish potpis, pa si ga natrpao slikama ;]

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
bar sam vetju stavio u spoiler [:D]

ahahahah da da, ja sam startovao ivu daskom u glavu (po njenoj prici) a ja kazem da ju je vetar oduvao [:D]

( [;)] )...

eh, da si samo ivu [;)]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...