Jump to content

Da li postoje ili gde su nestale?


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta je sa pancero panzerom kako god ?? tamo gde je g igrao nekada ??

Pancer je prvo bio u Dushanovoj, pa se preselio u septembru 2003-e u Strahinica Bana prekoputa Buongiorna i tu je radio josh mesec-dva, dok vlasnik nije rasprodao kompove i sl. Najjacha igraona po meni uz PH.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mrs.OtOpus, prva ekipa i najjacha, hvala lepo [:)]. Edi i Kulja su zapocheli celu stvar koliko ja znam, i jako dugo drzali sami. Kada su doshli ostali ja sam vec polako bataljivao (kakva rech [:)]).

Jel smo kod otoa igrali protiv vas (mrs vs syndicate)? Ti si igrao 100% ako se dobro secam ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

bah ne znam bas da li je vuk kriv za sve.sad drzi monopol,jer se vise ne isplate igraone od 10 kompova.a dole su svi umrezeni tako da...

al ono jest,kako su se pozatvarale lokalne igraone svi se sjatili tamo.

eh kad se setim da sam izbrojo u centru u radijusu od kilometar nekih 25 igraona:)nicale su ko pecurke jebote...jos brze se zatvarale:(

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[:(]

Stilgar nece nista da instalira na svoje masine plasi se da ne pokvari nesto tako da nije zainteresovan  [:(]

Alfa ne radi bio danas zatvoreno tj. ako sam pogodio mesto?

alpha5wr.th.jpg

Hvala svima na pomoci, ako neko ima jos neku ideju neka se javi  [:D]

Ne bojim se ja da ce masine da se pokvare ali tu reba instalirati to sto ces pokazati drugarima a to je sve legalno naravno, a ja ne bi da drzim na masinama nesto sto nije legalno.

Arakis, desert planet, home of the spice...Stilgar's place...Cvijiceva 46...766397

Link to comment
Share on other sites

ahh ... ovo je najbolji offtopic-topic u zadnje vreme [:D]

jebote alpha se ladno zatvorila ... to je bila prva igraonica u koju sam usao [V]

mora da je ivica (ako se ne varam tako se zove lik koji je drzao) umro ili tako nesto ... koliko se secam imao je jako dobru sestru [:I]

mora da su ove nove generacije zemunske posustale u bezanju i smanjile mu profit ... sram vas bilo unististe coveku posao [}:)]

@exexexe - probaj u forumu (balkanska ulica), znam da vec imaju neku "edukativnu" varijantu i ima odvojene sobice tako da bi ste se koliko toliko izolovali

Link to comment
Share on other sites

ajde ja da se napravim pametan i da pitam koji je program u pitanju???

dogovori se sa cika igorom (pertuamor) da zakupite "sobicu" u prepodnevnim terminima kad nije guzva, naravno ako je on za te fazone......

@offtopic....... od svih igraona u kojima sam bio najjakije mi je u deusu.... osecam se kao kod kuce ( izuzev neta) ....... lepo je kad vidis da se neko cima oko svog posla i da postuje ljude od kojih zivi u sustini

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...