Jump to content

Muzichari


Recommended Posts

Videh da se puno ljudi javilo za onaj topic "Pukla mi zhica" pa rekoh da se malo obelodanje muzichari sa foruma [8D] . dakle shta svirate? Koju muziku volite da svirate,zashto i sl... mogu i slike naravno

'vo da pochnem,

sviram gitaru + klavijature koliko toliko (nekada znao par stvari) Na gitari mi je svejedno shta sviram, u vetjini rock/metal, mada volim da se zezam i sa klasichnom. Naravno solo mi je fav :) Imadem Jackson Warior-a (sa potpisom od meni vrlo drage osobe [:)] ), aqstaru i imao pacifiq... od opreme, nishta posebno, fender frontman 25R, Flanger, marshall footswitch, planiram Jackhammer... a accesories me mrazi da pishem naravno....

kasnje tju nakachiti sliq, aj sad vi malo poshto sam se tek probudio [|)]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolega:)...sviram djitru:)...onako za sebe...moj cale je imao akustaru,koju sam ja kao mali drndao,i dan danas sviram na njoj po malo...na toj akustari sam i poceo...kasnije sam nabavio ibanez mayu,ali je imala problem sa magnetima,pa sam je batalio...onda sam na rasprodaji u mitrosu uzeo za 100e fender bullet squier strat...lepa gitarica za kucnu upotrebu i male svirke sa ortacima...imam malo fender pojacalo 15r,takodje smatram da je odlicno...

prvo sam naucio akorde na akustari,pa sam poceo da slusam rock i metal,i onda kao i svi pokusavao da skinem neke uspesno,a neke manje usesno,solaze i delove pesama...sada isto tako uz pomoc guitar proa skidam pesme i zezam se sa ortacima...voleo bih da naucim da sviram bolje i kvalitetnije,pa trazim profesora da uzmem nekoliko casova...ako zna neko nekog proverenog neka mi javi...stvarno mi treba...

Imadem Jackson Warior-a (sa potpisom od meni vrlo drage osobe
aj baci sliku djitre,bas da vidim... [:D]

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam da sviram nista :)) cekam da skrpim lovu za midi klavijature, da mogu da sviram sintisajzer :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

cale mi svira gitaru jedno 40 godina, tako da je sviram cisto rekreativno

imam 2 bezvezne akusticne. akusticnu ozvucenu aria na kojoj sviram i elektricnu ibanez, ne znam tacno koja je oznaka

s obzirom da sviram cisto da mi prodje vreme, sviram lagane stvari tipa domaci stari rok, strane klasike tipa hotel california, layla itd.

svirao sam klavijaturu dugo dugo, pokazivao mi caletov ortak i sa onim skilom sam komotno mogao da sviram po svadbama :)

to me smorilo pa sam batalio

Link to comment
Share on other sites

Pa ono poco sam da sviram posto uglavnom cela porodica mi se baliva muzikom mislim na musku stranu tako da odatle je ideja ma da sve sto znam naucio sam sam za otprilike 7 godine kolko i sviram

sviram uglavnom muziku koju slusam

imam Squier TELE by fender pojacalo ZIP300 i procesor KORG AX100G

u poslednje jos neki od mojih ortaka je pocelo da svira tako da trenutno pokusavamo da sastavimo neki bend ali ko zna otom potom

[:D][:D][:D][:D][:D][xx(]

vfdsdas0gs.png

dotica1tj.png

Link to comment
Share on other sites

Sviram gitaru, par godina. Imam neku levu akustaru, a imam i Squier Stratocaster i fenderovo pojacalce frontman 15r. Uglavnom sviram stari rok, domaci/strani, vise akorde da bi mogao da pevam uz to.

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Sviram bass vec 11 godina, a moja oprema trenutno je:

Squier Precision Special 5 strings - sunburst varijanta (nisam mogao da nadjem sliku u toj boji)

0321505537_md.jpg

I Stagg fretless 4 strings:

ebass3080203741.jpg

A pojacalo je Fender Rumble 15w, kucna varijanta ;)

Pre sam svirao disco & jazz, sad kao neki rock fazon.. videcemo ;)

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

drumz here :)

sviram oko 4 i po yearz

imam Tama Superstar set sa Zildjian ZBT chinelama

sad zavrshavam za duplu pedalu

....

sviram u rock bendu ali poshto su 3 chlana na fakultetu i mi ne sviramo....

sad imamo bend [heavy, power, thrash] Davidian.

btw left handed sam :)

pocheo sam ki mali i lupao sam na fotelji i jastucima

kasnije sam kupijo prvi par palica :)

i onda drumz

inache znam malo i bass i gitaru i neshto malo klavijature [:p]

ajde ko shljaka `armoniku nek se javi :D

evo slike:

227487.jpg

takav samo ceo crn i josh splash, china i josh jedna crash chinela

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...