Jump to content

Ljubav, seks...


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ militj

Ljubav je kad si spreman da idesh protiv samog sebe.

--------------------------------------------------------------

Daj neki slikovit primer leba ti.

debeo si. 110kg na 1.84m. boli te qrac. zivish shiroko. jedesh shta hocesh. pijesh shta hocesh. poslednjih 10 godina si takav. uopshte ne tangira shto ne vidish kitu od stomaka. bilo kakva fizichka aktivnost ti je samo misaona imenica. zadovoljan si.

upoznajesh ribu. ludo si se zaljubio. strast. prcate se kao zechevi. prolazi 7-8 meseci. u jednom razgovoru chisto onako sastrane ona spomene tvoju kilazu, nishta ultimativno, nishta naredjivachki, chisto eto provukla se sastrane, josh uvek vam je sve super kao i prvog dana kad ste se upoznali. prva misao ti je "ali ja sam 10 godina u ovom fazonu", "ma kakve dijete, vezbanja, mrzi me", u sledecem trenutku vec se znojish na pokretnoj traci.

:)

(amjop hsamen ahcupap hsezak oka)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

debeo si. 110kg na 1.84m. boli te qrac. zivish shiroko. jedesh shta hocesh. pijesh shta hocesh. poslednjih 10 godina si takav. uopshte ne tangira shto ne vidish kitu od stomaka. bilo kakva fizichka aktivnost ti je samo misaona imenica. zadovoljan si.

upoznajesh ribu. ludo si se zaljubio. strast. prcate se kao zechevi. prolazi 7-8 meseci. u jednom razgovoru chisto onako sastrane ona spomene tvoju kilazu, nishta ultimativno, nishta naredjivachki, chisto eto provukla se sastrane, josh uvek vam je sve super kao i prvog dana kad ste se upoznali. prva misao ti je "ali ja sam 10 godina u ovom fazonu", "ma kakve dijete, vezbanja, mrzi me", u sledecem trenutku vec se znojish na pokretnoj traci.

:)

(amjop hsamen ahcupap hsezak oka)

Uhm imam jednog ortaka imo chowek 130+ kila...U jednom trnutku swatio je da je looool i da netje zazwalaviti a kamoli karati bilo sta sto hoda na 2 noge i prestao da hasa...Ziweo lik 4 meseca na 2dwopeka i litri vode dnewno. Smrho na 70 kila i sad kara redowno (cak kazu da je smeker roflololol sto jeste al ajde-Debeo je josh u dooshi) jao sto nemam ovde slike pre i posle nemoz da se prepozna da je to isti lik hahahha

Poenta : Smeker je onaj lik koji zawrshi ribu sa 110 kila ziwe wage

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

debeo si. 110kg na 1.84m. boli te qrac. zivish shiroko. jedesh shta hocesh. pijesh shta hocesh. poslednjih 10 godina si takav. uopshte ne tangira shto ne vidish kitu od stomaka. bilo kakva fizichka aktivnost ti je samo misaona imenica. zadovoljan si.

upoznajesh ribu. ludo si se zaljubio. strast. prcate se kao zechevi. prolazi 7-8 meseci. u jednom razgovoru chisto onako sastrane ona spomene tvoju kilazu, nishta ultimativno, nishta naredjivachki, chisto eto provukla se sastrane, josh uvek vam je sve super kao i prvog dana kad ste se upoznali. prva misao ti je "ali ja sam 10 godina u ovom fazonu", "ma kakve dijete, vezbanja, mrzi me", u sledecem trenutku vec se znojish na pokretnoj traci.

:)

(amjop hsamen ahcupap hsezak oka)

јеботе Ћиле, бринем се већ колико се слажем са тобом по разним питањима [:D][:D][:D] то је тачно то!

иначе, секс, љубав и заљубљеност немају никакве везе једно са другим.

секс је стање тела.

заљубљеност је стање душе.

љубав је стање духа.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

indikacija je kad mozes da podrignes, prdnes i pocheses se po jajima pred devojkom opusteno. to je vec onda ljubav

Konacno neko ko zna filozofiju ljubavi i voljenja.. same here e to je ljubav. Kada ja mogu opusteno bilo sta od ovoga da uradim, a da mi ne bude neprijatno. E tad mogu da kazem ovo mi je bre zena.

znam da volim kada se poljubimo, i digne mi se na keca. ozbiljno.

me too, me too mada ne mora da znaci da volim ali da mi je mnogo dobro i lepo...

(razlika izmedju zaljubljenosti i ljubavi je velika, da ne filozofiram preterano)

Slazem se i stvarno nema veze jedno sa drugim !!

V

Link to comment
Share on other sites

Ili ti kaze..... na necu....

Inace reko sam ivanu definiciju muske ljubavi, zaljubljen si u ribu ako drkas na nju izmedju sexova :))

Naravno.... nemoze uvek da joj se otje (ali mnogo retko kaze ne, postade zavisna (: ). A ta definicija muske ljubavi je isto tachna i slazem se s njom.

i koja je to riba koja te pita koje ce tjega da obuce :D :D

Pa, gledaj na to ovako... da mi je devojka sponzorusa a ja sponzor, i da joj dam tipa... 400eur da kupi neku markiranu jaknu/bundu/majicu/pantalone/tashnu.... ona bi sa tih 400 eura otisla i kupila tange za sve pare...

so not true

Ako imas super kombinaciju, lepo ti je sa njom, gotivite se, pricate najopustenije, imate redovan sex, zasto moram da je volim da bih joj rekao ovako nesto?

Niko nije rekao da moras[u/] da je volis da bi joj rekao tako nesto... ali u slucaju da ona tebe ne voli, i da joj kazes to... moze se desiti da te otera u pm (:.

Ili je prosto samo tela da se jebe,vec jednom da shvati sta propusta?

Pa naravno, samo mogu da se smatram srecnim sto je htela samnom, hahahhah... special event neko je reko....

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...