Jump to content

Da li ste ljubomorni...


Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako ti je dechko ljubomoran, mozhda te isuvishe voli i plashi se da te ne izgubi, ili je prso s' mozgom.

pre ce biti da je prso s' mozgom, jer ako nekoga stvarno volish onda bi trebalo i da imash poverenja u njega/nju... ebesh vezu bez uzajamnog poverenja...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ljubomora kao shto i sama rech kaze proizilazi iz te neke ljubavi .. shto ti je vishe stalo do nekoga to se i podize taj nivo posesivnosti, jel neshto shto toliko obozavash ne zelish da delish. lichno sam prisustvovao xy izliva pomenute osobine kod vishe parova .. od blagih zajebavanja do ne tako malih zajebavanja (lomljenja stvari, shamara i sl). najgore kod svega je shto te to osecanje jede iznutra i umesto da uzivash u vezi sve se to pretvori u pakao.

a onda odrastesh.

skapirash da je ljubomora jedna jako glupa osobina. takodje skapirash da zivish u svetu da tebe riba/lik mogu da prevare kad god, koliko god i sa kim god i da to tako da ti to nikad ne saznash. onda skapirash poverenje. ni ono nije savrsheno (postoji savrshenije, a to je da te boli qrac .. al to onda povlachi druge nesavrshene odrednice). jednom upropashceno poverenje je gore od ljubomore koja se ispostavila da je upravu.

a onda ponovo odrastesh

desanka ftw \o/

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nisam iz prostog razloga shto znam u startu shta od koje devojke mogu da ochekujem, a uostalom mladi smo i kad bi stalno se stalno medjusobno nadgledali na shta bi ta veza lichila. neminovno je i prirodno da se svakom svidi neko drugi, nishta ne traje vechno. tako da ne vidim uopshte potrebu da se opterecujem tim, trudim se da uzhivam koliko mogu dok traje. ljude koji su ljubomorni i posesivni ne razumem, mislim da to generalno nema preterane veze sa ljubavlju/zaljubljenoshcu/whatever vec u najvecoj meri sa sujetom.

Link to comment
Share on other sites

Retko kad sam ljuboran...ali bas retko kad...

za razliku od moje mladje sestre...

recimo razgovor tece ovako...

Cale:"branka,sto nisi uradila toito"

Sestra:"evo sad cu...rezala sam drugu cd"

Cale:"jesam ja rekao da to uradis,ne zanima me sta si kome rezala!"

sestra:"meni bar drugovi daju prazne diskove,a Doca kupuje diskove i reze drugima i oni mu nikad ne vracaju"

zna se...leshim je od batina...redovno [^]

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

E vjeshtice svakim danom mi sve vishe prirstash za srce:*

umem i ja po ne ku pametnu da izvalim :*

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Retko kad sam ljuboran...ali bas retko kad...

za razliku od moje mladje sestre...

recimo razgovor tece ovako...

Cale:"branka,sto nisi uradila toito"

Sestra:"evo sad cu...rezala sam drugu cd"

Cale:"jesam ja rekao da to uradis,ne zanima me sta si kome rezala!"

sestra:"meni bar drugovi daju prazne diskove,a Doca kupuje diskove i reze drugima i oni mu nikad ne vracaju"

zna se...leshim je od batina...redovno  [^]

Gad dem.

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahaha to Stijo Pablo Francisko :)

Inace, ljubomora moze da bude zajebana, evo tipichnog primera:

Ti nisi ljubomoran zato sto jelte verujesh ribi bla bla.

Onda dodje riba i kaze u svom pilecem mozgu:"ej, pa cek, znaci da njemu nije stalo do mene! OMG WTF"

I ode i prevari te.

I ti kojim sluchajem saznash za to.

I sad jelte ispushio si ga jebesh mater njoj ili njemu ili iskulirash i tako to.

I sad sledeca na koju naletish isto imash neku tralala vezu.

A ta riba se konstantno dopisuje sa drugim likovima i govori ti:"Jao pa to su mi drugari hihi haha" a u stvari naravno da kontash da se i pomalo muva sa njima je l' mozda voli da je u centru paznje itd.

i sad kako da ne budesh ubuduce ljubomoran ?

Ljubomora je dobra stvar, naravno ne treba preterivati, a opshte je poznato da su ribe kuchke po tom pitanju, i da jedva chekaju da ih neko muva, to im godi, vole da znaju da su idalje pozeljne svima.

Arrrrrrgh

Link to comment
Share on other sites

ako nekoga stvarno volish onda bi trebalo i da imash poverenja u njega/nju... ebesh vezu bez uzajamnog poverenja...

apsolutno se slazhem

brate...ne lesim je do krvi...nego samo da je malo zaboli...

ali najvise volim da je pustim da me bije a ja se smejem...a ona se jos vise iznervira i onda ne zna sta da radi i pocne da skace po sobi od muke

[roflmao]

... Birthday 2 July 1989 ...

Ahahahahahaha to Stijo Pablo Francisko :)

Inace, ljubomora moze da bude zajebana, evo tipichnog primera:

Ti nisi ljubomoran zato sto jelte verujesh ribi bla bla.

Onda dodje riba i kaze u svom pilecem mozgu:"ej, pa cek, znaci da njemu nije stalo do mene! OMG WTF"

I ode i prevari te.

I ti kojim sluchajem saznash za to.

I sad jelte ispushio si ga jebesh mater njoj ili njemu ili iskulirash i tako to.

I sad sledeca na koju naletish isto imash neku tralala vezu.

A ta riba se konstantno dopisuje sa drugim likovima i govori ti:"Jao pa to su mi drugari hihi haha" a u stvari naravno da kontash da se i pomalo muva sa njima je l' mozda voli da je u centru paznje itd.

i sad kako da ne budesh ubuduce ljubomoran ?

Ljubomora je dobra stvar, naravno ne treba preterivati, a opshte je poznato da su ribe kuchke po tom pitanju, i da jedva chekaju da ih neko muva, to im godi, vole da znaju da su idalje pozeljne svima.

Arrrrrrgh

Ala je tebi neka prodrmala kavez c c c...

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...