Jump to content

Some useless facts...


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve sam izmislio :)

Ali da ne kvarimo. Khm.

Naucnici ubrzano rade na razvoju genetski modifikovanih svinja koje ce moci da imaju neku vrstu razuma pribliznog ljudima, stoje uspravno, imaju produzen zivotni vek, i u bliskoj buducnosti obavljaju administrativne poslove za racunarom. Posle 30 godina radnog veka, na oprostajnoj veceri, svinja bi bila pojedena.

Naucnici jos uvek diskutuju oko dizajna tastera koji bi odgovarao papku.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

клоња (WC шоља) је, по истраживању за најизум човечанства, на 1. месту, испред точка, ватре, мотора СУС.

усисивач је изумљен тако што је лик који је имао мараму преко уста и носа пао на тепих наглавачке и тако неко време лежао у боловима. кад је устао видео је прашину на спољној страни мараме и синуло му.

наочаре за сунце су првобитно користиле филмске звезде 20-тих и 30-тих да заштите очи у паузама током дугог и мучног борављења под рефлекторима у студију. свидело им се како то изгледа па су почеле да их носе и ван студија. и мода тамних цвикера је рођена.

доказано је да пушење дувана смањује могућност појава Алцхајмерове и Паркинсонове болести. такође, свака цигарета садржи преко 400 отрова који би у довољним количинама убиле човека.

Сунце је румено када је на хоризонту због загађености атмосфере.

бели фосфор гори под водом.

када је грађена транссибирска железница инжењери нису могли да се договоре око трасе, па су отишли код Стаљина. он је узео лењир и повукао праву линију преко карте. на месту на којем му је прст вирио преко лењира, пруга прави лук.

арапске земље увозе песак за градњу јер пустињски није погодан.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nisu ti zanimljiva otkritja :/

Pazi ovo, ali nemoj nikom da kazes, isto je top secret.

Pre nekoliko meseci, ekipa arheologa je, trazeci ostatke dinosaurusa, u iskopinama pod planinom Lovcen, u Crnoj Gori, naletela na zilu nepoznatog minerala. Ubrzo po iskopavanju, resili su da ostanu tu i da odmore. Sledeceg jutra su jedva smogli volje da ustanu i da doruckuju, a o spustanju sa brega nije bilo ni govora. Umrli su nedelju dana kasnije od zedji. Vlada je po ovom saznanju poslala specijalizovan tim geologa, sa kojima su izgubili kontakt posle nekoliko dana. Poslednja recenica koja se mogla cuti putem radio veze je bila "ma braaate, mrzi me...".

Alarmirana je vojska SCG, i poslat je vojni robot sa kamerom, koji je nasao 8 lesheva, i rupu iz koje je virila crvena zila crvenog minerala. Posebnom vrstom snimka, utvrdjeno je da cela rebulika Crna Gora lezi na tom mineralu, sa najvecim lezistem upravo ispod Lovcena. Iskpana rupa je zatrpana, podrucje ogradjeno, a misteriozna ruda koja je ocigledno odgovorna za visevekovnu tekovinu lenjosti crnogorskog naroda, je nazvana Margelit.

Istraga je u toku.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

усисивач је изумљен тако што је лик који је имао мараму преко уста и носа пао на тепих наглавачке и тако неко време лежао у боловима. кад је устао видео је прашину на спољној страни мараме и синуло му.

Po tekstu iz Zabavnika, lik koji je izmislio usisivač (inače, pravilno bi bilo usisavač, ali se ovo odomaćilo), zaboravio sam mu ime, do

Link to comment
Share on other sites

The South Pole is colder than the North Pole.

Sylvia Miles had the shortest performance ever nominated for an Oscar with Midnight Cowboy. Her entire role lasted only six minutes.

Giraffes have no vocal cords.

Los Angeles's full name is El Pueblo de Nuestra Senora la Reina de los Angeles de Porciuncula.

The Ramses brand of condom is named after the great pharaoh Ramses II. He fathered more than 160 children.

Queen Elizabeth II made her last curtsey at her father's funeral.

The longest Oscar acceptance speech ever was made by Greer Garson for 1924's Mrs. Miniver. It took an hour.

Insects consume 10% of the world's food supply every year.

China has only about 200 family names.

The shortest war in history was between Zanzibar an England in 1896. Zanzibar surrendered after 38 minutes.

In ancient Rome, it was considered a sign of leadership to be born with a crooked nose.

The Looney Tunes theme song is actually called The Merry-Go-Round Broke Down.

The phrase

Link to comment
Share on other sites

The ashes of the average cremated person weigh nine pounds.

The term karaoke means "empty orchestra" in Japanese.

The very first bomb dropped by the Allies on Berlin during World War II killed the only elephant in the Berlin Zoo.

You are likely to blink 415 million times during your lifetime.

The first star on the Walk of Fame in Hollywood was dedicated to Joanne Woodward on February 9, 1960.

Donald Duck's middle name is Fauntleroy.

Seven fictional characters have stars on the Walk of Fame: Kermit the Frog, Lassie, Rin Tin Tin, Mickey Mouse, Bugs Bunny, Woody Woodpecker and Snow White.

You're more likely to get stung by a bee on a windy day that in any other weather.

When a shrimp is first born, it's male--it gradually evolves into being female as it matures.

If an octopus is hungry enough, it will eat its own arms.

The Netherlands used to be known as the United States.

The first winner of the Academy Award for Best Picture--the only silent film to achieve that honor--was the 1927 film, Wings.

In Fantasia, the sorcerer's name is Yensid, which is Disney spelled backward.

Al Capone's business card said he was a used furniture dealer.

Giraffes are unable to cough.

Bice jos ako zelite ...

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Sad sam se setio kako su me odvikavali od sisanja prsta kad sam bio mali. Kao neka navlaka od zavoja koju ti privezu na palatz. Stvarno je odvratno to sisati. Ali se zato nisam odvikao od drzanja keve za uvo josh dugo posle toga. To me smirivalo. I to tipa ponudi mi strina, kao evo ti, i ja probam i kazem joj: "ovo uvo ti ne radi"  [:D]

Isto i kod mene samo shto sam drzao matorog za uvo ili neko cebe. Sa tim cebetom se josh uvek pokrivam.

Jebesh mi sve ako je ovaj Kruko normalan.

btw topic je EXTRA.

.

Link to comment
Share on other sites

E. Nemate vi pojma.

Upravo mi je dojavljena jos jedna fascinanta informacija. Motor sa unutrasnjim sagorevanjem koji radi na tecno gorivo je izmislio Srbin. Naime, jednom prilikom je uhvacen dok je komsiji krao gorivo iz parnog automobila. Kako su tada ti automobili bili na lozenje, nije bilo tesko NE primetiti coveka koji se tetura ulicom sa dva dzaka od po 20 kila u rukama.

Na robiji je razmisljao o svom zivotu i resio da ga promeni, te je po izlasku zavrsio fakultet. Sa stecenim znanjem je posle obimnih istrazivanja pronasao nacin da od nafte derivira tecnu gorivnu suptancu koju je nazvao benzin. Otkrice je promenilo svet iz korena, a on je konacno mogao galantno da krade gorivo koristeci flasu od koka kole i savitljivo crevo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Istraživanja koja sam obavio nad hlebom pokazuju:

Više od 98% osuđenih kriminalaca su konzumirali hleb.

Skoro polovina sve dece koja odraste u okolini koja koristi hleb, postiže rezultate ispod proseka na različitim testovima.

U 18-tom veku, kada je počela kućna proizvodnja hleba, prosečan životni vek pao je na ispod 50godina; stopa smrtnosti se veoma povećala; mnoge žene su umirale pri porođaju, a pojavile su se i mnoge nove bolesti kao što su žuta groznica i influenca, koje su poharale čitave nacije.

Više od 90% oružanih napada, počinile su osobe koje su u proteklih 24 sata jele hleb.

Hleb se pravi od testa. Naučno je dokazano da je samo 3g testa dovoljno da se uguši miš.

Primitivna plemena, koja nisu koristila hleb, pokazala su niži stepen oboljevanja od Parkinsonove i Alchajmerove bolesti.

Dokazano je da hleb stvara zavisnost. Subjektima kojima je oduzet hleb, i data samo voda, molili su za hleb u roku manjem od 2 dana.

Hleb vodi u druge, teže zavisnosti, kao što su puter, margarin, a često i dzem od šipurka.

Naučno je dokazano da hleb upija vodu. Obzirom da ljudski organizam sadrži više od 90% vode, sledi da korišćenjem hleba može doći do potpunog nestanka vode u organizmu, što može imati i veoma teške posledice.

Novorođenčad se može ugušiti od hleba.

Hleb se pravi pri temperaturi većoj od 150 stepeni. Tolika toplota može ubiti odraslu osobu za manje od 1 minuta.

Većina korisnika hleba, ne može napraviti razliku između bitnih naučnih činjenica i besmislenih statističkih proseravanja.

Iz svega navedenog sledi da se upotreba hleba treba ograničiti na posebne distrikte, kao i da se u kampanji za korišćenje hleba ne smeju koristiti slike životinja, ljudi ili jarke boje (zbog pogubnog uticaja na decu).

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...