Jump to content

OBLIVION


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto, ja sam level 10 i nisam zakacio vampirsku bolest.... ali evo mali spoiler za one koje zanima

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Kad se prikljucis Dark Brotherhood-u, da ne kazemo assassinima.... obavis nekih 5 misija, shef tog utochishta (necu reci gde je) buduci da je vampir, ti predlozi Dark Gift tj. da te pretvori u vampira... onda dobijes bonuse tipa

+5 hand to hand , +5 speed, +5 agility, +5 blade, +5inteligence i Detect life 60ft for 360 sec.... sad sam se mozda malo i nalupao za bonuse posto nisam zapamtio.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

sto se tice vampirske bolesti zakacio sam je u nekom fortu u nekoj sumi jbga ne mogu da se setim gde is ta...ali fort je bio pun vampira jedan me udari i zaradih onu bolest i polako postajes vampir...ali ja sam loadovao auto-save posto necu vampira:)

Link to comment
Share on other sites

Da, treba ti spell ili skrol soultrap... ja sam za sada naisao samo na Soul gem: empty ili Soul gem: lesser... za sta to sluzi :P ?

Na thief guild sam naishao.... tj. naisli su oni na mene, neka zhena me je savatala ispred utochishta dark brotherhooda i dala mi poruku da budem na nekom mestu u ponoc... sasekao sam mucenicu u korenu... ali je nisam mogao ubiti, konstanto je onesvescujem.. valjda se ne moze ubiti :)

E da.. dobio sam nekog turbo-konja (Shadowmere)... usrao sam se od smeha kad sam skako negde, trcao.. i posle 5 minuta skocim s neke vece visine... padnem s konja a konj se onesvesti... hahhaha

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Trebali ste da igrate predhodnu igru. Evo ukratko,ako je ostalo kao u Morrowindu, bacis SoulTrap na neprijatelja i dok traje SoulTrap moras da ubijes istog.Posle toga jedan od Soul stona ce da se napuni i pisace nesto kao SoulStone(lesset):Rat. Bar je tako bilo u predhodnom delu. Dve napomene. Ne mogu sve duse da se zarobe i ne koristi se pun soul stone samo za dopunu vec zacaranog oruzja/oklopa nego i za pravljenje doticnog. I da, igra je vise arkadna , racunam da je to zbog Xbox 360 -a i Billa Debila.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ne znam... ja sam monk neki, i igram kao assasin... ali vidim da ima dosta jakih spelova, kapiram da bi mogao igrati s mejdzom...

@Ramirez: znam da su dark brootherhood i thieves guiled razlicito... rekoh da je mene zhena ta savatala nakon sto sam se join-ovao u dark brootherhood, cim sam izasao iz njihovog utocista...

Inace.. lepi konjitj sa crvenim ochima (Shadowmere) se dobija u jednoj od misija....

a ako te bash zanima kolko teshko i na koji nacin.. vidi spoiler :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

Na pocetku si rank -Murderer-... misije su u vidu Contracta (ne znam da li je tako u ostalim gildama), u svakom Contractu ti pise koga treba da ubijes i na koji nacin ako zelis da dobijes bonus, a treba dobijati bonuse uvek kad mozes, posto se kul stvari dobijaju.

Kad ispunis 2 komada, postajes -Eliminator-... pa posle jos jedno 3, postajes -Silencer-.

Kad postanes Silencer, imas jos malo misija...

e sad MEGASPOILER*****

Dark brotherhood se sastoji iz:

Nightmother - glavna bajica

Black hand - savet koji chine 1 Listener i 4 Speakera... gde je Listener onaj koji prica sa Nightmother i posle daje naredjenja....

Spletom okolnosti se desi tako da tebi kao Silenceru, jedan od Speakera (Lucien Lachance) naredi da ochistish ceo Sanctuary tj. da pobijes sve svoje kolege, zato sto postoji spijun, i posle primas naredjenja samo od njega, i za prvi contract ti daje konjitja...:)

btw, ako ne koristis sneak, chameleon, invisibility, marksmanship.... bolje nemoj da se joinujes assasinima :P ja nisam imao dovoljno mane da bacim invisibility, pa sam se mucio sa napitcima...:)

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

E da... jel postoji neki nachin da stavim neki poison na strelu ili tako nesto? mislim, chemu oni napici koji ti drejnuju manu, helt itd. kad ih popijes?

Postji luk sa Special Ability ili kako se vec zove koji ti daje fire dmg ili frozen pri svakoj ispaljenoj streli. Ima jos tih stvari ali sam ja za sada naisao samo na to. A mozes da napravis jedan po svom izboru.

Obicno ti napici daju +mana, - health ili nesto slicno, mada ima onih koji ti samo skidaju nesto, nih prodaj [:D]

Link to comment
Share on other sites

ma dobro to.... nego sam ovo video na nekom forumu....

Alchemy is just so COOL!!! Alchemy is the single most useful skill in the game, and it's tons of fun too. I make damage health and restore health potions constantly and just clean out dungeons with them. I always love the sneak skill too, but in Oblivion it is so much fun to combine them, sneak up into arrow range, poison an arrow and shoot a poor SOB. You get 3x damage for the sneak attack and the poison damage over the next few seconds will often kill them before they can even find you!!!! Alchemy is my new favorite skill, with Sneak in second place.

sta je tu po sredi ?

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...