Jump to content

Shta sanjate ? :)


Recommended Posts

izgleda smo nocas sanjali svi neke zene.

ja sanjao kako sam u velikom, lepom kupatilu sa prvom devojkom, i da smo nevidjeno srecni. naravno, goli smo. a ona kao, "ajde da mi sredis frizuru". ona zadize kosu i vlazi vodom deo oko usiju i nazad, a ja uzimam penu i dajem joj da utrlja dok ja promenim glavu na brijacu. sredjujem joj kosu, ona me ljubi, a meni zvoni telefon i budi me. hm. al bilo e lepo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mene umeju da smore ti snovi za zhenama.

ne kad je sex toliko bitan, vec kada imas filing ko da si pored savrsene devojke za tebe.

toliko si srecan, zadovoljan, smiren. jednostavno savrsenstvo.

i onda se probudis, izvalis da nie pored tebe i ubedacis se u momentu.

a sto je najgore, kada se probudis ne mozes da se setis kako je devojka iz sna izgledala.

takve snove mrzim samo zbog tog post-filinga~

Link to comment
Share on other sites

@drashko

omg brate .. odlemio si .. uzmi godishnji :D

@nemzi

hahaha odlichno odlichno .. jel si siguran da joj neko pero nije virilo negde :)))

@kruko

jao kao je to slatko .. dok sam chitao u glavi mi se formirala slika tebe i te ribe kao u onim crtezima "ljubav je .."

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nesto ovako?

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
love_is.JPG

ili ovako? =)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
love-is-suicide.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

aaaa kakav sam san imao sinoc...

Prvo sam na marakani..gledam tekmu Zvezda-Benfika (wtf?!)...i smorio se i ulazim kod neke devojke na zurku (sestra on lika sa kojim sam dobar,ali mi nije neki ortak) i ono...zezanje...i fazon svi likovi posedaju da ighraju frozen throne preko neta...znaci riba na gajbi ima oko 20 kompova...i gajba nije obicna nego u nekom spejs fazonu...ali ne toliko u spejs fazonu...nego onako osrednje...i ja pocnem nesto nju da muvam...i zove me njen burazer (gore navedeni lik) i kao:"oces da ti je namestim da je jebes???" i svi kao "lololol"

i ja krenem sa njom da pricam nesto...i izadjemo na balkon...i sa balkona se vidi marakana skoro cela...ja pocnem da skacem da bih video rezultat na semaforu...i oko kao gotoca tekma...na semaforu skace nesto nevezano...i onda se nesto tu pojavi njena keva i pocne da kenja...i probudim se...

jesam li dovoljno prs'o??

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

morash josh da vezbash ali si na dobrom putu :)

@nemzi

hahaha odlichno odlichno .. jel si siguran da joj neko pero nije virilo negde :)))

a chuo si da je pero zajebano pomagalo u krevetu, samo je malo shashuljish i... brooka. samo sachekaj malo, ono kad je bash pri kraju, moj savet [;)]

@ kruko: druga slika je mnogo jaka brate, snimio sam je odma`

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

LaG 12.3.2006

11:39: sanjao sam da glumim u lostu

11:40: i bila je jedna od onih "ljubav sreca radost" scena gde svi sede i srecni su i komuniciraju pa sam se smorio i krenuo sam sam

11:40: kao onaj irachanin shto je krenuo da ide po plazhi

11:41: i onda sam chuo pevanje iza sebe i ugledao sam dve lepe cice kako idu nasmejane i pevajuci me sustizhu

rado sam ih sachekao i krenule su dalje

jedna mi je stavila ruku oko vrata a ja njoj oko struka

11:42: onda sam razmishljao o tome kako bi bilo dobro da nisam ubio radojichica (jedan lik iz shkole za kog sam se natripovao da je isto glumeo u seriji) jer je bila jedna epizoda u kojoj je nestala beba od kler i ja sam kontao da je to on pa su mi iz rezhije pruzhili izbor

da li da ga ubijem ili da iskuliram

a ja i on se tada (u snu) nismo voleli pa sam ga ubio :)

11:43: ali sada mi kao nedostaje i kao "da je tu on bi sad ishao sa onom drugom cicom"

ee sudbino :((

Ivan 12.3.2006

11:43: jel smem ovo da postujem u onom topiku?

LaG 12.3.2006

11:43: kom?

Ivan 12.3.2006

11:44: shta sanjate

LaG 12.3.2006

11:44: :(

11:44: mozhe

Link to comment
Share on other sites

posle duzeg vremena, nocas sam neshto sanjala, a jutros se secala... ali, mozda bolje da nisam... sudar dva autobusa... ne valja, ne valja...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko gledao crtani film uspavana lepotica ???

Ako jeste onda zna sigurno ono zlu vesticu...

Nju sam saanjao kako me juri i progoni....mogu vam reci da mi nije bilo sve jedno ):

..........

Hahahah odakle si to izvuko [:D][:D][:D]

Inache ja sam oduvek imao trip da sanjam kako plodim dobrostojece nastavnice i profesorke koje mi predaju. A sto se tiche asexualnih snova, zna da bude neki mix avantura iz filmova i igrica, ponekad se probudim odushevljen ko da sam odgledo extra film, mada se uglavnom nicheg ne secam.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Najlepsi snovi koji sam ikad imao su bili o letenju.Jednog se pogotovo dobro secam:

Mrak.Tisina.Odjednom, zvuci talasa.Osecam se spokojno...Otvaram oci.Mirno plavetnilo se lenjo mreska na 70-ak metara ispod mene, prelamajuci zuckastu svetlost svezeg proletnjeg sunca kao shaka topaza bacena po ispucaloj zemlji.70-ak metara ispod!!! Padam.Ne ne ne, ne zelim da umrem.Udarac o povrsinu mora sa ove visine razbice mi kosti , poslednje trenutke svog zivota ispunice mi bol dok bespomocno budem pokusavao da se odrzim na povrsini unakazenim, iskasapljenim udovima.Vetar oko mene ubrzava i jaki udarci vazduha podizhu mi vrat dalje od plave smrti cijem zagrljaju hitam sve brze i brze.Gledam oko sebe.Plavo , sve je plavo oko mene.Ajkule u daljini.Makar se necu muciti dugo, misao koja mi izmamljuje osmeh.Udarci vazduha se pojacavaju.Ulazem svu snagu da pomerim glavu nazad ka propasti koja mi se priblizava.Morska trava na povrsini.Mrzim morsku travu, mrzeo sam je josh kao klinac.Kez na mom licu prepusta mesto zacudjenom izrazu dok svetlo shvatanja obavija moju svest.Bio sam klinac, ja sam covek !Ako sam covek znaci da ne mogu da letim.Ako ne mogu da letim ne mogu biti visoko u vazduhu.Ako nisam u vazduhu ne mogu da padnem. Ko sam ja? Duboko u sebi znam da ce me odgovor na ovo pitanje spasti.O, boze, o boze ko sam ja...Misli kretenu, misli.Porodica , prijatelji, gde je sve nestalo? Ko je ukrao moje uspomene?

KO SAM JA??? Razbijajuci napad panike, teram sebe da uocim detalje na povrsini vode koja se priblizava.Laka morska pena oivicava pojedine slabe talase.Kakva jebena idila, a ja cu umreti.Znam da cu zhiveti josh 20 metara.Koncentrisi se.Ko sam ja? Strah je ubica uma.Strah je mala smrt.Dozvolicu mu da prodje kroz mene, prihvaticu ga i propustiti kroz sebe.Kad prestane okrenucu se i pogledati ga.Bicu ja a on ce nestati.Odakle se secam ovoga?Nema veze, koncentrisi se .Ako se ne secam svog zhivota pre plavetnila kako znam da sam covek.Sta? Ako sam covek kako da se ne secam svog zhivota.Da li sam samo sanjao da sam covek?Da li sam se tek danas probudio? Zeleno plava povrsina je sve bliza.Zasto bi sanjao da sam ljudsko bice.Ako sam covek umrecu.Galebovi umeju da lete.Galebovi zive gde ljudi umiru.

JA SAM GALEB!!!

Probudi uspavana krila.Odupri se praznini smrti.Leti!Leti!

Sporo plivajuci po povrsini siva ajkula je razmisljala o vidjenom.Hrana.Pobegla.Veliko tamno sto smrdi na ljude(4 peraja nekad nose hranu nekad duge zube koji bole kad pogode)je padalo i bilo bi hrana da se nije preobrazilo u pticu(2 mala 2 velika peraja,pliva iznad vode,slab obrok)i otplivalo u "iznad sto pece skrge" gde ne mogu da lovim ukusno meso.Meso.Pobeglo.Glad.Glad.Josh nema mesa.Ipak moram ici dalje za meso.

I zbunjena gladna ajkula je otplivala dalje u dubine mora da nikad ne sazna vishe o dogadjaju kojem je prisustvovala.

THE END

San me je istripovao kad sam ga odsanjao way back when pre jedno 5 godina.Mislio sam da cu ga zaboraviti ali ostao je u cuki do danas.Onaj osecaj moci koji sam imao kad sam uspeo da poletim u snu jednostavno ne mogu da poredim ni sa cim sto sam doziveo bilo u snu ili na javi po intenzitetu radosti koji je stvorio.

Danas nesto ne sanjam puno.Uglavnom se komiram oko jedan uvece i vratim se svesti u osam ujutru.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...