Jump to content

SOAD


Taur

Recommended Posts

ne postoji slican bend i nikad nece postojati.....oni pripadaju svom zanru zbog svog specificnog zvuka i jacine,serjovog glasa i daronovih solaza....fenomenalan bend,eksperimentovali su sa mezmerize ali su opet dosli do klasicnog system of a down zvuka...nevidjeno....strasna grupa.....avanguard.....

p.s. john je najbolji novi bubnjar, jednostavno ne postoji bolji:)))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oni su EXTRA, i muzika je EXTRA, pitze koje slushaju SOAD su EXTRA, oni jedu EXTRA hranu, piju EXTRA pitje, kreshu EXTRA ribe, zive u EXTRA kutjama, nema nishta na svetu vishe EXTRA od njih, kad bih imao ribu voleo bih da je oni EXTRA bocnu, sve naj, naj, naj i EXTRA a ko kaze drugachije razbitju mu EXTRA glavu... [:D]

ne postoji slican bend i nikad nece postojati

Ma daj dechko...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Ali obozavam ovo "i nikada netje postojati", koliko je tu samo samopouzdanja jbte...

Mala anegdota: vozim ze liftom na shljatzi pre jedno godinu dana, malo manje. Napolju iz pravca Skadarlije treshti muzika, valjda neka matura, shta li je. Cepaju narodnjatzi. Zena (oko 40 godina) i tip (oko 30) komentarishu. "Ne stvarno, ova danashnja detza, kakvu muziku slushaju". "Da, da". Ja tjutim i slusham. "I drogiraju se" kaze tip. "Ma i mi smo duvali bre, ali smo bar slushali Hendriksa" kaze zena [:D]

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

ne postoji slican bend i nikad nece postojati.....oni pripadaju svom zanru zbog svog specificnog zvuka i jacine,serjovog glasa i daronovih solaza....fenomenalan bend,eksperimentovali su sa mezmerize ali su opet dosli do klasicnog system of a down zvuka...nevidjeno....strasna grupa.....avanguard.....

p.s. john je najbolji novi bubnjar, jednostavno ne postoji bolji:)))))))))))))

khm khm... nisu loshi ( nhf SOAD girl [;)] ) ali daaaaleko su od najboljih... da ne pochinjem o onome "daronove solazhe" i "nema boljeg bubnjara" (opet nhf SOADgirl [;)] ) jbg, ali da bi ti ovako neshto rekao, prvo odslushaj Marty Friedman-a, Yngwie J. Malmsteen-a, Michael Angelo-a, Impeliterija, Joe Satriani-a, Paul gilbert-a... a i provali taktove nekih bubnjara, recimo Mike portnoy-a, on tje ti biti dovoljan da te razuveri... Ne bih da propovedam, ali c c c ova danashnja omladina [:D]

once again, nhf Soad girl [:)]

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

ne postoji slican bend i nikad nece postojati.....oni pripadaju svom zanru zbog svog specificnog zvuka i jacine,serjovog glasa i daronovih solaza....fenomenalan bend,eksperimentovali su sa mezmerize ali su opet dosli do klasicnog system of a down zvuka...nevidjeno....strasna grupa.....avanguard.....

p.s. john je najbolji novi bubnjar, jednostavno ne postoji bolji:)))))))))))))

Mislim da je nepotrebno bilo otvarati novi topic

Soad je dobar bend ali te stvari najbolji na svetu i ostalo su prazne price

Po tvom ukusu su najbolji po mom naprimer nisu ni blizu

+ nepotrebno je porediti ih sa bilo kojim Rock,Metal bendovima jer te vrste muzike se nemogu uporediti.

DefraG

Link to comment
Share on other sites

Isto su govorili i za Nirvanu, Guns 'N Roses, Metallicu i Iron Maiden :)

Stime da Soad je smesan u poredjenju sa bilo kojim od ta 4 benda i stime da GNR jeste najveci rock bend na svetu (ne kazem najbolji,to je stvar ukusa,ali najveci jeste:)

Ps.Ajde malo da miniram topic,jel neko cuo najnoviji leak na netu,pesmu There Was A Time (T.W.A.T) od GNR-a tj pesmu koja ce se pojaviti na Chinese Democracy albumu (koji je uzgred kostao do sada 14 miliona dolara i jos nije jebeno gotov posle 10 godina :D ).Znaci pesma ubija kako je dobra.U poredjenju sa onim sto je izbacio Velvet Revolver moze se reci da je remek delo;))

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Stime da Soad je smesan u poredjenju sa bilo kojim od ta 4 benda i stime da GNR jeste najveci rock bend na svetu (ne kazem najbolji,to je stvar ukusa,ali najveci jeste:)

Ps.Ajde malo da miniram topic,jel neko cuo najnoviji leak na netu,pesmu There Was A Time (T.W.A.T) od GNR-a tj pesmu koja ce se pojaviti na Chinese Democracy albumu (koji je uzgred kostao do sada 14 miliona dolara i jos nije jebeno gotov posle 10 godina :D ).Znaci pesma ubija kako je dobra.U poredjenju sa onim sto je izbacio Velvet Revolver moze se reci da je remek delo;))

Gunsi najveci rok bend ikada a imaju 3 ili 4 studijska albuma, od kojih su samo Apetite for Destruction i delimichno Use your Illusion 1&2 iole dobri ?!?!?

kako je moguce tvrditi tako nesto pored bendova kao sto su Rolingstonsi koji postoje vec 40 godina, i imaju mnogo vishe kvalitetnijih izdanja?A da ne pominjem Queens,itd...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Napisao sam vec da ne govorim o kvalitetu nego o velichini nekog benda(isto tako ja mogu da kazem da je meni Appetite For Destruction bolji od svih albuma Stonesa zajedno ali to je stvar ukusa).Pod tim ''velicina'' podrazumevam popularnost nekog benda,a globalna popularnost GNR-a je veca i od Rolling Stonesa i od Queena da se ne lazemo.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

"Ma i mi smo duvali bre, ali smo bar slushali Hendriksa" kaze zena  [:D]

[roflmao]

Verovatno se od mene ochekivalo da tju da tvrdim da je SOAD najbolji ali iskreno, ne mogu jer sam to odavno prestala da mislim... Ovo danas je bleda senka onog shta su bili nekad... Oni su ok/dobri ali najbolji ne postoji...inache ne bi bilo zabavno [:D]

Btw, Therione ne brini... [;)]

Priznaj, pochela si da slushash Seq.

@Topic

[onjelood].

.

Link to comment
Share on other sites

niasm napisao da su najbolji bend ikad....nego da se po zvuku razlikuju od ostalih pa su....specijalni....sto se tice daronovih solaza tu opet nisam hteo da kazem da je najbolji gitarista ikada! zaboga....mislim BOZE!.....nego njegove solaze imaju soad zvuk koji je opet kazem specifican...njihovu muziku mozete razlikovati od drugih zbog toga sam napisao sve ovo...

iz prve sam bio pijan pa sam napisao onoliko tacaka....

Link to comment
Share on other sites

o jeee ...

toxicity je super album , hypnotize isto je dobar , ostali albumi su onako , prvi album ima samo Spiders da je dobro ostalo nishta posebno

kako mozesh da kazesh da je soad najbolji bend na svetu ? kolko bendova slusash 2 ? samo njih

mislim ima dosta bendova i dosta dobrih stvari bolji od sistema , ja npr nemogu da kazem koji je najbolji po mom ukusu ima ih mnogo...

evo sad sam poceo da gotivim My chemical Romance evo jedne super pesme

The Ghost of You

Link to comment
Share on other sites

@Taur:Pazi,ja volim da slusham sistem,ali je to totalno nebitno sad.A pitanje glasi:WTF is the purpose of this topic???

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...