Jump to content

Paladins


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm pa pazi ...

imam tek 9 dana played na top paladinu .. evo pre pola sata sam hitovao lvl 60 i stavio law bringers bracers :)))

radicu quest za epica :) imam 400 g a alhemichar sam imam sve sto i treba i 3 arcanite bara ... samo mi jos 3 trebaju za 6 dana cu ih imati max :)

tako da ono .. najs :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam mislio da cu do commandera( bio sam rank 8) ali onda se raspust zavrsio...

Radio sam Q, mislim da je bolje, lakse - jes da je malo cim 5 man scholo i sranja po DM-u itd itd, ali isplatilo se. Q je bolji jer ti je mount nije isti kao svima [;)]

btw 1k gold nije malo [:(]

Eh da, meni je build 33-0-18 sabija totalno. Imba heal itd, a udaram skoro isto kao pre melee-jem. Holy ftw [^]

Link to comment
Share on other sites

fina stvar taj paladin kao machka :>

samo je frka da bi ubio nekoga mora da dobija batine, shto je meni malo chudno, shtek klasa, pola skillova se zasniva na osnovu toga da ti on vrati dmg pri udarcu (holy shield, reckoning), mada prdenje dodaje dps ali mu opet dodje beskorisan, jbga, vama to lezi (scione pobogu kinezu jedan 4i lik oO), i meni bi ali kad igrash neshto brze (recimo roug) i pogledash palu dodje ti da .... [:(]

nije hejt samo mishljenje ukratko, ali ovo sad jeste hejt: Neman je bez mozdani tard :P

Link to comment
Share on other sites

fina stvar taj paladin kao machka :>

samo je frka da bi ubio nekoga mora da dobija batine, shto je meni malo chudno, shtek klasa, pola skillova se zasniva na osnovu toga da ti on vrati dmg pri udarcu (holy shield, reckoning), mada prdenje dodaje dps ali mu opet dodje beskorisan, jbga, vama to lezi (scione pobogu kinezu jedan 4i lik oO), i meni bi ali kad igrash neshto brze (recimo roug) i pogledash palu dodje ti da .... [:(]

nije hejt samo mishljenje ukratko, ali ovo sad jeste hejt: Neman je bez mozdani tard :P

soulstorm .. to sto si ti upravo rekao je protection stablo ... koje je u pvp bilo imbaaaa protiv orugeova i warova ... sada je to najveci krsh .,.. i bijes se isto kao i shaman .. upalish windfury i cekash proc ... tvoj proc ... svaki normalan paladin bar ..

protection stablo je shit

imam maga i imam maga i imam locka i recicu ti pala uopste nije losh ...

rogua necu da igram iz principa :)

aj poz

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

najveci problem je imo nedostatak instant melle skilova. Jeste da bi sa tim dodushe bili imba, ali opet dosadno je upaliti skill i cekati proc.

pala je kaster sad .... instanti holy shock soc judgement i sve to sa uptodmgom i spellcritom tako da pale zabadaju po ~700 holy shock crit i po 1000+ soc judgement crit a krituju cesto posto idu na holy stablo u kom imas da ako krit hilujes vraca ti se mane kolko si potrosio za taj heal itd itd ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

+ ovo sto je mohi rekao se odnosi na palu bez + spell dmg !!! ja sam udarao bez i jednog spell dmg itema 1390 kritkale ... a vidjao sam ljude sa full judgement kako udaraju hammmer of wraith 2800 i 1500 dmg sa holy shockom ... i to samo sa zhca bez toeph , naravno to su sve spelovi , i za nekog ko moze da se healuje i ima plate etc etc je jako jako bolesno ... medjutim da bi to radi treba da otegnesh kapke ;)

+ spell critical ti je mnogo imba brale jer kada god se ishilujes sa kritikalom vraca ti se sva mana ... itd itd ...

koliko god nekim noobovima bilo neverovatno pali najvishe treba + spell dmg i spell critical a ne + critical na phisical attackove

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

zato proklinjem blizard sto ne moze palamudin da nosi eye of beast ....

ali dobro zadovoljicu se sa toeph zhc :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da :))) salim se healeri imaju vishe benefita od oba trinketa ... uvek kada i u svakom guildu su lekari prvo dobijali te trinkete ... zhc 280 dmg 560 healing , pa sad vidi :) ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

najbolja aura za paladina je sanctity aura ... medjutim sama po sebi je jako sebichna :)

samo sebi povecas dmg ... ubedljivo najbolja aura za paladina dok solujesh itd itd ...

medjutim ako si holy i nemas je ... onda koristi devotion aury. . i naravno ne morash da je unapredjujesh jer unapredjenje sux

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

retribution je dobra ali samo ako je unapredish oba puta ... ako imash poene stavi u nju .. ali ja ti opet kaze sancity za pvp i solo je sve sto ti treba ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo da ne bude da niko ne postuje, paladin 60. nivoa sa holy/retribution gradjom. [8D]

Aure su sve korisne i zato je paladin najbolja podrska za glavnog tenka u ,recimo, Molten Core-u. Ja imam tu cast da ga primam od bossovskog aoe-a ili cleave-a jer moram da pridjem da dam warrioru +60 Fire resistance. [:)]

Sad smo probali Onyxiu,takodje mora da se rizikuje paladin da bi warrior dobio taj extra

kick za fire res. [:)]

Samo da stavim reply na neku od onih :" Da pala zna da bije bio bi warrior,da zna da lechi bio bi priest" opaski...

Paladin je hibrid izmedju dotichnih klasa,jer:

Ima plate armor i redukciju oko 55%.

Ima dobar resistance na fire/frost/shadow.

Moze da posluzi kao offtank ili kao support healer u trenucima potrebe.(Ne kazem da pala lechi/bije bolje od priesta/warriora,samo da MOZE i ponekad MORA da uskochi).

Ima mocne aure i buffove za celu grupu i svaku klasu. ( Zamislite kako magovi kradu aggro sa bossova u end-game instancama i kako nejaki clotheri samo padaju....=MEGAwipe).

Gradja mi je za sada,pretezno PVE :

33 holy-18 retribution. U PVP opremi tu je pristojnih 16-17% sanse za critical dok je u PVE tu skoro 5000 mane i fin heal kad ustreba.

Toliko od mene,sad idem da spavam i da se molim da ne osvane najgrdji flame...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...