Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ma chokolada :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pa ti si retardirao. pojeo sam kiselo mleko kome je istekao rok trajanja, premorio sam se, i dobio upalu grla, mislim da mi ne treba psihijatar za to.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

krule, znash shta kazhe mali crnac kad prvi put kenja na wc sholji?? :))

topim se? :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebem li ga, ja da sam na tvom mestu, uzeo bih "odmor" od faxa/posla/hobija i sredio sve shto fali.. ne znam kako tako funkcionishesh, ja bih popizdeo.

nema meni odmora, takav sam. neuredan zivot i genetske predispozicije vode takvom zdravlju, jebiga. navikao sam. jedini nacin je da zivim 100% strejt i da se bavim sa dosta sporta, ali za stejtiranje nemam zivaca, a za sport nemam vremena. i jebiga.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nema meni odmora, takav sam. neuredan zivot i genetske predispozicije vode takvom zdravlju, jebiga. navikao sam. jedini nacin je da zivim 100% strejt i da se bavim sa dosta sporta, ali za stejtiranje nemam zivaca, a za sport nemam vremena. i jebiga.

ja mislio ti batalio pljuge i pivo :)

Link to comment
Share on other sites

krule, ti treba da odesh do psihijatra, to je sve na nervnoj bazi :)

:)ne bi psihic tu pomogo:)

doduse ja sam imao stomacnih(zeludac) problema skoro godinu dana na nervnoj bazi.sad ni ja nisam skapirao kakve to tacno veze ima,ali kad god sam nervozan boli me stomak ili tako nesto.pio neke lekice trte mrte,proslo:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...