Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Dobila 5 iz engleskog......bilo je i vreme da me zgotivi ova nova.....

Sutra imam blok u prvoj smeni i kontrolni iz informatike pa tju malo i to da pogledam...

Shvatila sam da nemam photoshop...moram i to da skinem....

Konachno sam napravila plan za svirku koju tju organizovati za malo manje od mesec dana......josh samo da nadjem dobre bandove ili ljude koji dobro sviraju...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bila sam na predstavi " sezona narucenih ubistava" u pozoristu "Slavija" . Predstava je super ! :) mnogo smesna i bas je da se zabavis :) traje sat i po i dodje kao neka super komedija u bioskopu :)

a radnja se desava u agenciji za narucivanje ubistava , gde muz i zena jedno drugom narucuju ubistvo , a shef te agencije pored svega toga pravi "tashtomorku" - elektricnu fotelju koja ubija tashte(ali i druge dosadne ljude po potrebi) :)))

glavni glumac je Misha Janketic a ima ih jos troje , za dvoje nisam sigurna kako se zovu tako da ne bih da lupim ,ali u svakom slucaju su poznati :)

sad kao usput citam neki domaci za sutra za sintaxu :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

kockice konačno počinju da se slažu, polako hvatam "grip" (ne bolest nego na engleskom) u životu.

btw danas sam u školi naučio da radim zvezdu, doskok u kolut i počeo sam da vežbam na saltu. biće od mene freerunner

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

navikoh se na skijanju da ustajem u 7 (utc + 2) pa sam povampirisao opet.. a i uskoro putujem..

sejnte, idemo ti i ja u novi sad da sviramo soadici pod prozorom, ti ćeš bas a ja ću kurcu :))

Učite PS na inf :(

mi smo "radili" onaj šugavi Corelov PhotoPaint...

mi smo radili paskal, tako da budi srećan.

Link to comment
Share on other sites

давно нисам имао овако квалитетних 8 сати сна, јесте да ми је било мучно да устајем по овој киши, али шта је ту је.

сад јутарња кафица, да позавршавам задужења, и дочекам петак...

идем у суботу на Мааsa [jupi]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

е бре Курколино, кад ћеш да схватиш да сам ја човек широког музичког укуса. од Баје малог Книнџе, преко Андерврлда до Бетовена... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

mi smo radili paskal, tako da budi srećan.

to mi,valjda,radimo u trecoj godini...

btw...sad sam ustao,video da je vreme raspalo pa sam smoren...

treba da naucim jojs jednu lekciju iz istorije pa da zavrsim odgovaranje jer je zvonilo kad sam se javio prosli cas...ocekujem jos i 5 iz muzickog na testu iz prepoznavanja primera,i tako...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

to mi,valjda,radimo u trecoj godini...

btw...sad sam ustao,video da je vreme raspalo pa sam smoren...

treba da naucim jojs jednu lekciju iz istorije pa da zavrsim odgovaranje jer je zvonilo kad sam se javio prosli cas...ocekujem jos i 5 iz muzickog na testu iz prepoznavanja primera,i tako...

Da da , u trecoj , pripremi se za odvrattno smaranje...

Link to comment
Share on other sites

Smorilo me vreme napolju, ali sam sinoc legao ranije, pa sam uspeo da ustanem ipak malo ranije nego inace. Gledao juce na Pinku American history X, i opet zakljucio da je gotivan film. Samo mi je najbolje kad se taj film davao u bioskopima sto nas je ortak koji je kao bio skins vodio da gledamo "e vidi kako do jaja to promovisu!". I ono kao odgledali film i on i dalje u tom fazonu "ala im je rek'o", i svi zajedno "budaloooo" :)

идем у суботу на Мааsa [jupi]

Sto me podseti, bio dogovor sa nekim zenama za tog Masa u subotu, valja cekirati da li to i dalje stoji :)

ma znam...

razmisljam se cak i da krenem na neki kurs da bih znao paskal... :)

Nemoj. Ako hoces da ucis nesto da bi znao nesto o programiranju, slobodno idi na kurs iz Jave, em je laksa, em moze zaista nekad i da ti zatreba u zivotu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

smorila ova kisha... dokle bre vishe? hocu lepo vreme!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Sta ces ti na Maasa, pa ne pusta on Samo u snu [:D]

u je , ide cela exurzija rurovaca na maasa :))) do jaja ! [:D][8D]

danas cu izgleda kupiti karte jer nema vajde od nagradnih igara.. ;P

gledala sam patike u gradu , svidjaju mi se one nove reebok , ali su mi mnogo skupe a i nema zenskog modela , ali zato sam nasla jedne vans patike koje mi se mnogo svidjaju ali nisu na foru onih mnogo nabudzenih nego bas onako fine :)

slicice :

ove su ok,ali je boja tih koje sam probala malo drugacija, umesto ovog tamnosivog ima nesto zuto,ali je cool

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
:)985162319p0fw.jpg

evo ih u drugoj varijanti :

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
82719188010zw.jpg

to unutar patike cime su postavljene je bas bas udobno , ima onaj anatomski ulozak za mene bangavu sa ravnim stopalima i neke fine jastucice ;)

kostaju 4990 a na netu su oko 50E sto je u sustini isto ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...