Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Krulkice malena, nemoj da se pretrgnes, nemoj da sagoris, onda cu morati da te vodim na pice, a to ti se nece dopasti, bwahahahahaha. Jel koristis ti icq?

Gledao ligu sampiona, onda pricao sa ortakom do pre pola sata o tome kako smo propali i nabili tri banke u bulju. Sad mi glupo da placem, a oci su mi suve ko barut sto od buljenja u tv, sto od monitora, sto od toga sto mi se spava. Horizontala, da, da, to je ono na sta idem.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Mada, kapiram bili smo ortaci pre svega, a i sada smo bash extra, tako da mi nije zao ni malo. Kao shto svi koji nas znaju kazu, a i ja, pomiricemo se mi jednom...

Hoda

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

,Mar 8 2006, 02:00]

Gledao ligu sampiona, onda pricao sa ortakom do pre pola sata o tome kako smo propali i nabili tri banke u bulju. Sad mi glupo da placem, a oci su mi suve ko barut sto od buljenja u tv, sto od monitora, sto od toga sto mi se spava. Horizontala, da, da, to je ono na sta idem.

Ma covece sad si zreo muskarac, tridesete su najbolje godine

pinnochio.jpg

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

колега отишао у војску, допао ми део његових задужења. сто почиње да ми личи на папирну тврђаву, могу да се сакријем и нестанем у папирима. сваки дан кад дођем кући ципеле ми изгледају као да сам политком Пичковца за време радне акције кишног пролећа 1951. јебем ти Београд. пуфпуф...

ка'ће петак ка'ће петак...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja pogodio ligu sampiona...

a pao na neke francuze...koi sam konj...

Dobro , zavisi kako si igrao , dal golove , fikseve konacne ili prelaze , ja sam reimo igrao prelaze i izmashio sam.Recimo ni u snu ne ih rekao juve-werder da dolazi iz dvojke , ili da ce barsa-che biti x-x , i raspali villareal..

Link to comment
Share on other sites

Ust'o u 8 sati, i sav se spremio da idem u Zemun, i onda seo i kao "a sto ja uopste treba da idem u Zemun?" ... I onda se setim da ne moram, al' da ne bi "propalo" to sto sam se sredio, odem do obliznje pekare po dorucak :)

Sad da se bacim na pos'o, imam da radim ovijeh dana onoliko, pa posle na neke sastanchice ... popunjen dan prilicno.

Link to comment
Share on other sites

8 mart, sunce sija i gomila zena sa cvecem na ulicama Moskve - kao da je prolece, jedino shto josh uvek ima pola metra snega napolju [:D]

Iskljuchio sam mobilni da me ne bi zvali sa posla i spremam se da izadjem na praznichni ruchak sa zenom.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

neverovatno, tek je tri popodne a ja sam završio sve ono što sam sinoć nabrojao (overa zdravstvene, pregledi u poliklinici, podnošenje zahteva za vozačku).. još jednom sam zaključio da od sredovečnih gospođa sve mogu da iskamčim, šteta samo što me njihove ćerke gotive za nijansu manje :)

sad imam vremena da malo zablejim, pa malko pišem za rush i tako.

Link to comment
Share on other sites

@ Corey - Ja mislio ti pijes prave chajeve neke, a ti ono, nana iz kesice i to ... k'o pa da je to chaj ;)

Pa preporuči neki dobar,ali ozbiljno.Bolestan sam do jaja :( otišao u školu,prva dva časa nekako pregurao i zapalio kući.Spavao sve do sada,a posle moram da radim hemiju za sutra.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

boli ovog srbu, zhivi ruski san

Nije to ruski san, ruski san je kad bacish 100k na stan i josh 100k za njegovo uredjivanje, i imash sve zlatne shtekere i ostale gluposti :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kloshari imaju ID? Covece, ta Evropa nije tako daleko ;)

Nije to baš ID, više je spisak imena koji drže zalepljen na zidu.

@topic

Otišao na prvi čas, pa me odatle izvukli da idem na probu hora. Tu proveo do 3. časa,

onda eskivirao 4ti i ivše časova nije ni bilo. Koja bleja danas.

Important dread update: Imam još jedan dred! [:D]

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...