Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

pa chek miloshe, ja nisam rekao da si ti lenj ? samo sam odgovorio na tvoju konstataciju.. daleko od toga da zhelim da se svadjam :)

drugo, ja sam bio u vojsci pre 5 godina, i mogu ti reci da kad sam izashao, bio sam mnogo vredniji nego kad sam ushao - u prevodu, nishta me nije mrzelo... klasika, sluzhio 12 meseci, od toga 100 dana strazhe i 3 meseca terena, a za godinu dana 3 i po vikenda, dakle mogu da kazhem da sam donekle sluzhio pravu vojsku (jebali su mi mater)...

EDIT: @kurko: bensedin, bensedin [:D]

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

drugo, ja sam bio u vojsci pre 5 godina, i mogu ti reci da kad sam izashao, bio sam mnogo vredniji nego kad sam ushao - u prevodu, nishta me nije mrzelo... klasika, sluzhio 12 meseci, od toga 100 dana strazhe i 3 meseca terena, a za godinu dana 3 i po vikenda, dakle mogu da kazhem da sam donekle sluzhio pravu vojsku (jebali su mi mater)...

rambo.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa i gajbi MORAM da skuvam sebi da zderem da ne bih crk'o od gladi, moram da ocistim da bih mogao da disem, moram da trpim sranja po ceo dan jer ne zivim pod svojim krovom, moram ovo, moram ono. sad kao, vojska robija.

ovaj ZIVOT je robija brate!!! 100% si u pravu. i to ceo!

ali kad dobijes krov nad glavom uz njega obicno ide i zena kao vodic kroz nove predele pakla, deca kao impovi i sef kao Lucifer... kad krenes da zmirkas na nervnoj bazi kasno je.

milimilimili kace plata kace plata...

[roflmao] Krule :*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

hah kruko sine .. ne znam shta da ti kazem sem da pogreshno pristupash celom problemu, mislim chemu ove kuknjave posle svega shto si sazvakao uopshte, a i u ovih poslednjih 7 meseci ? kad ce vec jednom da padne to pomirenje ?

sinoc nije bilo loshe, nisam se ucrikao al ima vremena za to danas :) posle rhh-a u kome sam bio 100% uveren da neshto nije uredu jel ono je nemoguce da se gubi onako hp (mada mozda mi se desilo da sam bio usporen za jednu dimenziju [:D]), pobegla nam 75ica ispred nosa, al koliko sam primetio to Margija nije tangiralo jel smo svratili do Skandala, fino se izdjuskali, nashli se sa nekim ortacima od kojih neke nisam video nepamtim, isprichali, shacovala me neka lezbacha :) sabio 3 tekile i shto je najcrnje u povratku gajbi ushli na prevaru na zadnja vrata, seli i klackali se sve do kuce opushteno ko dva dzangrizava mapetovca sa balkona shacovaci neko dete od ortaka koji je uleteo kod mosta :)

odoh da kuvam neshto

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hah kruko sine .. ne znam shta da ti kazem sem da pogreshno pristupash celom problemu, mislim chemu ove kuknjave posle svega shto si sazvakao uopshte, a i u ovih poslednjih 7 meseci ? kad ce vec jednom da padne to pomirenje ?

sinoc nije bilo loshe, nisam se ucrikao al ima vremena za to danas :) posle rhh-a u kome sam bio 100% uveren da neshto nije uredu jel ono je nemoguce da se gubi onako hp (mada mozda mi se desilo da sam bio usporen za jednu dimenziju [:D]), pobegla nam 75ica ispred nosa, al koliko sam primetio to Margija nije tangiralo jel smo svratili do Skandala, fino se izdjuskali, nashli se sa nekim ortacima od kojih neke nisam video nepamtim, isprichali, shacovala me neka lezbacha :) sabio 3 tekile i shto je najcrnje u povratku gajbi ushli na prevaru na zadnja vrata, seli i klackali se sve do kuce opushteno ko dva dzangrizava mapetovca sa balkona shacovaci neko dete od ortaka koji je uleteo kod mosta :)

odoh da kuvam neshto

brate sto se niste javili jebote kad sam i ja propustio bas, a poslao sam ti uruku? e bre :P

ma bilo je sve u redu, nego smo ukljucili sami sebi banana mod sinoc ;P

kakvih zadnih 7 meseci bre? :) mnogo se ti hvatas za taj broj sedam :)

ne pristupam ja nikakvom problemu jer problema nema, samo zelim da promenim svoj zivot [b)]

idem i ja da kuvam, sherpe i stomak chekaju :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...