Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eh turnir u pesu.

to hocemo par ortaka i ja da napravimo, ali imamo problem

uvek se nadje neko ko ne mozhe da igra na dzojstiku

tako da od toga obichno bude nishta

pa bih iskoristio ovu priliku

da pozdravim sebe

i da pitam

da li neko mozhda zna

gde ima da se kupi taj produzhetak shto "pretvara" PS2 u usb tastaturu [ ja imam obrnuti prikljuchak :p ]

bio je topik o tome ali ne mogu da nadjem.

hvala. :]

Link to comment
Share on other sites

Puh kakav dan, opet sranje ... al' nema veze ... imam danas jedno sastanche, nadam se da ce upasti u pravom terminu jerbo ne bih da kasnije moram da jurim na Zvezda - Dinamo. Iskljucili mi adsl jer im jos nije legla uplata, odlicne su nase poste i tako te institucije, al' dobro, srecom je tu stari dobri dial-up. Opet sam se jutros probudio oko pet, nisam mog'o da spavam cuku vremena i onda sam zakuntao do 10 ... bezveze mi je to.

Link to comment
Share on other sites

Evo me jopet na ruru posle week or so...and still I'm an alcoholyc:D

Elem, zubobolja josh traje ali jenjava... imao sam obraz naduk ko mornar Popaj, samo mi je lulica falila...

Sa druge stranke.. lanparty i nije tako loshe proshao... tj. prolazi... jer jelte, josh uvek traje (2 nedelje i 16 sati).... igralo se sve i svashta sem dote koju smo hteli, a netje nikako da nam se pokrene kao i gomila warcraftIII mapa... no nema veze.. sada smo se navukli na dungeon siege 2 i ide nam fino :)

Sutra izbacujem celu bagru napolje jer imam osetjaj da ako to ne uchinim nikada netje biti mogutje to da se dogodi....

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Treba da otvorim neki rezach da ga ochistim... Bitje zanimljivo poshto to radim prvi put. Ali imam poverenje u sebe :)

Ja juche nesto otvarao kutjiste i skapirao da ima toliko prasine da to nije zdravo ... moram kad prestane ovaj sneg da ga iznesem na terasu i ocistim, usisam i tome slicno ... kapiram da ce kuleri raditi osam puta bolje.

Link to comment
Share on other sites

... kapiram da ce kuleri raditi osam puta bolje.

Najmanje :)

Juche sam promenio napajanje na mom kompu, i usisao kutjishte. Bogo moj. Koja razlika, ko` drugi kompjuter. Znachi ne chuje se...

Ne morash da chekash proletje :)

Inache od ovog rezacha nishta, nisam nashao odgovarajutju gedoritzu...

Ovo je bila jako bitna informacija za nashu budutjnost [:D]

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

AU,da vidiš što smo dobili zamenu za fiziku :(((( kod prošle sam makar mogao da prepišem,ova sada da je i domaći!!!nismo u osnovnoj....kaže ona nama,pošto sutra imamo sledeći čas daću vam SAMO 5 zadataka za domaći.....nisam toliko provežbao ukupno od početka druge godine [:D]

ma nije probelm u profesorci...kapiram da imamo skroz najjachiju profesorku iz fizike...kad je zamolis hoces da odlozi kontrolni i po 2-3 puta ako imas nesto drugo da ucis...mozes da popravljas ocenu kad god hoces a u principu zadaci i testovi se ponavljaju tako da mozes napamet da naucis zadatke...ok...mozda je to lose za prijemni...ali jbga...ne moz sve u zivotu...

@topix...bio u skoli...poceo da mi se svidja sneg...ne znam k0ji mi je...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ma nije probelm u profesorci...kapiram da imamo skroz najjachiju profesorku iz fizike...kad je zamolis hoces da odlozi kontrolni i po 2-3 puta ako imas nesto drugo da ucis...mozes da popravljas ocenu kad god hoces a u principu zadaci i testovi se ponavljaju tako da mozes napamet da naucis zadatke...ok...mozda je to lose za prijemni...ali jbga...ne moz sve u zivotu...

@topix...bio u skoli...poceo da mi se svidja sneg...ne znam k0ji mi je...

Da, da Ajnshtajne a ti cesh naravno posle da studirash neke prirodne nauke O.o

[Nego mali gde cesh na zimovanje :P]

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

[jupi]

завршио сам табелееееееееее!!!!!!!!!

прокувао ми мозак око неколико табела које стану на две А4 стране. два дана сам их радио. да се 50 листова разних облика сировог књиговодственог материјала из контроле сведу на два прегледна листа табела у записнику. замало нисам померио памећу.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...