Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

smor... jebeni Beograd... u centru grada nigde nema da se uplati e-dopuna, svi aparati u kvar... glavni i najveci grad... ma nemoj...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Odradio neku broshuru za firmu, sada pijuckam nestea i surfujem po netu. U chetvrtak idem sa zenom na konsultaciju u porodilishte koje smo izabrali. Sa nestrpljenjem i strepnjom chekam dan kada ce se pojaviti moj naslednik (najvishe me brine da li ce sve biti u redu, a najvishe zelim da otrchim u prodavnicu i kupim kolica, krevetac i sve ostale dzidza-bidze kada zenu vratim kuci sa klincem). Uh, totalno sam istripovan ovih dana [:)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Napokon odvojio vremena da napravim NTFS particiju od preostalih gigabajta, pa sam instalirao c&c: the first decade.

Prvo shto sam pogledao je divan filmic ruskih cepelina koji krstare nad new york-om .. Ahhhhhhhhh [^]

You bastard! :)

Ovde niko nema The First Decade... :(

Koja verzija je u pitanju? Ona DL od 8 giga?

Link to comment
Share on other sites

kao za baxuz, ne razbolim se ove zime .. prekinula se tradicija ..

proslogodisnji odmor potrosen pre mesec dana, a vec mi treba novi odmor..koji mi se ne nacinje :(

moram da nadjem nekoga ko shiri bacile, treba mi jedno 10-ak dana blejanja, taman da nakupim dkp-a [:D][:D]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Otrio sam novi čaj!

Za sve vas tamo čajopije, ovo je must-try!

Kupite sušene borovnice (ovo je malkice retko, ali ima u većim rinfuzima),

skuvate ih u vodi (otprilike supena kašika borovnica na šolju čaja), uživate!

Probajte, extra je.

E i nemojte da cedite ono što ostane od borovnica. To je najbolji deo!

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

dan poceo bezvezno, kisha padala ja se smorio... otisho na faks...

posle faksa eto cuda, razishli se sivi oblaci i iobasja sunce... iskoristih tu priliku i proshetah se vila burgeze... sheto se po parkovima... zabo se na klupicu procitao nekoliko novosti iz newsweek`a ... iskuliro malo, pa se proshetah gradom... divota, pa gajbi - teretana -supermarket... i tako, gajba... gledo ultravajlet sa millom realno film je vejst of tajm... sad gledam veding krasherse u nadi da ce d\a me oraspoloze jer sma upao u neki bzvz trip... :/

ahhh ni tralalla ne mogu lepo da izgovorim..

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...