Jump to content

Takmicenje u hejtu?


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ neko_ko_je_rekao_da_ce_biti_tesko_organizovati

ne verujem, cak mislim da bi bilo lako... bez problema bih se prihvatio realizacije ideje ako glavni tako odluce...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mogu kad hocu.

al.

nisam siguran da vise to zelim. ;>.

naravno da zelis...

nemoj da odustanes sad kad sam "igrao" na tebe... "zgazi ih sve" ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam sta bih rekao na ovu temu, da budem iskren :)

Ja bih voleo da ti pocnes da hejtujes, moralni kvazi pacifisto. Ta kolicina hejta bi bila rasturajuca. Mislim, covek sa onim pogledom, kako on moze da te skenja, pa to niko ne moze... Milance, udri.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ja bih voleo da ti pocnes da hejtujes, moralni kvazi pacifisto. Ta kolicina hejta bi bila rasturajuca. Mislim, covek sa onim pogledom, kako on moze da te skenja, pa to niko ne moze... Milance, udri.

Kakav milanche ... Desava se i meni da ovde bacim pokoju prozivku, koja se eto novim modernim zargonom zove hejt, ali to bas bas kad me neko posebno smori, kao recimo onomad za dareta i njegovu ribu koja je poslusno sedela pored njega dva sata dok je on spavao ili za tako jos nekoga. A i nije u redu da admin hejtuje korisnike, pa se trudim da to zaista ne radim, osim u specijalnim slucajevima.

Ajde dviny, daj pravila pa da vidimo dal' tu ima potencijala :)

Link to comment
Share on other sites

ok evo sad sam video postove, posto nemam kuci net smislicu pravila veceras ili sutra pa cu da okacim najkasnije petak vece. ai

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako

Takmicenje u hejtu imalo bi prijateljski karakter, ciji je cilj dobar provod forumasa. Zato ce svi ucesnici RUR Hejt-o-tron-a (zvanicno ime) morati da se polaganjem ruke na monitor koji ispisuje .pdf verziju biblije zakunu da hejt nece primiti licno i posle takmicenja nece traziti priliku da se hejteru osvete u stilu Fredi Krugera ili bilo kom drugom, opste-narodno neprihvacenom stilu.

Sama struktura takmicenja bi izgledala ovako. RUR tim strucnjaka ce u svojoj mudrosti da izabere 16 ljudi koji se od ostalih izdvajaju u koriscenju hejta. Od tih 16 predlozenih, clanovi foruma ce da izaberu 8 ljudi koji ce se takmiciti. Onda ce nedirigovanom zrebom biti odluceni parovi cetvrtfinala RUR Hejt-o-tron-a. Na posebnom forumu bice otvorene cetiri teme, svaka ce sadrzati jedan par cetvrtfinala. Nas tim strucnjaka ce takodje odluciti koji ce od dvojice hejtera prvi zapoceti mec. Po otvaranju tema, takmicari pocinju naizmenicno da se hejtuju tako sto svaki od hejtera ima pravo na 10 postova. Kada se navrsi stranica, tema se zakljucava i u trodnevnom glasanju forumasi odlucuju pobednika. Takodje je potrebno napomenuti i to da je hejtovanje ograniceno na 7 dana (ne striktno, takmicenje moze biti produzeno nekoliko sati ukoliko neko od ucesnika to zatrazi) i ako po isteku istih nije ispucano svih 20 postova, gubitnikom se smatra onaj ucesnik koji je na potezu, jer je resio da se preda. Potom po istom sistemu ide polufinale i mec za trece mesto. Samo finale se po strukturi nece razlikovati od ostatka takmicenja, sem po jednom - finale ce biti dve stranice dugacko (40 postova, 20+20), odnosno vremenski maksimum ce iznositi dve nedelje (plus par sati ukoliko se ukaze potreba).

Pobednik takmicenja bice nagradjen onim sto ce uzi krug naseg tima strucnjaka prethodno izglasati za nagradu.

Pravila takmicenja:

- Najstrozije je zabranjeno u svojim hejt-postovima spominjati porodicu protivnika, pogotovo roditelje. Onaj ucesnik koji se ogresi o ovo pravilo bice odmah diskvalifikovan i tim administratora ce odrediti adekvatan nivo podizanja warn-a.

- Takodje nije dozvoljeno psovanje. Pod psovanjem se podrazumevaju reci poput kurac, picka, dick, pussy, cock i bilo koja rec sa prefiksom jeb ili fuck. Umesto ovih reci mozete koristiti penis, vagina, seks i sl. Prekrsiocu pravila bice obrisan post i skinuto 5 glasova s konacnog broja. Eksplicitno vredjanje protivnika takodje nije dozvoljeno.

- Dozvoljeno je kacenje slika velicine do 800x600 px i tezine do 200kb.

- Generalna pravila RUR foruma su vazeca i u takmicenju.

- Organizator zadrzava pravo izmene pravila. Struktura odnosa organizator-ucesnik je komunisticka i svako javno protivljenje ili vredjanje organizatora odnosno njegovih pravila rezultovace deportacijom takmicara na Goli Otok. Isto vazi i za ostale clanove foruma. Takmicar moze izraziti nezadovoljstvo pravilima na kulturan nacin, slanjem PM-a jednom od organizatora.

let the games begin...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

chekaj meni i dalje nije jasno .. shta kao topic gde se dva uchesnika hejtuju ? pa to je bezveze .. nismo mi ovde glupi chamuganeri koji se prozivaju za kewe .. imamo mi svoj nivo [:D]

ne sinak to ti nikad nece poleteti :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

chekaj meni i dalje nije jasno .. shta kao topic gde se dva uchesnika hejtuju ? pa to je bezveze .. nismo mi ovde glupi chamuganeri koji se prozivaju za kewe .. imamo mi svoj nivo [:D]

ne sinak to ti nikad nece poleteti :)

mozda je bolje dve teme, po cetiri choveka. Dvojica prolaze.

Glupo je ako ih ima samo dvoje jer koliko god da je hater dobar on mora posle 7 dana postovanja da iskompromituje sebe... dakle bice mnogo dana "praznog hoda"

razmislite malo po cetiri ucesnika po topicu. Bilo bi bolje. Dalje sami razmislite. mislim da bi i finale trebalo da bude 1 topic i 4 ucesnika.

think abt it...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...