Jump to content

Namestena utakmica protiv Hrvata?


dvnityCker

Recommended Posts

shto su onda i izlazili na parket? Da su im rekli da izgube naravno, ja ni ne bih igrao, vec bih odma napustio teren i obratio se shtampi,a ne sad posle 10 dana.

A i ne kapiram te hrvate, 10x su bolji od nas, dobili bi nas i ovako i onako.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovo sad vec postaje trend kod nas, cim se izgubi kao ono namestaljka ovo ono...pod jedan kao sto je Hajli rekao sto bi hrvati trazili od nas da ih pustimo kad su i ovako bolji i jos nalozeniji da nas zgaze...a pod dva Vujovic mi deluje kao srbenda i cisto sumnjam da je on trazio tako nesto od igraca, a i te varijante zaplakala je i stara nona, mislim...

Ljudski je da sad svi komplet daju otkaz i teraj dalje...

fml

Link to comment
Share on other sites

andjelkovic plakao,a vamo se grlio sa balicem ceo mec.

mada cudno mi je sto je napravio 3 prilicno glupa iskljucenja nad balicem,zbog cega smo i izgubili.naravno,ako se za iskljucenje nad njim moze reci da je glupo:)

ne bi me cudilo da je istina,vecina igraca se jako dobro poznaje medjusobno dosta njih igra po istim klubovima...

zato shto je valjda bio neki trip da Hrvati treba da nas dobiju 4 gola... e sad, kakve su to igru...
nije im bila bitna gol razlika

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

andjelkovic plakao,a vamo se grlio sa balicem ceo mec.

mada cudno mi je sto je napravio 3 prilicno glupa iskljucenja nad balicem,zbog cega smo i izgubili.naravno,ako se za iskljucenje nad njim moze reci da je glupo:)

ne bi me cudilo da je istina,vecina igraca se jako dobro poznaje medjusobno dosta njih igra po istim klubovima...

nije im bila bitna gol razlika

bila je kladionica u pitanju cini mi se....

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

S'obzirom da je Sterbik izjavio to sto jeste sad sam sasvim siguran da je postojao pritisak na igrace.On je inace poznat kao izuzetan momak,potpuno posvecen sportu.Neznam koliko je to sad bitno reci ali Srbiju u potpunosti smatra za svoju domovinu i od momaka koji ga vrlo dobro znaju cujem da svaki put dolazi srecan u reprezentaciju.Krivo mi je zbog njega i jos nekih momaka a inace....

Link to comment
Share on other sites

smori me uvek taj sport kad krene spika oko toga jer bi trebalo da je sport kao hepening gde su svi kul, ovo ono ... a ono pogledas ovakve priche pa se smoris. I jos najgore sto su hrvati u prichi, znachi nije mogla biti gora reprezentacija da se to desi ... mozhda albanska. Ne sto ja imam nesto protiv bilo koga, nego ce nasi da se prime "jao ove ustashe" a hrvati "jao ovi cetnici" i kako vec to ide.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...