Jump to content

BEM TI PRETPLATU!


Wlepa

Recommended Posts

ovako... imam jebeni problem sa pretplatom! da pojasnim malo... kupio sam wow od ortaka koji je igrao 9meseci wow tj. akaunt je vec koriscen...

naravno jos uvek je acc aktivan. sad kad hocu da produzhim tj uplatim jos jedan mesec ono kao neki error pokazuje da nije tachan broj kartice itd. iako je sa te kartice uplacivano xyz puta i provereno radi(ima kesha 100%)! to sam pokusavao sa obichne vize ! sad nije htelo ni sa Mastercard niti Visa-Electron(kasnije sam chuo da valjda sa nje uopste nemozhe) : (

ebem li ga neznash shta cu sad!? isplatili se naruchivati onaj Game-Card ? ili ipak trazhiti nachin preko kartice?

ajde vi ste valjda iskusni :P pa dajte primere kako vi uplacujete itd. mozhda neko zna gde je moj problem... :P

Pozdrav

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

Moze preko visa-electron provereno.Ja uplacujem preko nje od pocetka i nisam imao nikakvih problema...

visa-electron koje banke ? pokusao sam sa Meridian i Raiffaisen(valjda ovako): (

Da nije istekla kartica? :D

- nije istekla 100% [xx(]

Pozdrav

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

Visa electron je shit i, kolko je meni poznato, nije namenjena za korishcenje na internet-u, vec samo podizanje kesh-a. (ja sam prvo imao taj shit, pa sam, na tezi nacin, saznao da ne mogu da platim nishta na net-u)

Visa Virtuon Raiffeisen banke je samo za placanje na internetu i odlicno radi posao.

Poshto kazesh da si vec uplacivao sa te kartice, proveri, deder shinko, kolko imash na racunu. Morash da imash depozit (20€, barem na Virtuon kartici) + tih 13€ kojima cesh da platish krvopijama.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Jel imash ti pare na toj kartici ?!?:)

ajoj [:D]

ima para al nece ... menjao sam ono contact info(valjda tako) mozhda ga to jebe,jebem li ga [:(]

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

Visa electron je shit i, kolko je meni poznato, nije namenjena za korishcenje na internet-u, vec samo podizanje kesh-a. (ja sam prvo imao taj shit, pa sam, na tezi nacin, saznao da ne mogu da platim nishta na net-u)

Visa Virtuon Raiffeisen banke je samo za placanje na internetu i odlicno radi posao.

Poshto kazesh da si vec uplacivao sa te kartice, proveri, deder shinko, kolko imash na racunu. Morash da imash depozit (20

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Zashto placam... josh mi je interesantno. Verovatno cu i ja da puknem kad se malo izivim po end game PvE-u.

Sad, mozesh ti da se kunesh u Blizzard, i da im nudish kevu, caleta, brata i sestru kao zrtve na altaru ali, zbog necega zasluzuju tu "titulu"

Moje mishljenje.

*krvopija - srpska rec za osobu kojoj redovno placate novcanu naknadu. Videti josh: vampir, pijavica, Pokojni Toza.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Ili uzmi visa virtuon - raiffeisen banke...Treba ti samo 20 evra,popunis neke

papirice,moras biti 18+,i uplacujes pare mesecno,tj. kada ti treba.

ja recimo odem do banke kad mi istekne akaunt,dam im 15-20evra i problem resen.Samo sto onih prvih 20 evra moras uvek da imas na racunu.

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Ili uzmi visa virtuon - raiffeisen banke...Treba ti samo 20 evra,popunis neke

papirice,moras biti 18+,i uplacujes pare mesecno,tj. kada ti treba.

ja recimo odem do banke kad mi istekne akaunt,dam im 15-20evra i problem resen.Samo sto onih prvih 20 evra moras uvek da imas na racunu.

da al je problem sto jebeni kompovi u toj jebenoj banci jebeno nisu radili tako da nisam igrao wow ceo vikend!!!!!!!! [xx(][xx(][xx(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...