Jump to content

Izgubljeni svet


Zoolok

Recommended Posts

Da, bash sad videh, mnogo novih vrsta na novoj gvineji...i sto je josh zanimljivije ostaci "hobita" u australiji od 3 stope koji su ziveli pre 12000 godina...jebote, stvarno su chudo te dzunle na novoj gvineji...blizu ekvatora, na planincugama o 3-4 hiljade metara...kazu da se zivotinje uopste nisu plashile ljudi...verovatno zato sto ih nikada nisu ni videle...izgubljeni svet, ser Artur Konan Dojl:)

http://news.nationalgeographic.com/news/20...ew_species.html

http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/3948165.stm

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

"This is a place with no roads or trails and never, so far as we know, visited by man ... This proves there are still places to be discovered that man has not touched."

Zamislite trip da postoje mesta gde ljudska noga nije josh krochila... i to ne pod vodom, vetj na povrshini zemaljske kugle...

Eto juche je osvanula vest... jelte na vestima... da je grupa nauchnika pronashla u ogranku Nove Gvineje na planinama totalno izgubljeni svet gde chovek do sada nikada nije krochio... Pronashli su 1000 ili izumrlih na drugim mestima, ili potpuno novih vrsta biljaka i zhivotinja...

Zamislite kengure koji se pentraju po drvetju :D

Ovde mozhe da se pogleda ARTICLE o celoj prichi...

A to nije sve... U isto vreme u Indoneziji se slichno otkritje dogadja u Borneovim prashumama...

Neki kratak tekst o ovome

I naime... tu se pronalazi svakog meseca po tri nove vrste... A 02.02. ove godinice su objavili otkritje tri nove vrste ptichica :)

Lepo je shto je chovek tek sada doshao do tog otkritja.. nadam se da tje te vrste i ta mesta... pozhiveti... ako ne i nadzhiveti nas...

[ADDED]

A evo josh neshto o novopronadjenom mesozhderu na Indoneziji:

samo searchujte na stranici mada ima i mnooogooo drugih interesantnih stvari:

Stranica[/ADDED]

Edited by Zlajonja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ahahahah strashno kako wow utiche na choveka... otvaram sajt "Scientists hail discovery of hundreds of new species in remote New Guinea " i onda dole pogledam sisare, leptire, zabe, biljke... i kao... omg napokon je izashla ekspanzija za zemlju [:D] (ordjinalno, ekspanzija za wow, kao nove klase rase profesije itd... [|)] ) da ucutim? :D

elem, interesantno:)

zlajo informishi nas :))

"Dogs who can sniff out cancer"

ekk:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ser Atrut Konan Dojl

Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pa shta da vam ja radim sada... ovo je daleko priznatije mesto za nauchnopopularno raspravljanje :)

jer... mislim... da je bilo koja vlada ili drzhava.... carstvo... zhelelo da se pronadju ove vukoje...ine bile bi pronadjene do sada... tako da po meni ovo nije nishta novo :) vetj neshto staro shto je namerno pushed aside :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Kad sam prvi put video vest setio sam se Tomb Raider 2 filma ... ne znam dal' treba da se zabrinem, ali i oni tamo kao idu u neko mesto nikad covek nije krocio ovo ono ... kako me to asociralo, ko bi ga znao. Mozhda i zbog onog cveca.

Sve u svemu, skroz kul spika, i sve, jedino mi jos uvek nije jasno kako nikad nisu tamo otisli, posebno zbog svih tih otkrica. I onda jos posle ti padne napamet da razmisljas sta se sve jos tu mozhe naci, pa onda u morima i okeanima na dnu i to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...