Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj moze sve vashe da izjede u komadu :)

Oces da dovedes na peglu? [:)] Otac od mog psa imao 28 pobeda protiv pitova i gomilu protiv ostalih dzukela.Jeste da sada nema uvo ali jbga pwnuje.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

slabo se vidi kostim, ali nisam uspeo da nadjem bolju slicku

akademija, halloween maskenbal 04

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
arghhh.jpg

sledetje sezone idesh takav na staze [:D] kada je mogao shkotlandjanin da skija u kiltu mozesh i ti kao gusar

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Jeste, ali ovo je ultimate gay dawg

gallery.poodle.shake.ap.jpg

AAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!

IT'S BACK!!! NOOOOOOO!!!!

pa pre bih drzao xenomorpha na gajbi, ovo kuche je odvratno

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ja volim friendly a velike pse, irske, engleske setere, retrivere (mada su isfurani), bernske ovchare. rotovi su po prirodi prilichno agresivni, kod mene u parku gde uglavom shetam kera bukvalno ne postoji ni jedan friendly rot, svi su vechito nadrkani i sve ih drzhe non stop vezane da ne bi ubili nekog :) a pritom i dresura nemoj da ti pada na pamet :) ako hocesh zajebanog, lepog i pravog mushkog psa uzmi haskija, eventualno nemachkog ovchara. inache sad kad bi se odluchivao za psa uzeo bih ponovo irskog setera stim shto bih probao da nadjem royal bloodline, koji su mnogo veci i jachi od obichnih irskih setera a uglavnom imaju i malo belog na sebi, po grudima ili po njushci.

e da, i nemachke doge su mi potpuno super. jedan nash prijatelj je ima i da ne poverujesh kako tolika zhivotinja mozhe da bude druzheljubiva pogotovo sa decom (chovek ima dva bash mala deteta, valjda dve i pet godina).

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

eh,moja Maza bernardinac je uginula oktobra 2004,koji shmrc :(((...secam se da sam ostavio topic ovde posle tog nemilog dogadjaja...

a pogledajte tu ludu facu

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
nashamazaurnebesna.jpg
Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

imam ja u zgradi rota, ženku, totalno je fina i prijateljski raspoložena, uvek se lepo pozdravimo :)

inače uopšte ne verujem u te priče "ta i ta rasa (ni)je agresivna", kapiram da je sve u vaspitanju.. previše sam puta video pit bula koji se valja po pesku s decom i pudlice koje drpaju za pantalone..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...