Jump to content

Planescape


Zlajonja

Recommended Posts

Elem... Dobijo od ortakija na 4 cda da probam...

Shta retji... Igra je fakin amazing. Prejak morbidonosni humor sa ne tako loshom grafikom poshto je igra relativno old. Prethodi Icewind Dale-u 1 i izgleda prilichno slichno dok je radnja u nekom blagom futuru jelte u planescapeu koji je paralelna realnost onoj istoj zemlji koja je smeshtena u univerzumu sa baldurom i icewinddaleom...

tako...

pisatju josh kada malo uznapredujem sa igrom...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Graficki je Torment tu negde sa BG1, ali to nema veze sa sadrzajem...mnogi ovo smatraju najboljim RPGom ever (da, zarez, boljim od fallouta jer just plain jeste =o))

i tako sam sa par rechi izmedju 2 zagrade upropastio topic...tralalalala =oD

e moj kole, josh zhivish u zabludi..

Planescape: Torment je fantastichna igra, a Morte je bio na glasanju za najboljeg sidekicka drugi (HK-47 prvi, Boo treci)

Link to comment
Share on other sites

Elem... Dobijo od ortakija na 4 cda da probam...

Shta retji... Igra je fakin amazing. Prejak morbidonosni humor sa ne tako loshom grafikom poshto je igra relativno old. Prethodi Icewind Dale-u 1 i izgleda prilichno slichno dok je radnja u nekom blagom futuru jelte u planescapeu koji je paralelna realnost onoj istoj zemlji koja je smeshtena u univerzumu sa baldurom i icewinddaleom...

tako...

pisatju josh kada malo uznapredujem sa igrom...

Posto imas verziju igre sa 4 diska obavezno skini patch koji ispravlja brdo bugova(bukvalno) ili nabavi verziju igre na 2 cd-a koja je patchovana po default-u.

Posle toga mozes da skines i fan-made patch ali nije obavezno.

Itd.....

Link to comment
Share on other sites

torment je najbolji frp ikada, prica je... pored tormenta prica u baldurs gate-ima izgleda kao uspavanka za decu.

ja sam presao igru sa magom, i magije koje su na kraju su tako dobro uradjene da je to zlo, znaci uz neke ultimativne magije ide i mali filmic. inace mozda je fajter najbolji jer ako se na kraju "oslobodis" od tormenta bude zlo... :)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

oukej oukej... meni generalno je fallout do sada najbolji... no videtjemo ovo :) chudo...

hum... to treba pollovati... postapokaliptichni ili fantazijski rpg :)

Igra je super... i svaki aspekt mi se svidja.. boleshtine su na nivou :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

inace pricaj povremeno sa likovima iz tvoje druzine, kako budzis lvl-e tako i vise mozes sa njima da pricas i mozes vise da radis. za razliku od ostalih igara u tormentu ti je najbitniji wisdom

samo mala pomoc :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Torment je fenomen, proizvod iz zlatnog doba rpg-ova i iz kljucnog perioda karijere Chrissa Avelonea(nakon sto se dokazao dovoljno da mu daju odresene ruke za rad na nekoj igri , a pre nego sto je poceo da komercijalnu vrednost pretpostavlja slozhenosti radnje ).Igru vishe shvatam kao interaktivnu pricu nego RPG jer je tekst(libreto je za operu, koji je naziv za literarni predlozak igre?) prva liga, intenzivnije od FO1 i 2 zajedno iako mnogo linearnije.Nikad pre i kasnije nisam video toliko ability checkova u jednoj igri.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

sugestija je da je tvoj izbor karakteristika sasvim u duhu igre :D

mada bih ja swapovao int za charismu, i imaj u vidu da ako se vec fokusiras na "umne" karakteristike da bi stvarno bile efikasne treba da budu barem na 15-16. npr vecina int bonusa u dijalozima dolazi na 16 inta. charismu on the other hand mozes lako nabudziti tattoo-om +2 koj ide na svaku klasu (za razliku od int. tattoo-a koj ide samo na magove)... naravno slobodno ignorisi ovaj savet i napravi lika kakvog ti zelis, takvi najbolje funkcionisu u igri cak i ako nisu najoptimalniji :)

Link to comment
Share on other sites

e moj kole, josh zhivish u zabludi..

Planescape: Torment je fantastichna igra, a Morte je bio na glasanju za najboljeg sidekicka drugi (HK-47 prvi, Boo treci)

Svašta, pa gde je Dogmeat na toj untrue listi??

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

sugestija je da je tvoj izbor karakteristika sasvim u duhu igre :D

mada bih ja swapovao int za charismu, i imaj u vidu da ako se vec fokusiras na "umne" karakteristike da bi stvarno bile efikasne treba da budu barem na 15-16. npr vecina int bonusa u dijalozima dolazi na 16 inta. charismu on the other hand mozes lako nabudziti tattoo-om +2 koj ide na svaku klasu (za razliku od int. tattoo-a koj ide samo na magove)... naravno slobodno ignorisi ovaj savet i napravi lika kakvog ti zelis, takvi najbolje funkcionisu u igri cak i ako nisu najoptimalniji :)

Hvala na savetu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...