Jump to content

konacan ishod turnira u Forumu


Krmak-CE

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa nisu bili "kao najbolji"

i okacili su repove zato sto su bili dovoljno odgovorni prema masi a ne zato sto su pokidali sve na turniru

i nije lepo tako da pricas

mislim kad si nekog video da dodje ovde i da vice aaaa povalio sam vas sve nemate pojma

T_T

Link to comment
Share on other sites

^^makar finale lol

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Samo iz deusa zato sto su oni kao "bili najbolji" pa su dali Replaye A sad kad su pukli nema replaya odjednom . ludnica tamo

lol? Da li si ti normalan? Kako planiras da "oni iz deusa" okace replaye iz foruma??

Stvarno ne razumem vas infernovce, kad je bio tur u deusu stalno ste vajnovali kako ste dobili los bracket, 3 put se ponovo pravio bracket zbog vas, kada ste napokon bili zadovoljni, seli ste i napravili svinjac od deusa... U svakom slucaju svaka cast, sledeci put rec vam necu reci na turniru.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

lol? Da li si ti normalan? Kako planiras da "oni iz deusa" okace replaye iz foruma??

Stvarno ne razumem vas infernovce, kad je bio tur u deusu stalno ste vajnovali kako ste dobili los bracket, 3 put se ponovo pravio bracket zbog vas, kada ste napokon bili zadovoljni, seli ste i napravili svinjac od deusa... U svakom slucaju svaka cast, sledeci put rec vam necu reci na turniru.

btw... ovo sam ja napisao, ghost ostao ulogovan kod mene gajbi...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Samo iz deusa zato sto su oni kao "bili najbolji" pa su dali Replaye A sad kad su pukli nema replaya odjednom . ludnica tamo

pa da... a ko si ti? I ko je tebi rekao da komentarises deus i celu ekipu

Ako ti,sam,imas nesto protiv deusa onda pricaj sa nekima od nas,ne moras to kao "public" da prozivas

DEUS mozda nije najbolja ekipa trenutno,ali ja se ne secam da je iko od nas nesto pricao:kao u fazonu najjaci smo!....ili slicno

Prestani da se ponasas kao dete... Hvala

...PS: Kako planiras da mi iz deusa postujemo replaye iz foruma?

Link to comment
Share on other sites

pa da... a ko si ti? I ko je tebi rekao da komentarises deus i celu ekipu

Ako ti,sam,imas nesto protiv deusa onda pricaj sa nekima od nas,ne moras to kao "public" da prozivas

DEUS mozda nije najbolja ekipa trenutno,ali ja se ne secam da je iko od nas nesto pricao:kao u fazonu najjaci smo!....ili slicno

Prestani da se ponasas kao dete... Hvala

...PS: Kako planiras da mi iz deusa postujemo replaye iz foruma?

hellione kako te nije sramota nisi postovao repleyeve

TO JE TVOJA SVETA MISIJA

U ARE THE CHOSEN ONE

:D

sada svi koji su drkali na deus drkaju na vrbas

G_G

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

jebano sam mislio da neko okaci replaye.

a kao primer sam dao turnir u deusu kada su ljudi odma okcili replaye posle turnira.INF ekipa nema nista sa mnom pa sve sto imate da kazete kazite meni jer ja postujem od kuce i govorim u svoje ime.

sta se odma javljate cim cujete nesto o deusu celo vreme ste cutali pa neka tako i ostane.sta bi bilo da ode deus sa dve ekipe na neki tur pa da se sastanu odma bi li se vama igralo ili ne logicno je da se dogovorimo sa organizatorom da se ne sretnu dve iste ekipe.

PS.nisam mislio da deus postuje replaye nego sam dao primer

Zen Ti se nejavljaj Jer neznas nista da igras. mozda neigram dotu sad ali te gazim kad ocu pozdrav svima tamo i nemislim nista lose o vama samo ono malo prozivka posle turnira tako to ide jbg

Link to comment
Share on other sites

jebano sam mislio da neko okaci replaye.

a kao primer sam dao turnir u deusu kada su ljudi odma okcili replaye posle turnira.INF ekipa nema nista sa mnom pa sve sto imate da kazete kazite meni jer ja postujem od kuce i govorim u svoje ime.

sta se odma javljate cim cujete nesto o deusu celo vreme ste cutali pa neka tako i ostane.sta bi bilo da ode deus sa dve ekipe na neki tur pa da se sastanu odma bi li se vama igralo ili ne logicno je da se dogovorimo sa organizatorom da se ne sretnu dve iste ekipe.

PS.nisam mislio da deus postuje replaye nego sam dao primer

Zen Ti se nejavljaj Jer neznas nista da igras. mozda neigram dotu sad ali te gazim kad ocu pozdrav svima tamo i nemislim nista lose o vama samo ono malo prozivka posle turnira tako to ide jbg

Onda si ispao budala..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

jebano sam mislio da neko okaci replaye.

a kao primer sam dao turnir u deusu kada su ljudi odma okcili replaye posle turnira.INF ekipa nema nista sa mnom pa sve sto imate da kazete kazite meni jer ja postujem od kuce i govorim u svoje ime.

sta se odma javljate cim cujete nesto o deusu celo vreme ste cutali pa neka tako i ostane.sta bi bilo da ode deus sa dve ekipe na neki tur pa da se sastanu odma bi li se vama igralo ili ne logicno je da se dogovorimo sa organizatorom da se ne sretnu dve iste ekipe.

PS.nisam mislio da deus postuje replaye nego sam dao primer

Zen Ti se nejavljaj Jer neznas nista da igras. mozda neigram dotu sad ali te gazim kad ocu pozdrav svima tamo i nemislim nista lose o vama samo ono malo prozivka posle turnira tako to ide jbg

izvini ali ako nisi upoznat na turniru u deusu deus je imao 2 ekipe , sreli smo se u prvom kolu kada je bila eliminacija , i izbacili ekipu deus 2 u startu zato brate cuti kad ne znas o cemu pricas

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...