Jump to content

konacan ishod turnira u Forumu


Krmak-CE

Recommended Posts

ljudi Inferno iz vrbasa je opusteno uzeo turnir bez poraza.

Smrdljivi miner(goblin) je savijao masu svaku partiju pogledajte ripleje kada budu znaci smeh heroj je bolestan a svi su pricali nooooooga.

Deus drugo mesto nista posebno nisu pokazali mislim da ih je inferno dobio i u grupama i u finalu bez nekih problema.

trece mesto @

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka cast infernu, mislim da su objasnili neke stvari oko dote, znaci cuo sam da se paladin vratio prvi put u bazu sa 3500 golda, rikimaru imao 12k u inventaru, jednostavno su bolje odigrali... drago mi je da na svakom dota turniru ima iznenadjenja.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

heh miner...toliko smesan a mocan heroj da je to strasno...a jos strasnije svaki bolid sa malo iskustva moze da ga igra...heroj toliko sjebava i ogranicava protivnika..jebeno bolesno

ko pikuje minera svaka mu cast kad ima vremena da se smara sa tim glupim herojem..rofl

aj dajte repove i bravo za inferno

Link to comment
Share on other sites

heh miner...toliko smesan a mocan heroj da je to strasno...a jos strasnije svaki bolid sa malo iskustva moze da ga igra...heroj toliko sjebava i ogranicava protivnika..jebeno bolesno

ko pikuje minera svaka mu cast kad ima vremena da se smara sa tim glupim herojem..rofl

aj dajte repove i bravo za inferno

Sto volim kad neko kaze da je techie za non-skilled igrace... Treba znati i gde zaminirati... Zasto se niko ne buni kad neko pickuje dzukelu? Po meni, dzukelin zadatak se sastoji u sledecem: kripujes (pozeljno s midashem), dobijes cooldown za dzukelu, iskoristis, targetujes heroja, ubijes ga, vratis se na kripovanje. Ja ne vidim kako za dzukelu treba vise isqstva nego za techie-ja...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Sto volim kad neko kaze da je techie za non-skilled igrace... Treba znati i gde zaminirati... Zasto se niko ne buni kad neko pickuje dzukelu? Po meni, dzukelin zadatak se sastoji u sledecem: kripujes (pozeljno s midashem), dobijes cooldown za dzukelu, iskoristis, targetujes heroja, ubijes ga, vratis se na kripovanje. Ja ne vidim kako za dzukelu treba vise isqstva nego za techie-ja...

mozda zato sto nisi igrao wc3 toliko dugo :), npr iskusniji igrachi budze chopor od pocetka, i onda kad su 6ti lvl, odu i ispresavijaju jednog lika tako sto se pretvore u vuka, a drugog lika kad mu se odpretvori form, pustish vukove, sa jednim nevidljivim vukom bagujesh lika, dok sa ovim drugim vukom i herojem udarash :), to ti se zove skill [;)]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

mozda zato sto nisi igrao wc3 toliko dugo :), npr iskusniji igrachi budze chopor od pocetka, i onda kad su 6ti lvl, odu i ispresavijaju jednog lika tako sto se pretvore u vuka, a drugog lika kad mu se odpretvori form, pustish vukove, sa jednim nevidljivim vukom bagujesh lika, dok sa ovim drugim vukom i herojem udarash :), to ti se zove skill  [;)]

E vidis, o tome nisam razmisljao.... Ali u principu, ima heroja koje ako znas kako da prebudzis (sto mozes da vidis na internetu, ne moras da budes pametan pa da skontas) sabijas bez pola mozga...

A i na 6. levelu nisu nevidljivi vukovi! :D

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

E vidis, o tome nisam razmisljao.... Ali u principu, ima heroja koje ako znas kako da prebudzis (sto mozes da vidis na internetu, ne moras da budes pametan pa da skontas) sabijas bez pola mozga...

A i na 6. levelu nisu nevidljivi vukovi! :D

pa zaboravio sam da dodam, kad ubijesh 1vog lika, dobitjesh lvl ;PP, sori

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ljudi Inferno iz vrbasa je opusteno uzeo turnir bez poraza.

Smrdljivi miner(goblin) je savijao masu svaku partiju pogledajte ripleje kada budu znaci smeh heroj je bolestan a svi su pricali nooooooga.

Deus drugo mesto nista posebno nisu pokazali mislim da ih je inferno dobio i u grupama i u finalu bez nekih problema.

trece mesto @

A ti bi mogao da se registrujesh sa pravim nickom ...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

mozda zato sto nisi igrao wc3 toliko dugo :), npr iskusniji igrachi budze chopor od pocetka, i onda kad su 6ti lvl, odu i ispresavijaju jednog lika tako sto se pretvore u vuka, a drugog lika kad mu se odpretvori form, pustish vukove, sa jednim nevidljivim vukom bagujesh lika, dok sa ovim drugim vukom i herojem udarash :), to ti se zove skill  [;)]

tako je ghoste pokazi ti njima [;)]

Link to comment
Share on other sites

Trece mesto je uzela ekipa sacinjena od lokalnih igraca iz Foruma!

Ekipa nema ime !

Svaka cast infernu, mislim da su objasnili neke stvari oko dote, znaci cuo sam da se paladin vratio prvi put u bazu sa 3500 golda, rikimaru imao 12k u inventaru, jednostavno su bolje odigrali... drago mi je da na svakom dota turniru ima iznenadjenja.

Prvo za ekipu koja je odigrala zajedno sve ukupno 0 klanskih partija 3 mesto je uspeh!Momci iz Inferna imaju zavidnog isqustva u turnirskim uslovima a sto se moje ekipe tice nama je to bio prvi turnir.DeuS nije prosao nista bolje od nas tako da nam i 3 mesto savrseno laska a oni su ipak imali uspeh u WCG-u bla bla....

na 8mom lvl-u je lik otisao u bazu sa 3.5 k ....

Moje misljenje je da je Silencer heroj koji objasnjava!Gledali smo replay sa finala i heroj je za turnirske uslove extra.Pao mi je mrak na oci kad mi se pojavio iz ledja sa double damage-om i ubio me.Druga magija mu je extra.Bockao nas je sve vreme a onda nam je dosao rikimaru da zavrsi posao.Cuj posao kad range heroj od njega jedva prilazi kripovima.Mislim sta reci....!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...