Jump to content

konacan ishod turnira u Forumu


Krmak-CE

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Turnir bez replaya kao i da se nije desio sto se tice onih koji nisu dosli, i obicno se zavrsava prepucavanjem ucesnika preko foruma. Aj nek neko okaci repse pa da gledamo i kazemo svima GG, a finalisti da priznaju: "Jeo sam govna", bas tim recima, bez moljenja, "jeo sam govna radio sam to i to jer sam bio slep pored ociju!" ^^

Edited by LoveMajonez
Link to comment
Share on other sites

i ti seway restartovo si komp i hteo rematch :D

brate mnogo smaras za ovo bi trebao da dobijes barem warn ... ja tebe ne flamujem , ma u sustini boli me uvo sta pricas, ali nemoj bre bas toliko da lazes...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Jedan mech 1/4 finala se igrao dva ipo sata...Kompovi su stalno pucali kao i mrezha tako da sama ta pricha o reboot-u ...

... uprovo komp je prsao ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Pa jel mogu samo repovi finala ili bilo koje runde takmicenja .

glupo pitanje...

naravno da...

NE!? [:D]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ja sam batalio dotu neko vreme samo trazim replays i trenutno igram war3

E skroz je gupo da se ovako svadjamo,ja sam planuo jel ne volim da me neko proziva,pogotovo sam iznerviran za nacin na koji smo izgubili to finale... vratio sam se u bazu sa 4000 golda...etc

Jebiga,ispali smo jajare,nismo napali nego stalno nesto cekamo...Likovi videli i sa dvojicom nam ruse midd lane (zajedno sa barakama)...tad sam popizdeo pa sam jos pod utiskom. Pogledacete odnos itema,i ceo mec u repu....

Gde sam stao...a da... LM Iztrtljao si se bzv,lupio par gluposti i sad iscooliraj...Niko ti "A" nece reci.

Link to comment
Share on other sites

hellione kako te nije sramota nisi postovao repleyeve

TO JE TVOJA SVETA MISIJA 

U ARE THE CHOSEN ONE

:D

sada svi koji su drkali na deus drkaju na vrbas

G_G

e ko je ovaj "Pickavac" a ? Ko uopste pusta ovakve ljude na forume...Ja bih sada nazvao forum "No Pickavacs" ili tako i dao bih ti ban...

Mnogo ti decko sebi umisljas...hehehehe :)))

I kad vec nisi doso na turnir,sta si uradio na ispitu

(ako si pao nemoj nista da napisis molim te [:D] )

Link to comment
Share on other sites

e ko je ovaj "Pickavac" a ? Ko uopste pusta ovakve ljude na forume...Ja bih sada nazvao forum "No Pickavacs" ili tako i dao bih ti ban...

Mnogo ti decko sebi umisljas...hehehehe :)))

I kad vec nisi doso na turnir,sta si uradio na ispitu

(ako si pao nemoj nista da napisis molim te  [:D] )

mislish da bi bio na forumu da je prosao ispit ? [:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...