Jump to content

Delije NAZI?


Doca

Recommended Posts

Сандеј Тајмс у данашњем чланку Боба Грахама, поново доводи Делије у везу са неонацистичким групама и преноси како ће се чланови понашати на предстојећем шампионату у Немачкој. У још невероватнијој конструкцији, у тексту под насловом "Eastern nazis target black England stars" аутор наводи како је пре два месеца у Београду одржан састанак шесторице нациста из Чешке са Делијама, а потом и нови састанак две недеље касније на којем су присуствовале и групе из Хрватске?? На тим састанцима је наводно договорен заједнички наступ у Немачкој "њиховој духовној домовини" и то против црнаца који се репрезентативци Енглеске(!!??) јер "заузимају место белим играчима".

Како се даље наводи у тексту, изјаву, као организатор испред српске стране, на којој се једино помиње име наше групе, је дао Драган Бановић, за кога се наводи да је био члан Арканове групе током рата.

Имали смо прилике да читамо много глупости у страној штампи, али ово је врхунац.

www.delije.net

Линк ка Тајмс страници где се појавио овај чланак:

http://www.timesonline.co.uk/article/0,,2087-2004089,00.html

SAOPSTENJE ZA JAVNOST-DELIJE SEVER 1989

Ради се о наводном планирању заједничких расистичких акција на предстојећем фудбалском првенству у Немачкој. Наша група има изражен националистички став и окупља људе који искрено воле своју земљу и свој народ. Као такви, расизам никада нисмо подржавали као своју идеологију.

О неонацизму да и не говоримо...

За енглески дневник изјаву је дао извесни Драган Бановић за кога никада нисмо ни чули, а ако се узме у обзир оно што је написано, не остаје нам ништа друго него да претпоставимо да је њихов саговорник измишљена личност. Наша група сматра хрватске навијаче непријатељима, како на навијачкој тако и на националној основи.

Делије Север

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

''Наша група сматра хрватске навијаче непријатељима, како на навијачкој тако и на националној основи.'' - jos tuznije?

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

uopste me nibi iznenadilo

redovno idem na zvezdine utakmice i retko kad vidim neko fashisticko obelezje

ali kad sam bio na grobaima protiv tikvica (trebalo bi da je to poslednja tekma kad je bilo relativno puno navijaca ;) bilo ih je vise od desetak

plus sto sam pre neki dan video klinca koji nosi kacket napred sa onim krstom ne znam tacno kako se zove a sastrane pise partizan to on sam nije mogao da napravi mora da je nesto organizovano

a to sto englezi pisu jedu govna pa kod njh ima vise nacista nego sto mi imamo ljudi u drzavi samo zele da skrenu pogled sa njihovih navijaca i sranja koja ce oni da prave u Nemackoj

narod ce pre da se nalozi na to da iz tamo neke srbije dolaze organizovano nacisti nego na to sto ce englezi da polupaju desetak pabova i jos pedesetak kola na svakoj utakmici

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

''Наша група сматра хрватске навијаче непријатељима, како на навијачкој тако и на националној основи.'' - jos tuznije?
da ako si predhodnih 15 godina ziveo,recimo u bocvani.

kolko sam ja razumeo delije i rvati se ujedinjuju da bi protestvovali zbog velikog broja crnaca u engleskoj reprezentaciji?ahahah:)))))meni ovo uopste nije tuzno:)))))))

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

da ako si predhodnih 15 godina ziveo,recimo u bocvani.

kolko sam ja razumeo delije i rvati se ujedinjuju da bi protestvovali zbog velikog broja crnaca u engleskoj reprezentaciji?ahahah:)))))meni ovo uopste nije tuzno:)))))))

kakvi bolidi strasno !! znaci ja neverujem , ono cela evropa zna da se srbi i hrvati mrze vise od svega a sad se kao ujedinju da bi to radili [:)][:)] :D :D , samo me zanima kom je ovo idiotu palo na pamet

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

''Наша група сматра хрватске навијаче непријатељима, како на навијачкој тако и на националној основи.'' - jos tuznije?

apsolutno se slazem...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jos se dobro zna kakav je stav navijaca zvezde sto se crnih igraca tice.

cak su se delili leci na utakmici protiv rome, kao, "budite pravi navijaci, nemojte vikati tamnoputim igracima u u u.." nesto u tom fazonu...

ma te fore... pusti ti to kad pola tog severa (i juga koji isto ima slichne akcije) i dalje viche "u u u.."

^^da,to je bas pocelo u zadnje vreme da se forsira...

a i uefa kenja...kazne i tako to zbog "nazi" obelezja...

strasno...

Ali Dragan Banovic...osecam da su ubadali imena lol!!!

pa i treba da kazhnjavaju ako pola stadiona viche "u u u.." nekome aludirajutji da je majmun samo na osnovu boje kozhe... ma kakve novchane kazne klubu, snimao bih kamerom sve to i pozatvarao ih da budu nechije bitchies u tvorza. govna

ne znam dal' si svestan koliko je to strashno choveche!

@topic

to shto englezi kenjkaju je jedno... ali sasvim drugo je shto "gde ima dima...". skoro svi drugari su mi delije i dosta njih je u nazi fazonu. ne nose svastike i neka duga obelezhja, nisu skinsi, ne idu na skupove, totalno van svake organizacije... ali "gotive TO". svi se tripuju da su neke patriote i rodoljubi (i svi su VELIKI pravoslavci)... i svi bi mi svirali pijano i kuckali kamen.

Link to comment
Share on other sites

ma te fore... pusti ti to kad pola tog severa (i juga koji isto ima slichne akcije) i dalje viche "u u u.."

pa i treba da kazhnjavaju ako pola stadiona viche "u u u.." nekome aludirajutji da je majmun samo na osnovu boje kozhe... ma kakve novchane kazne klubu, snimao bih kamerom sve to i pozatvarao ih da budu nechije bitchies u tvorza. govna

ne znam dal' si svestan koliko je to strashno choveche!

@topic

to shto englezi kenjkaju je jedno... ali sasvim drugo je shto "gde ima dima...". skoro svi drugari su mi delije i dosta njih je u nazi fazonu. ne nose svastike i neka duga obelezhja, nisu skinsi, ne idu na skupove, totalno van svake organizacije... ali "gotive TO". svi se tripuju da su neke patriote i rodoljubi (i svi su VELIKI pravoslavci)... i svi bi mi svirali pijano i kuckali kamen.

inace nisu nas kaznili zbog vukanja "u u u" nego zbog NACIONALISTICKOG obelezja (ne nacistickog!!!)

inace znam dosta delija i stvarno retko ko podrzava nazi fazon...

ja prvi dosta mrzim to...ima par skinsa sa kojima sam ok,ali kad ih vidim samom pojavom me nerviraju...

isti ti nacisti su klali Srbe u WW2 a oni sad nose njihovo obelezje... [:(]

i to kao "mrzimo cigane i jevreje" koji nista nisu krivi...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

?

aj da predpostavim sta si hteo reci:)a i da se nadovezem

vidim da ovde ima strasnih navijaca:)(najverovatnije i nije vama upuceno),ali meni su navijaci-huligani(uh kako se izrazih:):)nesto najogavnije.ti sto im je npr zvezda zivot,loze na tuce,na tekme idu da navijaju a da ih pitas koji rezultat pojma nemaju.znam ih dosta,99%su blago receno mentoli

i kao da sam omatorio:) svi ovi klinci sto idu na tekme(redovno) su mi takvi

stoga me ne bi cudilo da ima nacista,ali me jos manje cudi sto mrze hrvate

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...