Jump to content

Spiritbreaker aka. Barathrum


NoName-CZ

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heroj je tu i tamo zanimljiv za igru ali realno sam ne mozes nista...reci mi samo vs koga si ti to nabio te iteme?99.9% vs nekih kretena,a vs njega ko sto je vec receno bilo kakav disable(vecina heroja ima neke svoje sto je uglavnom dovoljno) dal ces vetar dal ces da ga nukujes nije ni bitno. heroj je kita ma u ko0m delu partije,samo ga ne treba ostavljati samog.

Link to comment
Share on other sites

heroj je tu i tamo zanimljiv za igru ali realno sam ne mozes nista

Hmmm ... Mislish sam 1 v 1 , ili kada ide 2 v 2 i 3 v 3 ? Ako mislish na 1 v 1 , tu si se grdno zajebao , jer kojeg god heroja da bije , on bukvalno ne izlazi iz stuna ! Josh kada nabaci S & Y , gg ... I ona 2 heart - a sam samo naveo kao primer ...

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

Znate kako mi igramo s njim? Midash, sam u lajni do 11. levela, i onda krece da huntuje, pravi s&y, nogicu ili boots of travel, pa kad jos napravi bashera, pickolom! :) Ona aura mu daje bonus damage, i to pravi pre nego sto zamahne, a kad ubije nekog tako (znaci ne udarcem, kandilom, nego zbog aure), Micko se napali, kaze: "Ubio sam ga stomakom!", mi patos! :) To mu je sad zanimljivije nego sidro od mornara!

heroj nije nishta specijalno jel nema nishta kljuchno za kraj partije .. dobar je jedino u mid gejmu kad se love heroji kada krenu organizovani pushevi nema shta da radi .. sve u svemu lik je vreca za udaranje jel mu ni prirodni dmg nije neki ..

Bas sam razmisljao... Kazu ljudi da naix ne valja zato sto mu je mali prirodni dmg.... Znaci ima 50 dmg-a umesto 70. sta ti to znaci kasnije? Kad napravis mkb i burizu, ako ti bas nedostaje 20 dmg-a, onda stvarno!

A dobar je i kasnije (protiv malo losijih ekipa) kad gurnete, a neko ostane napolju, pa mu pop skoci na glavu, pocne da ga krlja kandilom... Taj je ugasio, pa makar nemali vise ni jedan disable u timu...

Edited by I7APTI/I3AH
images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Red, ne prosipaj pamet vishe sa tim koj-sve-moze-da-ga-sabije, ako navata _bilo kog_ heroja, a da u svom invu ima +atck speed i 1 basher, taj heroj, ko god on bio nece izaci is iz stuna do svoje smrti, bash kao i kad slardar ili void nabace bashere, jednostavno predugo te drze u ne svesti!

Link to comment
Share on other sites

Bas sam razmisljao... Kazu ljudi da naix ne valja zato sto mu je mali prirodni dmg.... Znaci ima 50 dmg-a umesto 70. sta ti to znaci kasnije? Kad napravis mkb i burizu, ako ti bas nedostaje 20 dmg-a, onda stvarno!

kao prvo ne moze da se poredi sa naixom jel on ima i vampiric i povecanu brzinu udaranja i ono zeleno shto mislim da nanosi josh neki mali dmg dodatno tako da time vishe nego dovoljno nadoknadjuje svoj mali prirodni dmg .. dodushe i spirit ima bash koji nanosi 240 (mislim) dmg al nije ni za poredjenje

kad se govori o prirodnom dmgu misli se bez opreme jel ako neki heroj ima veci prirodni dmg sa istom opremom ce nanositi vishe dmg kaj ne ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E a znate li vi da grancica presudjuje partiju ;) Ma...Sb je ok heroj,NIKAKO za turnir partije!!!!Jedino za zez partije tipa:"E sad cu da vas onadzujem jer ste svi uzeli agi heroje pa imate malo helfa,znaci zaletecu se pa ulti i kraaaj!!" Generalno SB-sucks i nije preterani imba,moze da se counteruje... ;)

Link to comment
Share on other sites

kao prvo ne moze da se poredi sa naixom jel on ima i vampiric i povecanu brzinu udaranja i ono zeleno shto mislim da nanosi josh neki mali dmg dodatno tako da time vishe nego dovoljno nadoknadjuje svoj mali prirodni dmg .. dodushe i spirit ima bash koji nanosi 240 (mislim) dmg al nije ni za poredjenje

kad se govori o prirodnom dmgu misli se bez opreme jel ako neki heroj ima veci prirodni dmg sa istom opremom ce nanositi vishe dmg kaj ne ?

Sve je to lepo, nismo ni ti ni ja debili pa da mislimo da je bolje imati mali base dmg, ali ja hocu da kazem da base dmg nije previse bitan za tvoju snagu. Npr, bloodseeker ima jako veliki dmg (i bez one magije sto silencuje), ali sta mu to vredi, kad ne sme ni da pridje npr juggeru, koji i nema bas neki base dmg.... Takodje sam hteo da kazem da u late game-u tih 20 dmg-a bas ne znace previse....

BTW, to zeleno se ne uzima zbog dmg-a... cini mi se da je zanemarljivo....

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Sve je to lepo, nismo ni ti ni ja debili pa da mislimo da je bolje imati mali base dmg, ali ja hocu da kazem da base dmg nije previse bitan za tvoju snagu. Npr, bloodseeker ima jako veliki dmg (i bez one magije sto silencuje), ali sta mu to vredi, kad ne sme ni da pridje npr juggeru, koji i nema bas neki base dmg.... Takodje sam hteo da kazem da u late game-u tih 20 dmg-a bas ne znace previse....

BTW, to zeleno se ne uzima zbog dmg-a... cini mi se da je zanemarljivo....

pa sve zavisi od toga koja ti je uloga u timu .. ako si dmg dealer svaki poen ti je bitan zar ne ?

shto se tiche juggera, on na 25lvl go ima 112 - 116 dmg (speed 0.9) , a blood

115 - 121 dmg (speed 0.91) .. shto znachi da su skoro izjednacheni po dmgu .. i ne vidim zashto ovaj ne bi mogao da mu pridje u goloj situaciji bez spelova jel o tome prichamo ..

znam da se zeleno ne uzima zbog dmga al nanosi 10dmg na 4lvl .. rekao sam malo .. mada sobzirom na mali base dmg i na njegovu povecanu brzinu 3com to i nije tako zanemarljivo

ovo su ipak sitna crevca shto i nije toliko bitno u team gejmu naravno i sve zavisi od partije do partije i od igracha do igracha :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa sve zavisi od toga koja ti je uloga u timu .. ako si dmg dealer svaki poen ti je bitan zar ne ?

shto se tiche juggera, on na 25lvl go ima 112 - 116 dmg (speed 0.9) , a blood 

115 - 121 dmg (speed 0.91) .. shto znachi da su skoro izjednacheni po dmgu .. i ne vidim zashto ovaj ne bi mogao da mu pridje u goloj situaciji bez spelova jel o tome prichamo ..

znam da se zeleno ne uzima zbog dmga al nanosi 10dmg na 4lvl .. rekao sam malo .. mada sobzirom na mali base dmg i na njegovu povecanu brzinu 3com to i nije tako zanemarljivo

ovo su ipak sitna crevca shto i nije toliko bitno u team gejmu naravno i sve zavisi od partije do partije i od igracha do igracha :)

Dao sam primer juggera, nisam bio siguran za njegov dmg.... Ako ces bez spellova, jugger ima crit, pa je jaci, ako ces sa spellovima, jugger ima omni, pa je jaci.... Zajebano je ako ovaj divljak prezivi omni, pa pocne sa +80% dmg-a da krlja, ali... Sta ja znam, ne palim se ja previse na taj base dmg....

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

SB je dobar heroj AKKO se budzi kao prvi hanter u timu (sam u lajni, midas, i da je veci 2 lvl od svih) i treba da se sa njim partija zavrsi (na takav nacin) do sredine ili malo posle sredine...Spellcaster je dokazao to, nismo mu nista mogli ma koliko bio glup igrac. Naravno mozda nije za turnir, ali ako se jako dobro odigra sa njim moze da bude prilicno zajebat...

@Combi lol, moj prvi post [8D]

Link to comment
Share on other sites

Dao sam primer juggera, nisam bio siguran za njegov dmg.... Ako ces bez spellova, jugger ima crit, pa je jaci, ako ces sa spellovima, jugger ima omni, pa je jaci.... Zajebano je ako ovaj divljak prezivi omni, pa pocne sa +80% dmg-a da krlja, ali... Sta ja znam, ne palim se ja previse na taj base dmg....

malo sam se pogreshno izrazio mislio sam na bilo koji ability .. po meni je i crit spell tj ability .. mislio sam samo na gole bez ikakvog kliktanja ..

uglavnom razumeo si nadam se poentu sad shto se mozda ne slazesh to je druga pricha =)

e juce sam igrao na netu lik se sa breakerom prenabudzio jedva smo dobili partju heroj je bre zaejeban samo u pocetku je slab i tu ga teba gaziti

svaki heroj kad se nabudzi je zajeban .. to nishta ne govori

Inace ne citajte maudove postove, jes moderator al je rupa za dotu.

Spiritbreaker je ok heroj.

a kad smo mi to igrali pa da znash dal sam ili jesam =) ocesh 1vs1 da ti objasnim neke stvari [roflmao]

i show some rispect u dirty old man ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa igrali smo??

ti laki figl doca i jos jedan ... protiv mene yode jelene i jos nas par...

jel igras ti na bnetu bre?

ebote gde se seti toga .. to je bilo pre hrista =) ni ne secam se shta je tada bilo

ma nikako da se smilujem i odem da pazarim original .. lenjivac :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovako nisam procitao sve odgovore ali svoje zaklucke dacu ovako

Mislim sto se tice toga da on ne stigne do farmovanja time sto ce te ga harasovati je smesno...

Zasto? Svaki i malo pametni igrati ce cekati da creepovi pridju kod kule i pokupiti ako moze po koji frag... "Vodice" pomazu dosta protiv int-a...

Nije bitno stvar je u tome da ako je dobar igrac sa njime neminovno ce se razviti... Neko je pokusao reci stuneri protiv njega... Moze ok ali glavna stvar kod Barathruma ej to da on skida prosecno 1500 helta samo sa prvom i zadnjom magijom i naravno usputni udarci, a naravno sto je bitna stvar da se njegovi skilovi tesko zaustavljaju

U svakom slucaju njegov empowering haste i S&Y su ubitacni u kombinaciji...

dal je heroj imba neznam, mozda malo za strength heroja...

irc.dota-allstars.com chanell #dota-allstars

- Official Dota Allstars IRC server (officaly on from 20.1.2006.)

nL Dota IRC operator

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...