Jump to content

Spiritbreaker aka. Barathrum


NoName-CZ

Recommended Posts

Pa dobro , ovako ... Gledao sam mnoge partije ( i igrao ) protiv Spiritbreaker - a , i zalkjucio sam da je imba ... Nista ga ne moze zaustaviti ako se nabudzi ... Takodje , u La gledam kako pro igraci igraju protiv Barathrum - a , ali gube ... Dzabe sve ... Jedino neki gang ... Sta vi mislite , sta raditi protiv njega ( tema celog thread - a ) ?

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igrao sam sa Bountyjem protiv Spiritbreakera, imao je divine i jos stosta, ne secam se tacno, ali imao je jedno 12000 u inventaru. Igrao sam kao fighter, ne kao hunter (to znaci midash i mass farm). Treads, midash, s&y, mkb. Ne pipne me. Jedino je mogao da mi pobegne, i to ako ga ne maimujem, ne mogu ni sa trackom da ga stignem.

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Heroj je mnogo imba

jedino ako ga na pocetku partije sprecite da kripuje

  [:D]  [:D]  [:D]  [:D]  [:D]  [xx(]

Kada napravi S & Y racunaj izgubljena partija ... Mada o5 , po meni mnogo dobar heroj ... A koji heroj bi ga bash onako do jaja sjebao u 1 v 1 ?

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

Kada napravi S & Y racunaj izgubljena partija ... Mada o5 , po meni mnogo dobar heroj ... A koji heroj bi ga bash onako do jaja sjebao u 1 v 1 ?

Npr na pocetku lich jer moze tolko da ga sabija da ovoj bude otprilike 2 do 3 lvl manji od njega a da o kripovanju samo sanja

a posle neki str sa dosta hp-a stun i udri

[:D][:D][:D][:D][:D][xx(]

vfdsdas0gs.png

dotica1tj.png

Link to comment
Share on other sites

silencer?sabija i spirita i svena ko mentole,jos ne dao bog neki drugi silence pored(rangerka,krobelus)

Pa ne znam nesto , jer Silencer moze da mu bapne curse ali ono , mana se izregenerishe ... Dok kada mu Spirit pridje , do qrca i ulti i Curse i sve ... :D:D:D

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

heroj nije nishta specijalno jel nema nishta kljuchno za kraj partije .. dobar je jedino u mid gejmu kad se love heroji kada krenu organizovani pushevi nema shta da radi .. sve u svemu lik je vreca za udaranje jel mu ni prirodni dmg nije neki ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...