Jump to content

Nove "zmije" iz Adidasa


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt gledam tekmu pre neki dan, african cup, ne znam ko je igrao tachno, ali i na jednoj i na drugoj klupi svi igrachi bosi, tek kad padne zamena lik oblachi kopachke =))) kuku =))

kapiram da se ovo savija i da je vitko uprkos tome sto izgleda kao plastika,ali mi nije jasno kako noga u ovome dishe tokom 90 minuta trcanja.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, esam ja lud ili corav, ili je u unutrasnjem delu kopacke jasno izrazen shav

po kojem se vidi da je to koza... Sumnjam da bi takve tike pravili od plastike...

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

jeste da lepo izgledaju ali kako je igrati u njima znate osecaj i te stvari a ove neke lakovane kao sandal cipelice . zasto zidan od pocetka karijere nosi samo predatorke zamislite se?

Ali pak nema sumnje da ce ih bekam sigurno nositi kad vec nezna da igra makar da lepo izgleda

Link to comment
Share on other sites

Nemojte uopste da vas zavarava to sto izgledaju ko lakovane,nosio sam ja Nike R9 koje isto izgledaju fensi,najlakse kope dosad i tako to,jednostavno dobra kopacka je dobra kopacka,samo sto nekom vise odgovara ova,nekom ona...i tako...inace ja najvise preferiram ove

www.12ma.cn/pic/20040905/Predator_old_5.jpg

a one sto je Igz spomenuo,njih nije Bekam nosio,trenutno ih furaju Roben,Sise i jos neki,i opasno se razmisljam da trazim od kluba ove kope ili opet ove bele koje znam da su proverene :)))

ovaj model je izuzetno lep,mada se meni najvise svidja u svetlo sivoj varijanti,kope su mega,nosio sam ih jednom,pozajmio mi ortak da probam...

http://www.soccerroom.trendroom.de/222.jpg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...