Jump to content

Bilboard


Recommended Posts

izlizano mi je to totalno sa bilbordom, a i mnogo kesha izadje (ne kazem ovo u smislu da ona ne vredi toliko nego moze se taj kesh konstruktivnije potroshiti) .. definitivno ova spuletova ideja (ili neka tako slichna) ce ostaviti vishe efekta jel si ti ukljuchen u celu prichu tj iscimao si se da joj priredish to .. dok si za bilbord samo otishao u agenciju i pljunuo pare ..

a kako ja da se pomitim sa devojkom? ajde neki romanticni predlog :D

lupi joj par shamara i reci "ili ce nam zivot biti cvece ili tebe biti nece" [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mame su skotovi ....;)

c c c... hvala na komplimentu :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Evo mi smo upravo izasli u susret jednom takvom zahtevu i za 10k smo mu odradili pripremu i stajace 15 dana ma mestu koje je odabrao (Vrsac)...nije frka odradicu ti ja pripremu i poslati na stampanje samo ako zavrsis deal ;)

Jel neki gimnazijski retard u pitanju ili...ili DA!!!

Dobio sam zlu ideju! Muhuhuaahahaha...

Zvacu te da mi kazes datum postavljanja ako nije tajna!

Link to comment
Share on other sites

Zelim da cestitam devojci 18. preko bilborda (ako cena nije enornmno visoka) pa me zanima sve sto znate vezano za to,ako je neko od vas vec radio isto.

Metni joj kobaju.

Kostace te 30 dinara za kurton, a i ako je veliki, i ako je mali, iznenadice se vise nego bilbordom :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

romanticne duse,kako naci ruzine latice u nekoj vecoj kolicini,recimo,dovoljnoj da se prospe po krevetu? [:D] [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...