Jump to content

Zene..


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mjau... pochinjem da te obozhavam! :DDDDDDDDDDD [roflamo]

Ma ja mislim da je to silovanje zhena> lik mogutje jer su vetjina skandinavki ko tri trokrilna ormana... i mushkarcima sigurno nije prijatno... :D

ali i dalje ne verujem u demokratiju...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

glupost, koliko ja znam, prica je da se ortak probudio na nekoj zurci i izvalio da mu neka chaveza fafa batinu. Ja bih se pravio da spavam, a kad bih svrsio gistro bih se iznenadjen probudio i tuzio bih je. Nije joj to tata kupio da moze da se igra kad hoce. Ja imam i osecanja!

A volim i dobru duvku dodushe ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Moju ortakinju je decko posle 3 meseca pitao da se kresnu i ona nije htela, pa ju je on zabo i pokusao da je siluje ali je pobegla...

To je bilo pre 4 dana pa je potraga za njim da mu slomimo glavu jos uvek u toku!

ma polako djechache :D

znam ja te "fine, patrijarhalno vaspitane" devojchice iz nasheg kraja pa me ne bi chudilo da j posredi neka obmana, ali opet... ne poznajem tu tvoju drugaricu pa ne mogu da sudim! [:D]

inache shto se topica tiche, kruko je sve rekao... nije nasha pendula igrachka, i mi smo krhka, osetljiva bitja koja samo trazhe zagrljaj.... i kad kazhemo NE to znachi NE. [V]

edit: migsolino, editovao sam !

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

nije ovo glup topic i nije text iz blica chisto za popunjavanje prostora nastrani.

najbolji dokaz je mjau koja psuje kao isqsni taxista. kao shto vidite - pochelo je i kod nas.

kush tamo :)

naravno da psujem...kad na onom fakultetu nema ni jedan (mozda jedn do dva, tri... [:D] ) pravi muskarac, pa da opsuje ko covek...nego moramo mi jadne i fine [:p]

kapica.

hmmmm...

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

kush tamo :)

naravno da psujem...kad na onom fakultetu nema ni jedan (mozda jedn do dva, tri... [:D] ) pravi muskarac, pa da opsuje ko covek...nego moramo mi jadne i fine  [:p]

hmmmm...

leni ti je posvetio jednu pesmu: "mr. cab driver..." :)))

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

kad na onom fakultetu nema ni jedan (mozda jedn do dva, tri... [:D] ) pravi muskarac, pa da opsuje ko covek...

o boze, ne skrnavi prave mushkarce... psuju "bshhh", to je odlika primitivne osobe, koja nema self kontrol... (na cemu cu morati licno da proradim)

*ne nisu popovi i nisam houmousekshualno opredeljen... [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...