Jump to content

Zene..


Recommended Posts

Naime,jos jedna tema koja ne vodi nikuda,al na kraju krajeva:

thats what this foum is all about

Znaci citam novine,kad tamo clanak o silovanjima,gledao sam film AHX,pa znam sta se radi po zatvorima pod tusevima,nisam bio iznenadjen cinjenicom da je br. silovanja po zatvorima veci nego napolju.Citam dalje,silovanje zena,strasno,al i na to sam nazalost navikao da citam u novinama.Citam dalje,kad ono zene silovale muskarca,naime u Helsinkiju se desilo da su 3 zene odvezle 1 muskarca u hoteli tamo ga silovale!!!

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wow,poenta topica je da su zene otisle u qrac,pa siluju muskarce,sto je do jaja cudno,kao i cinjenica da su silovani muskarci (bar kako novine kazu) imali opasne traume od ovakvog ''uzasnog'' iskustva.S obzirom da se sve dogadja u Evropi i Americi valjda sam hteo da istaknem da je nas narod ipak donekle normalan!!!

ne mogu da verujem da sam ovo napisao

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

Wow,poenta topica je da su zene otisle u qrac,pa siluju muskarce,sto je do jaja cudno,kao i cinjenica da su silovani muskarci (bar kako novine kazu) imali opasne traume od ovakvog ''uzasnog'' iskustva.S obzirom da se sve dogadja u Evropi i Americi valjda sam hteo da istaknem da je nas narod ipak donekle normalan!!!

ne mogu da verujem da sam ovo napisao

Pazi i meni je jako tesko da iskapiram uslove u kojima se desava to da zene siluju muskarce, al opet :

1. zene otisle u kurac? ne kapiram ovaj deo najbolje ...

2. stoji da ja ne mogu da zamislim da se to desi kod nas, ali ne bih bas rekao da to ima mnogo veze s normalnoscu

3. skroz je logicno da neko koga su zene silovale ima traumatska iskustva.. mislim i kad te neko prebije to je traumatsko iskustvo kao i svaki oblik nasilja i moze da ostavi posledice na psihu (ono npr. ako ne mozes da se odbranis od zene to bi sigurno uticalo na samopouzdanje i vise nego da te prebije lik). nije da je u musko->zenskom silovanju ista drugacije kako ja kapiram, posto ni sam sex nije traumaticno iskustvo za zenu, vec to sto je prisiljena...

Link to comment
Share on other sites

znam za pricu da je medicinska sestra "silovala" lika koji bio u gispanoj kadi jer je povredio kicmu , i on je posle tuzio :)))

Ali je pre tuzbe cutao i kresao...boli ga kurac i kres i kes [:D] .

Jedino ako je ta medicinska sestra neka raspala mlohava baba...mada bolje i nije mogao da nadje u toj kadici...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...