Jump to content

Veterinar


Recommended Posts

Jel' zna neko nekog dobrog veterinara kog' bi mogao da mi preporuci? Kao sto neki mozda znaju, imam zeca gajbi vec nekoliko godina, a u zadnjih par meseci mu se abnormalno uvecalo jedno jaje, i ima neko deformisano ispucenje na njemu, verovano je neki tumor, pa bih da ga nosim negde da pogleadju. Tnx :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ugao Cara Urosha i Zmaja od Nocaja, tu sam ja par puta nosio sa shvecom moje machke, i stvarno su ljudi super.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da nemas mozda fontele ili ime ordinacije?

procicu vecheras tuda kad krenem napolje,pa cu da zapisem tachnu adresu i ime, ako nemaju fontele na reklami

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu da ti preporuchim "porodicnog veterinara" kod kojeg sam vodio kuche, i ljudi su stvarno odlicni, cak je bio i na operaciji tamo i sve je proslo ok, a to vec nije stvar za zezanje (imao je neku frku sa repom). Istog tog sam posle preporuchio ortaku 'de su mu psu vadili kamen iz creva koji je progutao, tako da imaju dobar saldo.

Sad naravno "ko za inat" ne mogu da pronadjem vizit kartu jer nemam psa vec par godina pa sam i zaboravio na njih, ali se nalaze u Maksima Gorkog, odma' malo ka Kalenitj pijaci od coska te ulice sa 14. Decembra, znaci bas se lako nalazi, ali svakako cu videti da ti iskopam fon da mozhes da ih zoves i vidis sta i kako, osim ako ne zavrsis ovo kod Hajlija.

Alternativa veterinarima i privatnicima ti je naravno uvek veterinarski zavod, on ti je kod karadjordjevog parka, kad krenes ka autokomandi sa desne strane posle one bolnice za tropske bolesti (valjda) a pre fakulteta, tu se obicno psi vode na "cepljenje" ali i ostale stvari tu mogu da se radU a procices jeftinije ako treba neka intervencija jer je drzhavna ustanova u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Veterinarska ambulanta "Beovet", 064/1101-222 prekoputa galerije fresaka, Cara Urosha, ne znam tachan broj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

...sta drugo jel ako ga ustrois vise nije isti crce ti za mesec dva

to mozhda ako ga sam kastrirash, onda mozhda i crkne za mesec dva, ja chuvam machora sa vremena na vreme koji ima vetj sedam godina (kastriran ofkors) i razlika je shto kastriran nikad ne zapishava po kutji (obelezhavanje teritorije), lenj u pm (kao garfild) i zna da se udebeli

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Jel' zna neko nekog dobrog veterinara kog' bi mogao da mi preporuci? Kao sto neki mozda znaju, imam zeca gajbi vec nekoliko godina, a u zadnjih par meseci mu se abnormalno uvecalo jedno jaje, i ima neko deformisano ispucenje na njemu, verovano je neki tumor, pa bih da ga nosim negde da pogleadju. Tnx :/

odgledaj film "Van Wilder" aka "Partymaniak" i mozda nadjes resenje za ovaj problem [:p]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

lol :)

pazi ovo :

krenuo da cistim akvarijum pred polazak na more,stavio regularno ribice u casu neku krenuo da ga cistim i ocistim ga...sija se !!! i vracam se sa mora i izvalim da nema ribica... ... .. . .naso sam ih mrtve u casi,zaboravio sam da ih vratim nazad po zavrsetku pranja :)))))

jbg,shit happens :D

sta ti je bilo sa zecom,jel citav?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...