Jump to content

vasa profesija


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veshtac po zanimanju ,chitam sudbinu i skidam crnu magiju ...

Kolega znachi... :o)

@topic Bespotrebno izgubila 4 godine u trgovachkoj... Upisala filoloshki, ispodavala neke ispite, ali mi bio smor da se cimam dalje, pa mi je ostalo "par" komada do kraja koje mozda dam jednog dana...

Trenutno radim u igraoni, dok sa jednim od kucnih patuljaka skupljam pare da krenemo nas "biznis" (wireless ili igraona, videcemo)....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ako zavrshim arhitekturu

tj ako upisem 4(master godinu)

trebalo bi da

probam da

upisem

Likovnu akademiju.

medjutim ne'am pojma.

sve u svemu mix

Frank Garry

und

Olje Ivanicki

^_^

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Srednja shkola - vazduhoplovni saobracajni tehnichar

Visha shkola - dip. ekonomista

Poslovi na kojima sam radio - dtp dizajner, 3D i video dizajner, marketing menadzer, mediaplaner, PR menadzer, art direktor, tehnichki direktor i content direktor.

Trenutno zvanje - Content direktor

Opis posla - sve shto je vezano za produkciju audio-vizuelnog materijala na modernim nosiocima reklame [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ostao mi je jos koji mesec da zavrsim gimnaziju,pa verovatno palim na pravo ili neke politicke nauke[;)]

to mi se uvek svidjalo,a i jedan od najvaznijih uzroka bio je i test profesionalne orijentacije na kojem mi je izbila najvisa opredeljenost za pravo i politicke nauke,a posto mi je keva pravnik , cale ceo zivot isto pravo i politika odlucio sam i ja da krenem njihovim putem [:p]

naravno kasnije bih voleo da zavrsim to isto pravo , otvorim neku advokatsku kucu,agenciju i krenem da stvaram ili krenem caletovim putem i bacim se u te politicke vode [:D]

naravno ovo je za mene neka zadovoljavajuca verzija moje buducnosti koja vodi putem jaceg otpora,a naravno tu je i ona alternativa.tj laksi otpor tipa upisi mendzment ( mozda industrijski,jer sam cuo a i video kakav je to fax) i onda trazi negde posao ili pali u inostranstvo [:)]

i naravno nezaobilazna verzija , koju fura moj stariji brat : privatni fax BK , a kasnije cemo se snaci [:p] verovatno inostranstvo [;)]

fml

Link to comment
Share on other sites

srednja elektrotehnicka u pragu, posle toga - ekonomski faks: informatika i primena informatike u industriskoj politici, posle toga - ololol imas dinar e?!?

posao-> it security admin (for ibm outsourcing)

realno nemam profesiju, mozda cu je dobiti kad zavrsim faks ... pa cu onda da editujem ;p

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Trenutno na prekretnici, gledam da li cu morati PONOVO da idem 2 godine u srednju shkolu, ili cu nekako zajebati ove francuze da mi daju diplomu .. Jebem ti birokratsku drzhavu [:)]

Ako uspem da izvuchem diplomu, palim na shkolovanje za pilota u vrshac.

Na leto idem tamo da vidim lezhi li mi to, pa ako ne, gledacu da zapucam na neki fax .. 'Teo sam na Sorbonu, ali kazhu da je mnogo zajebana, da se 60% ljudi iz prve ne nadje u drugoj .. Pa se premishljam ..

Link to comment
Share on other sites

Trenutno na prekretnici, gledam da li cu morati PONOVO da idem 2 godine u srednju shkolu, ili cu nekako zajebati ove francuze da mi daju diplomu .. Jebem ti birokratsku drzhavu  [:)]

Ako uspem da izvuchem diplomu, palim na shkolovanje za pilota u vrshac.

Na leto idem tamo da vidim lezhi li mi to, pa ako ne, gledacu da zapucam na neki fax .. 'Teo sam na Sorbonu, ali kazhu da je mnogo zajebana, da se 60% ljudi iz prve ne nadje u drugoj .. Pa se premishljam ..

Dodji kod chiche :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...