Jump to content

Da se dogovorimo par stvari


exile

Recommended Posts

E ovako, primetio sam da se u poslednjih par nedelja/meseci chak, dosta novih topica stvorilo u vezi sa wow-om, i to je sve kul, ali su topici uglavnom sledeceg tipa:

"WOW DO JAJA IGRAM GA CEO DAN I TO MORAM PODELITI SA SVIMA VAMA A STA VI MISLITE O TOME"

ili

"PALADIN SRANJE JE***** ** ** ****** ******** **** ON I NJEGOV SHIELD MRZIM GA HORDA FTW LOLOLOLO A STA VI MISLITE O TOME"

ili

"MOJ ORTAK OD MAMINE DRUGARICE KAZE DA JE TO TAKO BILO A STA AKO NIJE"(i naravno odmah se svi pobijete oko toga chiji je orkovski penis veci i zasto shaman nije tako lep ko sto bi trebao da bude i tako ta retardirana raspravljanja)

Ovaj deo pocinje da bude gori od CS dela koji je drzao ubedljivo prvo mesto do skoro!!!

Svaki novi ko dodje ovde preko nekog druga,ili sam naleti, uvek mora da otvara nov topic da iznese svoje odushevljenje igrom i kako je jebote on ubio onog zeca tamo u igri i sav je presrecan.

Kapiram ja da ste svi odushevljeni, ali molim vas bez emocija takvih vise.

Jedine pamente komentare,objashnjenja, iliti koliko toliko normalnije postove sam video od Mohicana, Tarabasha, Ramireza,Coll-a (s' vremena na vreme kad se stvori) i eventualno jos neko da kaze nesto pametno, ostalo je sve na foru "WOW LOL OmG PALADIN SRANJE JOJ OMG LOL O RLY HAHA PRODAO SI LIKA N00B"...

Od sad , pa nadalje , i ubuduce:

- Necu da vidim nikakve takve topice, tog tipa

- Sve topice tog tipa koje sam naveo gore ce biti momentalno brisani

- Svi kratki nepotrebni komentari, svako budzenje postova bice sankcionisano

- Sva prepucavanja EVE vs WOW ce biti brisana na ovom delu foruma, za to imate onaj drugi (mmorpgs deo) , pa se tamo raspravljajte o tome do mile volje, pwnovacemo jedno drugog dokle god nas Lucky ne pobanuje sve

- Necu dozvoliti vise topice tipa "JEBENI LOLADIN OMG LOL" (znam da stalno spominjem paladina, al' on je uvek zrtva).

Bice dozvoljeno

- Oglas da neko prodaje/kupuje wow (iako ima mali oglasi, ali ipak ljudi ovde vise gledaju to)

- Slike nekih novih itema, oruzija i raspravljanje o istim

- Eventualno neko zezanje je isto ok, ali bez preterivanja naravno, meni se licno pwnovanje mage-a sa vodom bas svidja :)

Da bi sprecili onakvi topici da nichu ubuduce, dajte neka svako ko zna nesto nek napishe FAQ o odredjenim stvarima, recimo ko sto je Tarabash napisao o tome kako popraviti performanse ingame! Skroz dobar post, takvi nam trebaju.

Na primer, nek neko napise recimo topic tipa:"Paladin je takav zato sto:" i onda svi argumenti, i da zauvek stavimo tachku na sve te rasprave.

Ovo sve radim da se ne bi pretvorilo u fazon ko na CS delu "KALASH PROTIV SNAJPERA" ili "KALASH VS M4 STA JE BOLJE A STA VI MISLITE" i tako to.

To je sve sto mogu da se setim, naravno dodavacu jos cim mi jos nesto padne na pamet, ali to je generalno to.

Pripremite se za masovno brisanje.

E da i orly sove su za sad dozvoljene, dok su jos trendy jelte :)

Link to comment
Share on other sites

Exile iskuliraj malo. ima ovaj deo foruma svoj smek i svoju stranu koju obicni useri ne mogu da skapiraju i uvek u nekim prepucavanjima se nadju biseri (tarabica ownuje ;) i mlohi :p

elem treba malo smiriti ali mojne sad da ostanu 3 topica suvoparna posto to imas svuda na netu wow related.

znaci cistimo zajedno posto smo jel tim ali ne sad bas bas sve :)

i obrisi i ovo pa me posalji u kukuruz pa cemo na pm da se rascistimo :) pis

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

- Sva prepucavanja EVE vs WOW ce biti brisana na ovom delu foruma, za to imate onaj drugi (mmorpgs deo) , pa se tamo raspravljajte o tome do mile volje, pwnovacemo jedno drugog dokle god nas Lucky ne pobanuje sve

ili bolje nemojte [;)]

Link to comment
Share on other sites

Exile iskuliraj malo. ima ovaj deo foruma svoj smek i svoju stranu koju obicni useri ne mogu da skapiraju i uvek u nekim prepucavanjima se nadju biseri (tarabica ownuje ;) i mlohi :p

elem treba malo smiriti ali mojne sad da ostanu 3 topica suvoparna posto to imas svuda na netu wow related.

znaci cistimo zajedno posto smo jel tim ali ne sad bas bas sve :)

i obrisi i ovo pa me posalji u kukuruz pa cemo na pm da se rascistimo :) pis

Ajde, al' samo zato sto si Alen :*

Link to comment
Share on other sites

Exile ti mora da si Paladin, ako to uradite sto si napisao ostace vas 5 i mozete da se dopisujete preko postova.btw gde nadje da su Mohijevi postovi normalni,posto vec sedis na kukuruzu procitaj ih malo bolje,i ako opet nadjes da su normalniji od ostalih onda ti diajgnoziram neizlecivi paladinis.Ovaj forum sacinjavaju ljudi koji dolaze na njega a ne 10 ak moderatora to bi trebao da znas,bolje napravi sebi jedan forum pa se zanimaj i pisi o cvecu.Ako obrises ovo samo ces dokazati moje reci.

Nobody is perfect i am nobody.

Link to comment
Share on other sites

ovaj post je primer zasto je ovaj deo foruma postao retardiran

ti si kaunterash ti si doshao sa kaunter foruma ti si bio bezobrazan i bezobzzrian i tebe nisu banovali na vreme ...

zato je takav kakav je ... a sobzirom da si ti tu i nije losh uopste ... postoje ljudi sa kojima mozes da diskutujesh i razgovarash i josh uvek su u vecini ... hvala bogu

edit :

I da ne bi da bacam hejt po bilo kome ko nije previshe kiligorast ali kao sto rekoh sa ljudima ovde moze da se diskutuje , medjutim postovi tipa treba mi igra etc kako da ukljucim komp i babi operem gace sve vishe zatrpavaju forum ... nije da mi smeta ali mzda bi tu trebalo organizovati neki podforum podforuma ili tako nesto da se tu stvaljaju postovi i topici o preprodaji / kupovini razmeni ili sta god u vezi wowa i njemu srodnih stvari .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Exile ti mora da si Paladin, ako to uradite sto si napisao ostace vas 5 i mozete da se dopisujete preko postova.btw gde nadje da su Mohijevi postovi normalni,posto vec sedis na kukuruzu procitaj ih malo bolje,i ako opet nadjes da su normalniji od ostalih onda  ti diajgnoziram neizlecivi paladinis.Ovaj forum sacinjavaju ljudi koji dolaze na njega a ne 10 ak moderatora to bi trebao da znas,bolje napravi sebi jedan forum pa se zanimaj i pisi o cvecu.Ako obrises ovo samo ces dokazati moje reci.

Nubije ja ne igram wow uopste vise, tako da to nema veze sa paladinima. Ja sam dao njih kao primer bez veze.

Mohijevi postovi jesu normalniji dosta od vecine, to sto sad ti imas komplekse od njega i smatrash da bi ja sad trebao da poredim svachije postove to me ne interesuje, sam nadji kako to da suzbijesh.

Sto se tiche brisanja tvog posta, necu, samo cu da te banujem [:D]

Link to comment
Share on other sites

ovaj post je primer zasto je ovaj deo foruma postao retardiran

Apsolutno se slazem.SS oladi malo bre.Jedno je kada ga flejmujes kada kaze ili uradi nesto glupo ali poceo si kao onaj Rimljanin, cije mi ime sada izmice, da govoris "Kartaginu treba razoriti" na kraju svakog govora.

Uostalom ko si ti da nekoga zoves redardom?Treba li da te podsetim na pravilnik foruma?

Dobro ne volis killyja, pa sta?Da li to treba da vidimo i mi ostali u SVAKOM threadu koji se pojavi?Ingame si ga ignore pa zasto to ne mozes da uradis i ovde?

Link to comment
Share on other sites

E ovako, primetio sam da se u poslednjih par nedelja/meseci chak, dosta novih topica stvorilo u vezi sa wow-om, i to je sve kul, ali su topici uglavnom sledeceg tipa:

"WOW DO JAJA IGRAM GA CEO DAN I TO MORAM PODELITI SA SVIMA VAMA A STA VI MISLITE O TOME"

ili

"PALADIN SRANJE JE***** ** ** ****** ******** **** ON I NJEGOV SHIELD MRZIM GA HORDA FTW LOLOLOLO A STA VI MISLITE O TOME"

ili

"MOJ ORTAK OD MAMINE DRUGARICE KAZE DA JE TO TAKO BILO A STA AKO NIJE"(i naravno odmah se svi pobijete oko toga chiji je orkovski penis veci i zasto shaman nije tako lep ko sto bi trebao da bude i tako ta retardirana raspravljanja)

Ovaj deo pocinje da bude gori od CS dela koji je drzao ubedljivo prvo mesto do skoro!!!

Svaki novi ko dodje ovde preko nekog druga,ili sam naleti, uvek mora da otvara nov topic da iznese svoje odushevljenje igrom i kako je jebote on ubio onog zeca tamo u igri i sav je presrecan.

Kapiram ja da ste svi odushevljeni, ali molim vas bez emocija takvih vise.

Jedine pamente komentare,objashnjenja, iliti koliko toliko normalnije postove sam video od Mohicana, Tarabasha, Ramireza,Coll-a (s' vremena na vreme kad se stvori) i eventualno jos neko da kaze nesto pametno, ostalo je sve na foru "WOW LOL OmG PALADIN SRANJE JOJ OMG LOL O RLY HAHA PRODAO SI LIKA N00B"...

Od sad , pa nadalje , i ubuduce:

- Necu da vidim nikakve takve topice, tog tipa

- Sve topice tog tipa koje sam naveo gore ce biti momentalno brisani

- Svi kratki nepotrebni komentari, svako budzenje postova bice sankcionisano

- Sva prepucavanja EVE vs WOW ce biti brisana na ovom delu foruma, za to imate onaj drugi (mmorpgs deo) , pa se tamo raspravljajte o tome do mile volje, pwnovacemo jedno drugog dokle god nas Lucky ne pobanuje sve

- Necu dozvoliti vise topice tipa "JEBENI LOLADIN OMG LOL" (znam da stalno spominjem paladina, al' on je uvek zrtva).

Bice dozvoljeno

- Oglas da neko prodaje/kupuje wow (iako ima mali oglasi, ali ipak ljudi ovde vise gledaju to)

- Slike nekih novih itema, oruzija i raspravljanje o istim

- Eventualno neko zezanje je isto ok, ali bez preterivanja naravno, meni se licno pwnovanje mage-a sa vodom bas svidja :)

Da bi sprecili onakvi topici da nichu ubuduce, dajte neka svako ko zna nesto nek napishe FAQ o odredjenim stvarima, recimo ko sto je Tarabash napisao o tome kako popraviti performanse ingame! Skroz dobar post, takvi nam trebaju.

Na primer, nek neko napise recimo topic tipa:"Paladin je takav zato sto:" i onda svi argumenti, i da zauvek stavimo tachku na sve te rasprave.

Ovo sve radim da se ne bi pretvorilo u fazon ko na CS delu "KALASH PROTIV SNAJPERA" ili "KALASH VS M4 STA JE BOLJE A STA VI MISLITE" i tako to.

To je sve sto mogu da se setim, naravno dodavacu jos cim mi jos nesto padne na pamet, ali to je generalno to.

Pripremite se za masovno brisanje.

E da i orly sove su za sad dozvoljene, dok su jos trendy jelte :)

Amen to that ^^

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

- Necu da vidim nikakve takve topice, tog tipa

Procitao sam sta rece Ivan,pa cu birati reci,al poenta ostaje ista.

OK,sta ti neces da vidis,za to me boli uvo,sekcija je za wow,i tu su topici za wow

ja sam postavio 1 glup topic,zato sto znam da ce da se svadjaju,i sto da ne,bilo bi monotono da se malo ne pic...

ovo me podseca na ovaj strip, samo sto je ghost admin

hehe,jeli,gde si ovo skinuo

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...