Jump to content

KGB


watch:.

Recommended Posts

Moram da pitam posto sam cuo neke glasine da se kgb raspao?Da zato nisu ucestvovali na turniru pa bih molio da mi neko kaze jel to tacno ili samo neke glupe glasine?:P Poz svima od mene koji me znaju

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se oglasim...

Istina je da za sada ne igramo nista i moguce da necemo ni igrati. Razlog tome je sto se ceka batin(mali zen) potpuni oporavak. S obzirom da je tek pre 6 dana izasao iz bolnice :(((( to moze da potraje.

Kada se definitvno sazna oglasicemo se ovde ne brinite, ali za sada ne verujte u sve sto cujete :D

poz cu

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Valtasare nije ti post na mestu uopste, dace Bog da se Bata oporavi a nadam se i da ce KGB nastaviti da igra, stvarno bi bilo jako lose da KGB-a nema (tesko mi je da u to poverujem).

Poz svima Roka

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Fico posto se ovo uglavnom meni pisao, mada te ne kapiram al ajde. KRIVO MI JE DA BILO KOJI KLAN PRESTANE DA IGRA, krivo bi mi bilo ne pravim uopste pitanje dal je 4GL, KGB, FP ili bilo koji manje uspesniji klan. [8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

pa i ja bih imao probelma sa zdravljem da se zracim monitorom ko on ........

meni nije jasno zsto lupte svi kada nemate pojma o chemu se radi ... njegovo stanje nema nikakve veze sa monitorom, igraonicom,cs-om ... ako ne znate o cemu se radi iskulirajte sa daljim komentarima ...

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...