Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

E drugari ja idem u frankfurt sutra, vracam se u nedelju, a tad verovatno palim u vrbas da vrtim, tako da vam zelim lep provod sa weco, i weci lep provod sa vama :)

a ionako ne smem ni da pijem, ni da pusim, koji cu onda kurac s vama :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E drugari ja idem u frankfurt sutra, vracam se u nedelju, a tad verovatno palim u vrbas da vrtim, tako da vam zelim lep provod sa weco, i weci lep provod sa vama :)

a ionako ne smem ni da pijem, ni da pusim, koji cu onda kurac s vama :)

u frankfurt =) ?

da koj cesh nam kurac kad nisi ni za kurac tako kljakav .. budalo [:D]

srecan put :*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Veco, cestitke!

moraću do lakija da me podmiti nekim čajem i babinom projom.

Vidim da si bio dobar i bez podmitjivanja, ali poziv za chaj i proju josh uvek vazhi. Mada mislim da ces lakshe "izvuci" pitu sa sirom ili jabukama.

Ja sam inache nakon par dana ne cekiranja foruma iznova tu, izoveravao topice kao sto se da primetiti, i spreman za nove radne pobede. "Udarilo" me malo nesto silnih obaveza koje sam imao, pa nisam stigao sve lepo da uklopim.

Isto tako, priblizhio se kraj CoH-ovanja sa Pequenom, 24lvl ona, ja 26i ... nismo loshi, skoro pa "power gameri" ;> Sad pravimo neke planove za Uskrs, sa nekim novim karakterima, malo da se zezamo, jedno dve nedelje.

Gledam Australian Open, onaj Grk, tj. Kipranin nije uopste losh, zanimljiv pristup igri i on je sav nekako pozitivan skroz, prijatno za gledanje.

Nervira me nestanak struje po gradu koji je sve cesci (ne znam da li ste to provalili) kao i sve gori ADSL koji svako malo puca. To mi uopste nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

Shtrajkuju u eps pa iskljuche struju s vremena na vreme. Nervira me shto adsl se diskonektuje sa vremena na vreme [u tehnichkoj kazu da imaju problema sa strujom :) ]. Samo gledam kad tje kad budem bio van gajbe da iskljuche i ukljuche struju, pa da mi lepo sprze komp.

Odgledao sam Requiem for a Dream [prema preporuci dosta ljudi] i nisam ochekivao tako tezak film. No dobro, ok je film skroz.

Link to comment
Share on other sites

[jupi] Веееееееецоооооооооооо!!!!! [:D][:D][:D]

јављај за шенлук. [:p]

ево ме на послу, избише нека силна срања, имам паралелно и контролу, али су ме привремено повукли у централу, данас се вероватно поново враћам на терен... сморен сам као резервни точак.

шит хед хит д вент што се тиче ове афере... лете говна на све стране, али ме не дотиче.

синоћ нису пустили Старшип труперсе, а чекао сам га годинама (немам га на диску), попиздео сам, али јебига, дан жалости. изгледа да су ми неки рођаци страдали у Кањону, али ћале их не зна, мораћемо да зовемо родбину доле да питамо да ли нам дођу нешто и шта тачно...

блах...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

draleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee odradi ja jedan tezak posao :D

bice, bice, shenluka, ako bog da u petak...

jawljam na wreme :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

doshla sa posla... bata spremio ruchak, skuvao kafu, pere sudove, ali nishta ne pomaze... neshto sam besna kao ris... tako da je sada u kuci mir i tishina, ni muva se ne chuje...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Danas mi je zadnji dan sa flat internetom na gajbi [:(] Cale mi ukida zbog skole i priprema za prijemni za fax ili sta vec...TT...Sad uzivam a sutra cu vec da se smaram,jos ova hladnoca ne mogu cak ni da izadjem napolje...Tezak je zivot :P

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...